Şimdi Ara

FIFA 17'de PTT 1. Lig Olması İçin Oy Verebilirsiniz

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
559
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • EA Sports'un FIFA 15'e eklediği Türkiye Süper Ligi'nden sonra FIFA 16'da ise Türkçe dilini ekledi. Şimdi ise oy vererek FIFA 17'ye PTT 1. Ligi'ni de eklemelerini sağlayabilirsiniz.

Açıkca konuşmak gerekirse şahsen her ne kadar Pro Evolution Soccer oynamaktan zevk alıyor olsam da genel manada ve özellikle Türkiye'de FIFA birkaç adım öne geçti. Özellikle FIFA 15 ile beraber getirilen Türkiye Süper Ligi ve ardından FIFA 16'da gelen Türkçe dil desteği ile beraber EA Sports, Türk kullanıcılarının gönlünü fazlasıyla kazandı.

Sadece Türkçe desteği olan ve PES 2016'da bile Galatasaray'ı ek güncelleme ile getiren Konami, Türkiye'deki PES 2013 ile kazandığı desteğini FIFA'ya kaptırdı bile. Şimdi ise Spor Toto Süper Ligi'nden sonra PTT 1. Ligi'ni de FIFA 17'de görebiliriz.

Bunu herhangi bir mod veya yama gerekmeksizin direkt olarak FIFA 17'de bulunması için yapmanız gereken ise basit bir oy vermek. EA Sports ile oldukça yakın ilişkilerde olan ve FIFA konusundaki en sağlam kaynaklardan FIFPlay "FIFA 17'de Hangi Ligi Görmek İstersiniz?" başlıklı bir oylamaya başladı. Bu seçilebilen ligler arasında "Turkish PTT League" olarak yer verilen 2. büyük ligimiz ise şu anda oyların %8'ini alarak lider konumda.

%100 olmamak koşuluyla eğer PTT 1. Ligi bu oylamada 1. ya da yüksek bir oyla çıkması halinde EA Sports'un bu oylamayı dikkate alma olasılığı ve PTT 1. Ligi'ni oyuna ekleme ihtimali çok yüksek. Heleki son 2 senede kendi açılarından memnun oldukları satış rakamlarına sahip olan EA, böylece FIFA 17'de bir kere daha Türk futbol oyuncularını sevindirebilir.

Oylamaya aşağıdaki bağlantıdan giderek katılabilirsiniz. Bakalım FIFPlay'in bu oylamasını EA dikkate alarak FIFA 17'de PTT 1. Ligi'ne yer verecek mi. Tabii bunun için önce oylamayı ilk sırada tamamlamak gerekir.

http://www.fifplay.com/fifa17-leagues-vote/?utm_source=webtekno&utm_medium=fifa-17-de-ptt-1-lig-olmasi-icin-oy-verebilirsiniz

• İsrail 8 milyon nüfusuyla o kadar oyu toplaması imkansız. Site inandırıcı değil. Ben bu oylamaya 20 defa oy verdim hepsinide kabul etti ilk defa oy veremiyorum.
  • Philippines League e verdim. Bakalım nasıl top oynuyorlar 0_0

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hong kong ligine verdim teşekkürler bilgi için
  • İran'a bastım.

• hala bu anketlere inanan var mi

istedigi kadar oy alsin, adamlara ptt mi para kazandirir cin ligi mi
  • Önce Fenerbahçe, Galatasaray, Beşiktaşlı futbolculara face yapsınlar. Sonra eklerler PTT 1. Ligi.

• Çin ligi isteriz

• arkadaşlar 3 tık yapacaksınız biri linke biri ptt ligine biri vote butonuna erinmeyin lütfen.
  • israile verdim. adamar o kadar ugrasmis birinci olmak icin. corbada bizim de tuzumuz olsun
  • Çin, Brezilya, Ukrayna, Yunanistan vs dururken bıIm dandik ikinci ligimize oy vermenin mantıgı yok. Gidip 1.5 yıldızlı takımlarla oynayacaksınız sanki

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bence %100 çin ligi olucak ki bende ptt ligi yerine çin ligini tercih ederim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.