Şimdi Ara

/// FIFA 17 ANA KONU (PS4) \\\ (736. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
15.056
Cevap
91
Favori
462.870
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 734735736737738
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ulan net inin hızı 1 mbyte fifa online senin neyine derdnz ne la beyin fukaraları

• Oyle kulaklarını cınlatıyorum bu tiplerin varya bi bilseler keske

• Arkadaşlar bu deneme surumu geçici bi sure mi var ?

• Merhaba. Oyunu 2 gün önce aldım. Sorunsuz bir biçimde oynuyordum. Fakat bugün giriş yapamıyorum oyuna. Hospitality settings synchronising ekranında takılı kalıyor. Daha önce bu sorunu yaşayan var mı? Teşekkürler.

• Arkadaş ikinci el ps4 slim 1 tb teknosadan alınma

19 ay garantisi var yanında ikinci kol dijital olarak oyunlar fifa 17 battfield 4 ve hardline pes 16 Uncharted 1.2.3 ve 8 aylık PSN plus var fiyat 1450 değermi sizce

• Arkadaslar merhaba bı sorunum olucaktı bı arkadasımla mac yapmak ıstedıgımde davet gonderdıkten sonra rakıp oyuncuyla baglantı keısldı dıye hata alıyorum bırkac kısıyle denedım hepsınde aynı sorun oldu benım cıhaz amerıkadan acaba onla alakalı bı sorun mu var sıstem farkı nedenıyle eskıden oynuyabılıyodum ama artık hata alıyorum sorun ne olabılır sımdıden tesekkurler
  • Arkadaslar dun fifa 17 standart surumunu aldim 59 toye ama sadece icinde 6-7 takim var barcelona yok mesela real madeid inter juventus man city flan var gamba osaka var

Acaba takimlari degistirme yeri flan farkli mi anlamadim

Demo mu bu nedir ya bide pratik flan yapamiyor muyum

Yardim arkadaslar buyrun takim menusu boyle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cocarca33 -- 4 Haziran 2017; 10:43:30 >
  • Ana menude kurulum devam ediyor diyor bu nedir %33 de

• quote:

Orijinalden alıntı: cocarca33

Ana menude kurulum devam ediyor diyor bu nedir %33 de

O kurulum biraz da internet hızına bağlı olaraktan saatler sürecektir. Ama merak etme sonunda kurulum tamamlanıyor. Bu süre içinde sadece o gördüğün takımlarla mac yapma şansın var. Uzun süren kurulum sonrası oyun başlıyor. Hepimizde böyle oldu endişe etme ilerleyiş bu şekilde. Takıldı kaldı sanıp cdyi çıkarma sabret bekle.

• quote:

Orijinalden alıntı: dr.axel

quote:

Orijinalden alıntı: cocarca33

Ana menude kurulum devam ediyor diyor bu nedir %33 de

O kurulum biraz da internet hızına bağlı olaraktan saatler sürecektir. Ama merak etme sonunda kurulum tamamlanıyor. Bu süre içinde sadece o gördüğün takımlarla mac yapma şansın var. Uzun süren kurulum sonrası oyun başlıyor. Hepimizde böyle oldu endişe etme ilerleyiş bu şekilde. Takıldı kaldı sanıp cdyi çıkarma sabret bekle.

Teskkuroer hocam cd degil cihaza indirdim ps storedan bnde biraz arastirdiktan snra ogrendim ki uzun suruyormus gece 2 de baskatsam sabah 7 gbi biter sanirim 25 mbt hizli internetim var saniyede 2-3 mb indiriyorum

Bnde diyorum bu ne boyle demo gibi ne takim seciliyormnw bisey oluyor

Yanliz bisey dikkatimi cekti oyun baskamadan acemiydi ben degistirdim profesyomel yaptim oyundan her girip ciktigimds tekrar default yapiyor ayarlari tekrar ayarlamam gerekiyor ve oyuna her girdigimde dil secenegini turkce seciyorum bunu bi kere yapmamiz lazim degil mi? Kurulum tamamlanmadgi icin mi boyle acaba

• cocarca33 kullanıcısına yanıt
    yok artık ben 600kb/s ile öleyim madem direk el mecbur kutulu oyuna..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mirza63 M kullanıcısına yanıt
    Üç beş kuruş daha katıp saydıklarının sıfırını alabilirsin

• şu oyuncu şu dakkadan sonra alan için israftır benim fikrim oynayacaksan ekimde al online felanda oynayım drsen zira binlerce yama geldi ve oyun çöpe çıktı offline bile çöp oyunda Ea denen zıto firma zaten son güncelleme ile rafa kaldırdı 1 haziran ile oyun bitti tamamen e3 te yeni oyunun tanıtımını yaz boyuncada videolarını gösterirler oyun emekli oldu
  • 75 tl bonusla 1375 geliyor pahalı mi

• Merhaba arkadaşlar migrostan 999 liraya PS4 aldım bir kaç sorum var.

