Şimdi Ara

/// FIFA 17 ANA KONU (PS4) \\\ (751. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
15.056
Cevap
91
Favori
462.870
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 749750751752753
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • professionaldreamer P kullanıcısına yanıt
    fifa 18 çıktığı için artık güncelleme almaz
  • En son ps3 zamanlarında futbol oynuyordum.geçen ps4’te fifa 17 oynadık oyun çok ağır ve hantal olmuş.oyuncular koşmuyor,top sürerken biri dokundumu katiyen geçilmiyor,tophemen kaybediliyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Caanim oyunu katletmisler 17 devam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok net söyleyebilirm ki oynadığım en kötü fifa. Bir kere neden delay var oyunda. Her hareketimiz delayli. Defans yapmak işkence. Şanslı olan maçı kazanıyor. Neden rakip ucarak gelirken benim oyuncularım mal gibi bakıyor?

• Messi vurdu gol oldu

• quote:

Orijinalden alıntı: 220bpm

Çok net söyleyebilirm ki oynadığım en kötü fifa. Bir kere neden delay var oyunda. Her hareketimiz delayli. Defans yapmak işkence. Şanslı olan maçı kazanıyor. Neden rakip ucarak gelirken benim oyuncularım mal gibi bakıyor?

Belki sen mal gibi oynuyosundur o yüzden
  • quote:

Orijinalden alıntı: ADMİRAL41

quote:

Orijinalden alıntı: 220bpm

Çok net söyleyebilirm ki oynadığım en kötü fifa. Bir kere neden delay var oyunda. Her hareketimiz delayli. Defans yapmak işkence. Şanslı olan maçı kazanıyor. Neden rakip ucarak gelirken benim oyuncularım mal gibi bakıyor?

Belki sen mal gibi oynuyosundur o yüzden

Heh tipe bak? seviye yerlerde. 95-96 jenerasyonuyla fifa oynuyoruz tabi normal.

• quote:

Messi vurdu gol oldu

o skor ne la öyle
  • quote:

Orijinalden alıntı: N3DV3D11

quote:

Messi vurdu gol oldu

o skor ne la öyle

Güzel bir maç oldu rekabet dolu 7-7 bitti :))
  • Merhaba arkadaşlar,

Fifa17yi çok geç oynamaya başladım kariyer modunda ocak ayı gelmiş olmasına ve herhangi bir oyuncunun sözleşmesinin bitmesine 6 ay kalmış olmasına rağmen,bonservissiz oyuncu almamı sağlayacak sekme çıkmıyor.

Bunun nedeni ne olabilir?yardımcı olursanız memnun olurum

• Beyler 18 e gelin momentum kaldırılmış

• Bu oyunu oynayan varmı hla?

• Dyabala84 kullanıcısına yanıt
    Ben oynuyorum. Hatta sürekli online seasons oynuyor ve hala rakip eşleşmesi sağlayabiliyorum. Demekki başkaları da oynuyor. Fifa 18, 150 lira civarına düşene kadar 17 ile devam ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NovariX

Ben oynuyorum. Hatta sürekli online seasons oynuyor ve hala rakip eşleşmesi sağlayabiliyorum. Demekki başkaları da oynuyor. Fifa 18, 150 lira civarına düşene kadar 17 ile devam ederim.

Aynı durumdayım. 2018'den de çok şikayet olması kafa kurcalıyor. Online oyuncu değilim, Oxford'a bu sezon Premier Lig kazandırıp, Alex Hunter oynayıp kapatacağım ben de. 2018 anca indirime girer.
  • Serverler açıkmı arkadaşlar halen online oynanabiliyomu?

• Elbette açık. EA asla yenisi çıktı diye bir önceki fifanın sunucularını kapatmaz. Bir fifa oyununun sunucuları en az 3-4 yıl açık kalıyor genelde.
    Şu an hâlâ fifa 13 14 ün bile sunucuları açık & fut marketlerinde alım satım oluyor. 17de fut oynayacaksanız hâlâ markette ölücülük yapanlara denk gelmeniz olası.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Efsunger hissi

Arkadaşlar bu araplardan kurtulmanın bir yolu yok mu ALLAH aşkına biri söylesin ne zaman saudi arabia bayrağı görsem yeniliyorum yok mu bir yolu takılmalardan oynayamıyorum.
    2.sorum maç başlar başlamaz adam çıkıyor bana sen de oyundan çıkmak ister misin diye teklif geliyor o seçeneği nasıl ayarlıyoruz araplar karşıma çıkınca ben de bu şekilde yapmak istiyorum

Eylül'den beri ps4 online sezon oynuyorum. 100 maç yaptıysam 65'i Suudi yada BAE.

Dediğin gibi çok takılıyor. Sanki bedava ps4 ve fifa 17 dağıtmışlar. Hep Suudi ve BAE rakip geliyor. Yada Ea'in eşleştirme mantığı facia. Ip'ye göre uzaklığa göre eşleştirme hikaye. Herşeyi denedim kurtulmanın çaresi yok. Tepki süresi gecikince bir şey yapamıyorsun özellikle savunmada.
  • Ut u bıraktım sonunda. Kanser gibi girmiş vücuduma :) Pro club oynuyorum gol atınca ben atmış gibi seviniyorum momentum yok dert yok tasa yok:) elimdeki coinsleri uygun fiyata bırakabilirim ayrıca birilerine yararım dokunsun =)
  • quote:

Orijinalden alıntı: zonguldaksporlu

Ut u bıraktım sonunda. Kanser gibi girmiş vücuduma :) Pro club oynuyorum gol atınca ben atmış gibi seviniyorum momentum yok dert yok tasa yok:) elimdeki coinsleri uygun fiyata bırakabilirim ayrıca birilerine yararım dokunsun =)

Hocam fazla heveslenme Pro Club'da da deli gibi momentum var 100 maçı kulüp olarak, 130 maçı toplam olarak devirdim oluyo yani
  • Fifa 17 aldım n11 den 58 tlye 0 iyimi yaptim bilmiyorum 18 cok yapay geldi kiraladim 2 gün

• 
Sayfa: önceki 749750751752753
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.