Şimdi Ara

/// FIFA 17 ANA KONU (PS4) \\\ (664. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15.056
Cevap
91
Favori
462.905
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 662663664665666
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ek paket halinde indireceğimiz bi halı yok mu. Çok saçma atla deve değil altı üstü Türkçe yazı :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Haftanın takımına seçilen oyuncuları nasıl alıyoruz arkadaşlar?

• quote:

Orijinalden alıntı: Faustino

quote:

Orijinalden alıntı: tyfn85

quote:

Bu oyun gene bir tuhaf olmaya başladı. Evet biraz daha hızlandı ama sadece bunla sınırlı değil bilerek simülasyondanda uzaklaştırıldı sanki. Saçma sapan çocuklara özgü bir akıcılık yapay bir tempo gelmiş sanki oyuna ama yok hiç olmamış. Ergenler gene yapacaklarını yapıyor galiba şikayetlerle. Anlaşıldı bunlar yüzünden futbol mutbol filan oynayamayacağız.

Hocam merhaba sanırım sende benim gibi offline takılıyorsun slider ayarı denedinmi hiç çok faklı yerlere gidiyor oyun ben çok memnunum Matt10 diye bi eleman var ayarları çok iyi bana göre

aynen hocam offline'cıyımdır, kariyer modcuyumdur onu daha önceki fifalarda denemiştim ama her defasında sağlıklı sonuçlar edinememiştim. Daha çok cpu'nun alehine bizim lehimize olacak şekilde ayarlanıyor ve oyun daha da kolaylaşıyordu bu sayede o yüzden şimdide ayar değiştirme gibi bir düşüncem yok. çünkü zaten premier lig 17 pardon fifa 17'de oyun içerisinde (efsanevi takılırım) oynanış adına bugüne kadar şikayet ettiğim tek nokta efsanevide rakip yeterince yıpratıcı değil malesef genel olarak. Savunma ve kale anlamında iyi ama hücumda pek korkutmuyor oyun şuan genel olarak. Ha yenilgi almıyormuyum alıyorum momentum bir şekilde onu yapıyor zaten sorun değil benim zaten amacım her maçı kazanmak olmadı hiçbir zaman. ama bu son güncellemeden sonra son maçlarda farkettiğim bir yapmacık bir akıcılık söz konusu yani tamamen oyunun simülasyon zekasını yok eden birşeyler var yani keyfin içine eden tarzda..

Aynı bende legendary takılırım Borussia MG ile kariyer yapıyorum bu ayarlardan sonra leverkusen ile maçım vardı bir yükleniyorlar görmen lazım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Bu oyun gene bir tuhaf olmaya başladı. Evet biraz daha hızlandı ama sadece bunla sınırlı değil bilerek simülasyondanda uzaklaştırıldı sanki. Saçma sapan çocuklara özgü bir akıcılık yapay bir tempo gelmiş sanki oyuna ama yok hiç olmamış. Ergenler gene yapacaklarını yapıyor galiba şikayetlerle. Anlaşıldı bunlar yüzünden futbol mutbol filan oynayamayacağız.

Hocam merhaba sanırım sende benim gibi offline takılıyorsun slider ayarı denedinmi hiç çok faklı yerlere gidiyor oyun ben çok memnunum Matt10 diye bi eleman var ayarları çok iyi bana göre

Slider ayarları nedir hocam?

• quote:

Orijinalden alıntı: Drybeansandrice

quote:

quote:

bizlede paylaşabilir misiniz Tayfun bey.

• quote:

Orijinalden alıntı: M`Shinoda

quote:

Orijinalden alıntı: Drybeansandrice

quote:

quote:

bizlede paylaşabilir misiniz Tayfun bey.

adını tam hatırlayamıyorum oyun ayarları sekmesinde top saha ayarı falan var o ekranda r2 ye basın cpu ayarları var birdaha r2 ye basarsanız sizin ayarlarınız gelir
    google matt10 fifa 17 sliders yazarsanız orda oraya dediğim yerlere yazılacak ayarlar verilir
    ona göre ayarlarsınız baktınız beğenmediniz default hale getirip eskisinden devam edebilirsiniz umarım açıklayabilmişimdir