1) Fifa 17 Demo'yu denemek istedim, daha çeyreği inmeden iptal etmek istedim edemedim options'a basıp sil dedim oyunu yüklenmeden indirilirken silindi. Sonra kart ekleyip 59 liraya satın aldım, tam sürümünü indir dedim fakat 10 GB olanı indiriyor hala. Ne yapmam lazım?
  • Bana göre Haziran değil Şubat itibariyle bitti oyun. O zamana kadar iyi kötü idare ederken gelen saçma sapan updateler geldi, oyun mahvoldu. Daha da net söyleyeyim, en güzel hâli Kasım ayındaydı oyunun. 2. update itibariyle oyundan aldığım keyif git gide azaldı.

En çabuk soğuduğum, en az tahammül edebildiğim fiyasko bir fifa serisi oldu 17. 16da eleştirdiğim ne varsa düzelmesi şurada dursun, daha geriye gitti resmen. Beterin beteri vardır diye boşa dememişler.
    Son 2yılda olduğu gibi yine hiçbir beklentim yok. Çünkü ne kadar beklenti varsa hayal kırıklığı da o boyutta fazla oluyor.
  • Hocam öncelikle hayırlı olsun. Güle güle kullanın.

10 gb kalanı dediğiniz kısım da full oyun dosyalarının parçasıdır. Tam sürümü indire tıklamışsınız zaten direkt indirecektir, sorun olmaz.
  • Fifa 17 için 2 gün denemeyi açmışlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: bulkan

Bana göre Haziran değil Şubat itibariyle bitti oyun. O zamana kadar iyi kötü idare ederken gelen saçma sapan updateler geldi, oyun mahvoldu. Daha da net söyleyeyim, en güzel hâli Kasım ayındaydı oyunun. 2. update itibariyle oyundan aldığım keyif git gide azaldı.

En çabuk soğuduğum, en az tahammül edebildiğim fiyasko bir fifa serisi oldu 17. 16da eleştirdiğim ne varsa düzelmesi şurada dursun, daha geriye gitti resmen. Beterin beteri vardır diye boşa dememişler.
    Son 2yılda olduğu gibi yine hiçbir beklentim yok. Çünkü ne kadar beklenti varsa hayal kırıklığı da o boyutta fazla oluyor.

Ya zaten diyorum ya hep aynı hep aynı demo ile kandır oyun çıksın paslar muhteşem mekanikler güzel diyorsun tamam eksikler var lisans falan ama bakıyorsun güncelleme kartlar sonra bu arap kesim fan boylar youtuberlar aynen mıy mıy yaparak oyun mekaniğini bozduruyorlar hızlı yavaş çünkü artık deneme aşamasındaki yani benim görüşümde beta oyun zaten çöp oluyor iyice üstüne yama yapınca bir hızlı bir yavaş artı çıkan kartlar ve bu kartların oyunda yarattığı etkiler kalecilerin tepkisi her topa smaç basar gibi tokatlayıp bırakmaları şu son 3-4 aylık süreçte her topun direkten dönmesi tek kale oynasanda skor bulamayacağını sana kabullendirmesi oyundaki anlaşılamaz zorlama bunun aksine rakibin güller saça saça şarkılar söyleyerek gol atması online offline farketmiyor oyunun ana mekaniği yani motoru deyim bozulmuş ama Ea tek yaptığı çıkarlarını düşünüp futa çalışmak her güncelleme bakıyorum hep fut yalandan 1-2 şeyle oynadık falan diyorlar birde artı elindekileride kaptırdılar nou camp gitti daha pek çok stad oyunda yokken Real Madrid'le anlaşmışlar buna karşılık gidip La Liga lisansı yok stad denmesin çünkü bundesliga'da da lisans var ama stadlar hep eksik Pes kendini bitirdi ve Fifa'ya alan boşaldı tehdit unsuru yok kafasının estiği gibi davranıyor tabi rekabet olmayınca zarar gören hep tüketici oluyor gerek çıkış fiyatı gerek oyundaki değişmeyen özellikler gerek bahsettiğiniz gibi keyfine göre beğenilen noktaları kaldırma mesela benim için ufak bir ayrıntı ama ben mesela şeyi severdim maç sonu özetlerinde köşede şu şut çekti şu dakka gol oldu penaltı sarı kart ve bunlar oyuncun resmi ile köşede bilgilendirilirdi hoş bir detaydı bir de şu vardı fifa 13 te 14 e ara ara bakarım bende yüklüdür cidden oyun akışı olarak fena fark var akıcılık bu seride yok momentum ve bir ton saçmalık yok

