Şimdi Ara

/// FIFA 17 ANA KONU (PS4) \\\ (737. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15.056
Cevap
91
Favori
462.899
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 735736737738739
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İlk konsolumu aldım alamdan öncede bildim bileli pes oynardık. Fifa önce geçmiş dediklerinden fifaya geçtim ama bunda evde 2 kişi friendly mac yada 4 kisi lig usulu oynama gibi bir secenek yok mu ?

Ben kariyerden basladım oynamaya bunun Alex Hunter hikayesinden ne farkı var ?

Birde Fut hakkında çok kısa bilgi verebilecek varsa sevinirim

Forumda son 60 sayfayı ve ilk sayfaları okudum ama net cevaplar bulamadım maalesef.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Revolutions

İlk konsolumu aldım alamdan öncede bildim bileli pes oynardık. Fifa önce geçmiş dediklerinden fifaya geçtim ama bunda evde 2 kişi friendly mac yada 4 kisi lig usulu oynama gibi bir secenek yok mu ?

Ben kariyerden basladım oynamaya bunun Alex Hunter hikayesinden ne farkı var ?

Birde Fut hakkında çok kısa bilgi verebilecek varsa sevinirim

Forumda son 60 sayfayı ve ilk sayfaları okudum ama net cevaplar bulamadım maalesef.

fut bu konuda değil kardeşim şu konuda

https://forum.donanimhaber.com/ps4-fifa-ultimate-team-ana-konu--75061471-1960#126667008

ve evet grup şeklinde online maç yapamıyoruz 4 kişilik felan yani puan durumu turnuva gibi şeyler olmuyor friendly maç olarak karşılaşabiliyorsun kağıta not felan angarya işi

• Momentum script all fuc... she..t

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kesinlikle katılıyorum yeni yila girmeden önceki hali mükemmeldi. Ne olduysa Aralık ayı ve sonrasında oldu.

• Hayatımda oynadığım en kotu fifa serisidir 17. Nasıl bir oyun mantığı ve işleyişi varsa yada hangi arızalı beynin ürünüyse çok incelemek isterim kendisini, resmen oyun sırasında gol yiyeceğiniz anı hissetmenizi sağlayan bir yapıdadır kendisi, karşınızda varlık gösteremeyen takım bir anda sizi prese boğuyor ve sizi kendi oyuncularınızın salakça hareketleriyle yarı sahanıza hapsetmeye başlıyorsa ve o top yarı çizgiden bir adım öteye geçmiyorsa bilin ki gol geliyor ve ne yaparsanız yapın o top gitmiyor ilginç oyunda diğer bir çok hata ve salaklık dışımda en sinir bozucu şey bu.

Birde ilgiltere liginde asla yenemediğim tottenham hotspurs var yapımcının amca oğlumudur nedir tam olarak kestiremedim ama yenmediğim takım kalmamasına rağmen bu naçizane futbol kulübünü bir turlu yenememekteyim burada ingilterede kariyer oynayan diğer arkadaşlardan bilgi bekliyorum. Hepinize iyi günler

• FIFA 2017 TURNUVA YAPANLAR VE OYNAYANLAR benide eklermisiniz ? Dogan_oztokatli hesap adım

• Fifa 18 resmi video geldi ! Ronaldo edition paketi geliyor ve 3 gün erken oynayabilicez. Fut legend oyuncular artik ps4de xbox the end :D

/// FIFA 17 ANA KONU (PS4) \\\

• Fifa 18 Marka Yüzü Cristiano Ronaldo olmuş.

