Şimdi Ara

/// FIFA 17 ANA KONU (PS4) \\\ (740. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15.056
Cevap
91
Favori
462.907
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 738739740741742
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • pro takımımıza adam arıyoruz ılgılenenler iletişime gecsın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler fifa 18in cikmasina nerdeyse 4 ay var.Simdi tum sezon zorla kazandigim coinleri 500 600 tots oyunculara verip bir kadro kurma fikrim var ama dedigim gibi daha 4 aya yakin var yani simdi parayi harcarim 1 ay sonra daha iyi oyuncular mesela xboxtaki legend oyuncular falan pcye gelirse 500 600 e aldigim adamlar cop olur mu sizce? Mesela 1m olan 90lik ramos totw simdi 450 400k lara kadar dustu.500 600 olan oyuncular da 150 200 lere gidiyor.Simdi parayi harcayip tots kadro kursam 1 ay sonra dedigim gibi yeni oyuncular gelip aldigim oyuncularin fiyati cakilir mi ? Var mi fikri olan ?
  • ya arkadaş tonla para verdik iyi internet aldım, yetmedi kablolu yaptım yok, rakip bulamıyor. 4 milyon insanın oynadığı oyunda 1 rakip bulamıyor. superonline fibernet. delircem.

5- 6 deneme yapıyorum kırmızı bağlantılılar geliyor. 8-9 denemede yeşili bulabiliyorum.

bu sorunu yaşayan var mı?
  • Çoğu kişinin neti kötü kullanıcıların ondan çoğu laglı arap rus hatta türklerin ki bile yer yer kötü mesela sen istanbuldasın artvindeki biriyle eşleştiriyor misal gene kötü

• quote:

Orijinalden alıntı: N3DV3D11

Çoğu kişinin neti kötü kullanıcıların ondan çoğu laglı arap rus hatta türklerin ki bile yer yer kötü mesela sen istanbuldasın artvindeki biriyle eşleştiriyor misal gene kötü

Yeni oyun da herşeyden önce şu server sorununu halletmeliler bence. Yeşil bağlantıl yeşille eşleşmeli bu ne ya?

• savunma yaparken kullandığınız tuşlar genelde hangileridir. bir de savunmada adam değiştirirken ben L1 tuşunu kullanıyorum ama bir türlü istediğim adama zamanında imleç gelmiyor, bunun kolay bir yolu var mı.
    Ayrıca, rakip bana çok yaklaştığında sürekli bir baskı ve pres yapıyor, yapışıyor adeta, bunu hangi tuşla yapıyor.
  • Arkadaşları bu oyunu PS3de de deneyen var mı farkları neler ? Mesela PS3de Jounerney modu olsun yanda teknik direktör bulunma olsun bunlar var mı ? Grafik ve oynanış olarak farklar nasıl ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Beyler oyunu indirmeye başladım 11 gb uygulamayı başlatmak için diyor. Diğer yarısıyla beraber tamamı toplamda 45 gb.

11gb inince oynamaya başlayabilirmiyim? Neden 2 parça olarak indiriyor?

• Dextha kullanıcısına yanıt
    Pardon kardeş, mesajını 7 ay sonra gördüm.Forum Donanıma uzun süredir bakmıyordum. Niye diye soracak olursan Fifa'yı sattım :p Artık World of Tanks oynuyorum, çok keyifli bir oyun. Tavsiye ederim. Ama bir itirafta bulunayım bazen fifayıda özlüyorum ama bende eskiden bıraktığı sinir etkisini düşününce dengeliyorum durumu
  • dan97nap seasonsta dünya 3. sü!

karşıma geldi topu bana attı santradan sonra kaptı durdurdu oyunu , pause süresinin bitmesine 1 sn kala karşılıklı ayrılma gönderdi ama maç başladı. bir daha durdurdu ben direkt resume match dedim süre bitti oyun bugta kaldı 20 dk bekledim birşey değişmeyince kapadım oyunu açtım hükmen yenilmişim.Ben adamın maçlarına bakmadan devam ettim 1 maç attım bi baktım benden sonra 7 maç kazanmış tüm maçlarına baktım hepsi 3-0 1 maç daha girdim baktım title almıış bi maç daha yaptım 1 title daha almış ps4 te hile yok diye oynuyoz adamlar bug buluyo çok enteresan.
  • yedeklere bronz atmak momentum veya scripti azaltıyor mu ? şu pro youtuberlardan kime baksam full bronz yedek yapmışlar. Merak ettim doğrusu. 40 da 40 ypmak nedir ya ? adamları izlerken yoruluyorum..

Bir de dün fut champs elemelerini denedim, hiç zayıf bağlantılı rakip bulmadım, çat diye iyi bağlantlı rakip çıktı.

Aynı zaman diliminde fut draft ve fut denedim, sonuç yine hüsran.

Boyle şeyler başına gelen var mı ?

Daha önceki fifalarda hiç bu kadar bağlantı hatası almamıştım..
  • Kullanmadigi bir hesabinda fifa 14 demosu kutuphanesinde olan arkadaş varmı oynamasini çok ozledimde :(((

• Allah belasını versin bu oyunun beni sinir hastası yaptı. Bu kadar igrenc insanlarin oldugu ve momentum dolu baska oyun olamaz heralde

• defans nasil yapilir diye o kadar taktik videosu izledim hepsi bos. rakip hangi tuslara basiyorsa artik resmen abaniyor yapisiyor bana. bu tuslar her neyse kimse soylemiyor sır mı anlamadim.

• aliriza81 kullanıcısına yanıt
    Hocam belli bir süre ya zamanla eli alışıyor insanın artık ezbere tak tak ben de oynayamıyorum orası ayrı :)

• fatii_32 kullanıcısına yanıt
    tipki eski defans gibi nasil yapisik oynuyo bunun tusu ne acaba

• çalım ve adam geçme yönünden kötüyüm, o yüzden paslaşarak ve ara paslarla tehlike yaratmaya çalışıyorum. buna uygun taktik ne önerirsiniz?

4-3-3 deniyorum yine atağa kalktığımda kolayca çıkamıyorum forvetteki adam tek başına kalıyor.

bide araya iyi kaçacak santrafor önerir misiniz? (yeniyim çok fazla coins yok. maks 5k)

• E3 de yayınlanan fifa18 oynanıs videoları hakkaten samimi cvp verin fifa yı severiz sevmeyiz ama bi fark gören varmı OYNANIS olarak bahsediyorum Görüntü degil (!) oyunu kendi elimizle oynamadan belki bunu hissedemeyiz ama ben izlerken top sürüs aksiyon defans herhangi bi değişiklik hissedemedim en az 10 kere tekrar izledim ben fifa17 den farklı bişey görmedim fifa17 ye bi transfer yaması yapmışlar ikon ve ronalda anlaşması yapıp 18 etiketi yapıstırıp önümüze suncaklar ve ben bu msjı o zman sız genclere hatırlatıcam

• Buarada 3 gundur oynamıyorum ve cok tuhaf bir rahatlama geldi hakkaten sinirlerimi ne kdar bozuyormus cevremdekileride bu b.k tan oyun yuzunden kırıyordum selam verene bile kızar hale gelmiştim anlayın ! Ama bırakınca cabuk sinirlenmedigimi farkettim sanırım uzak durmak ve ps. Den eglenmemi saglıcak oyunlar oynamalıyım yksa ps makınasına ve oyununa milyar bayılıp birde sinir hastası olmamak gerek

• 
Sayfa: önceki 738739740741742
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.