Yazmıştım hani mesela rakip şut çekiyor mesela olur olmadık top direğe vuruyor bir şeymiş gibi sonra kaleci saçma reaksiyonlar veriyor tutacağı topa dokunuyor dokunma dediğim topa gidiyor vuruyor yada defans tactical defence yapıyorsun buna rağmen gerek tepkime süresi gerek oyuncuların kendi kendine ters yöne koşması yada alakadar olmayışı gerekse en çok sinirimi bozan kendi adamının vuruş açısını kapatması hatta engel olması 13.adam gibi yada pas yönlerini bozması attığın pası almaması yada dokunup bırakması gibi garip olaylarla dolu bunlardan gına geldi ve anladığım şu aynen kasıma kadar bunlar yoktu ne olduysa kasım aralık ve noele giden süreçte oldu oyun iyice kontrolden çıktı ve bunu bilerek yapıyorlar cidden almayacağım bu sefer düşmeyeceğim bu oyuna gereksiz sinir bozuyor fifa 11-12-13-14-15-16-17 hepsini almış bir kişi olarak ki ilk çıktığında aldım bu yenileşme aşamasında aldıkları revizyonla ama cidden bu seneki seri beni mahvetti kol kırmadım ama kol kıracak kadar sinir etti içine atıyor insan diyorsun ki ufak stres atayım olmadı mesela takımın yada avrupada bir maç alıyorsun online season olsun fut olsun arka arkaya sinir oluyorsun bazen galibiyet alayım diye zorluyorsun ama nafile iyice çıldırtıyor ve oyun sitemi bunu bilerek yapıyor bunu anladım

Pek çok kişi yazmış forumlarda da gördüm mesela 1 gün oynadın bu momentum zırt pırt şikayet ettin ya attıkların girmiyor dönenler gol oluyor 1-2 gün ara ver gir bak enfes oynuyorsun sonra git akşam gir gene aynısı anlamadım bu işi bir kod veya kod bütünü var oyunda ve bunu her oyun online'a bağlanınca aktif oluyor sanki

Bu firma bunu bilerek yapıyor bunada emin oldum çıkarı dışında bir şey olmayınca ve rakebet olmayınca parada harcamıyor yenilikte sunmuyor Türkiye liginide bilmiyorum olsa ne olur olmasa ne olur ilgi göstermiyorlar yüzler desen yok sadece armalar var oda fut için gene ve bu sene gördüğüm cidden çok sinir bozucu şekilde abartılmış overallar kaç tane 88+ oyuncu var her kart uçmuş sapıtmışlar iyice şunlara para harcayan gençliğe acıyorum cidden boş çünkü daha farklı aktivitelere para harcasa daha iyi çünkü paranızı alıp size sahte mutluluk satıyorlar ve bu işi ticarete dökmüşler yazık yani

Aldığım kara neticesinde Mart'a kadar almayacağım seneye ne olur bilmem bu sende pek çok eksik vardı geçen seneye oranla pek bir değişim yoktu seneye ne olur bilmem ama şu var hiç video felanda görmedim aynı oyunu biraz optimize edip pişirip öne koyarlarsa şaşırmam çünkü ciddi değişim olunca videolar gırla çıkarırdı reklam yapardı boy boy ama şuan öyle birşey yok peste kayboldu ki ortamlar Fifa'ya kaldı geçmiş olsun demekten başka bir şey kalmadı bana da

Ayrıca en çok can sıkıntısı olan noktalardan biri 2 karşılaşan oyuncu arasındaki internet bağlantısı aynı paralitede değil mesela araplarınki 1-2 mb arasında değişiyor araştırdım neden böyle bilmiyorum mesela ben 50 mb kullanıyorum hep ev sahibi olarak başlıyorum ama rakibin uploudu çok çok kötü olduğundan gerekli dönüş sağlanamıyor ve bu nedenle rakibin oyununda aksama olmamasına rağmen biz veriyi eş zamanlı alamadığımızdan hız dolayısı ile tepkime gecikmesi oluyor ve 4-0 5-0 hatta piksel piksel oyun oynamak zorunda kalıyorsun özellikle bu div3 ten sonra başlıyor çünkü bu yönü kullanarak pek çok mısır suud bozmaları div1 e kolaylıkla çıkıyor tek yaptıkları koşmak santradan alıp gerçekten sinir bozucu dediğim gibi bir hız limiti olmalı optimum

mesela sen 16sın karşındaki rakipte 14-18 aralığında olmalı yani 1-2 mb fark olmalı bunu kontrol eden sistem olmalı ki çok basit birşey bu şuanda oynana oyunlara bakıyoruz mesela kota bile aşsan afedersin 3 mb olsan hala ev sahibisin ama rakip cepten bağlanıyor gibi özellikle türklerde de bu çok ruslarda da bazen oluyor ki çok azınlıkta offline kalitesinde oynuyorum ama çok azınlıkta bir dikiş tuturamıyorlar bu konuda ve bu adamların en çok üstüne gittikleri konuda online bölümü ilgilendiren fut olmasına rağmen resmen kaos bu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 5 Haziran 2017; 18:10:56 >
  • 
Sayfa: önceki 734735736737738
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.