Fifa 17 Resmi hesaptanda görüldüğü üzere emekliye ayrıldı

Fifa 18 Oyun kapağı

/// FIFA 17 ANA KONU (PS4) \\\

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 5 Haziran 2017; 19:23:37 >

• Arkadaşlar merhaba birşey sormak istiyorum bu yıl Fifa oynamaya başladım ve oyunu açınca hep güncelleme yaparım transfer gelmişmidir diye. Ocak transferleri yapmıştı Fifa ancak şimdi malumunuz transfer dönemi başlıyor yaz transferlerini de güncel şekilde takip edip transfer yapıyormu Fifa acaba? Örneğin Enes Ünal Villarreale transfer oldu mesela önümüzdeki günlerde güncelleme ile bu transferi görürmüyüz daha önceki yılarda nasıl yaptıklarını bilmediğim için soruyorum şimdiden teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheRedDevils

Arkadaşlar merhaba birşey sormak istiyorum bu yıl Fifa oynamaya başladım ve oyunu açınca hep güncelleme yaparım transfer gelmişmidir diye. Ocak transferleri yapmıştı Fifa ancak şimdi malumunuz transfer dönemi başlıyor yaz transferlerini de güncel şekilde takip edip transfer yapıyormu Fifa acaba? Örneğin Enes Ünal Villarreale transfer oldu mesela önümüzdeki günlerde güncelleme ile bu transferi görürmüyüz daha önceki yılarda nasıl yaptıklarını bilmediğim için soruyorum şimdiden teşekkür ederim.

hayır yok oyunda bulunmayan bir takıma giderse kaydı siliniyor bir tek tamamen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 6 Haziran 2017; 4:39:51 >
  • Arkadaşlar dün gece dijitalini indirdim . Oyunu açtım sağ tarafta "Yükleme devam ediyor" Yüzde 32 de duruyo bayadır. Kımıldamıyor, neden olabilir?

• Arkadaşlar bu oyunda kendi oyuncumuzu oluşturup kariyerde sadece onu kontrol etmemiz mümkün mü. PES de become a legend modu gibi yani. Alex hunter modunu bitirdim ama kendi karakterimi oynamak istiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Eléctronics

Arkadaşlar bu oyunda kendi oyuncumuzu oluşturup kariyerde sadece onu kontrol etmemiz mümkün mü. PES de become a legend modu gibi yani. Alex hunter modunu bitirdim ama kendi karakterimi oynamak istiyorum

pro club var araştır ama kariyerde kullanılmıyor
  • Fifa18 trailer in da fifa17 yi gordum sanki

• quote:

Orijinalden alıntı: Napoli8484

Fifa18 trailer in da fifa17 yi gordum sanki

evet değişen bir şey yok gibi sadece kapakta cristiano var xboxta legend olarak geçen efsane modu ps4 e de geçmiş ikon versiyonu diye değişen pek bir şey yok gibi olsa boy boy afişe ederlerdi bu numaraları yemiyorum artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: N3DV3D11

quote:

Arkadaşlar bu oyunda kendi oyuncumuzu oluşturup kariyerde sadece onu kontrol etmemiz mümkün mü. PES de become a legend modu gibi yani. Alex hunter modunu bitirdim ama kendi karakterimi oynamak istiyorum

Plus üyeliği istiyor değil mi hocam

• TheRedDevils T kullanıcısına yanıt
    Yeni sezon yaz transferlerini yeni fifada görürsünüz. Her sene aynıdır hiç değişmez. Mayıs sonu itibariyle artık kadro güncellemeyi keser EA mevcut fifada. Pcde olsa belki transfer yamasıyla bir süre daha idare edilir ama konsolda böyle birşey yok.
  • Eléctronics kullanıcısına yanıt
    Pro club online bir moddur. Plus istiyor.
  • Herkese iyi akşamlar. PC ana konusunda kariyerimle ilgili bir mesaj paylaştım. Sizlerin de ilgisini çekebilir diye düşünerekten mesaj linkini atıyorum.

https://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=126764741
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: N3DV3D11

quote:

Plus üyeliği istiyor değil mi hocam

evet tabiki online özelliklerde hepsinde var bu doğal olarak

• 
Sayfa: önceki 735736737738739
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.