• Fifa2017 satılıktir arkadaşlar 2 adet 0 açılmamış ambalajında tanesi 150 TL den satıyorum denizli elden teslim kabül

• bana mı öyle geliyo yoksa orta sahalar yok olmuş oyundu anlamadığım bir hızlılık var pc de ve ps4 te onlineda
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cinemaximum2016

Fifa2017 satılıktir arkadaşlar 2 adet 0 açılmamış ambalajında tanesi 150 TL den satıyorum denizli elden teslim kabül

Oyunlar tarafımdan satın alınmıştır,arkadaşa teşekkür ediyorum.
  • Yani hocam daha önceki mesajlarımada denk gelmişsindir. Benim bu oyundan gerçek hayatta tv de izlediğim futbol neyse beklentim o şekilde. Online modlara ilgi duymamamın nedenide bu aslında. Ben bu oyunda gerçekte neyse onu arıyorum onu yapmaya çalışıyorum. Kariyer modda transfer yaparken bile kariyer modun yapay zeka sorunundan yada zaaflarından faydalanıp transferler yapmıyorum. Bundan kastım oyunda her anadolu klübü emre moru rahatlıkla transfer edebiliyor saçma bir şekilde.. İşte buna benzer gerçekte olması mümkün olmayacak transferler bile yapmıyorum düşün yani o derece takıntılıyım Ha şöyle olur, atıyorum karabükspor ile kariyeremi başladım, mevcut imkanlarla bir peri masalı yaratıp şampiyonmu oldum, sonra giderim verilen imkanlar dahilinde Şampiyonlar Ligi kalitesine uygun bir kadro kurmaya çalışırım tabikide o başka. Sadece bu şekilde değil şahsen arkadaşımla oynarken dahi offline da aldığım keyfi almıyorum çünkü oyun simülasyonluktan çıkıyor saçma sapan bir hal alıyor. Offline rakiple oynarken en azından daha bir gerçek maç modunda hissediyorum şahsen kendimi tam istediğim gibi olmasada. Yani kendine göre takım kur, sonra ona gene kendine göre isim ve forma belirle, gene kendine göre gerçek dışı karma bir takım kur oyna. yok hocam ben hiç keyif almam bu işten benim oyun tarzıma tamamen ters...

• Black Friday'de indirimden yararlanamadık TR PSN'de 161₺'ye geçen sene Aralık sonlarına doğru Yılbaşı indirim gelmişti yine gelir mi acaba bir ay sonra?

Geçen sene 187₺ çıkan oyun 120₺'ye kadar düşmüştü...

Hoş, oyunun standart fiyatı çoğu Psn'de 60$ civarı olmasına rağmen Fifa'nın Pes'e göre fiyatının uçması da ayrı bir konu... (269₺ nedir yani)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nerdeyse yeni versiyonu cıkacak olmasına ragmen milletin hala bit pazarından almaya calıştığı oyun . .

• quote:

Orijinalden alıntı: Napoli8484

Nerdeyse yeni versiyonu cıkacak olmasına ragmen milletin hala bit pazarından almaya calıştığı oyun . .

Yeni versiyonu ne zaman çıkarsa çıksın, bu fiyata alınıp alınmayacağının veya nereden nasıl alınacağının göreceli bir durum olduğunu gösteren bir oyun...
  • Belki sorulmuştur ama ben göremedim hiç bir yerde cevabı, burada bilen illaki vardır.

Şimdi biz 4 arkadaş, 4 ayrı makinede online 2 vs 2 maç atabilir miyiz acaba? Ortak sezonda 2 vs 2 var ama karşıda oyunun eşleştirdiği adamlar oluyor, benim sorduğum karşımızda da bizim istediğimiz arkadaşlarımız olabilir mi? Umarım açık olmuştur soru.

Cevaplayan olursa şimdiden teşekkürler.
  • PRO CLUB 5 KİŞİYİZ OYNAMAK İSTEYEN EKLESİN
    ussaki82
  • Profesyonel kolay Word Class da baya zor bana göre.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • coins istiyorum 45 tl bütçem . satıcı arkadaşlar ulaşın bana
  • kurtibo K kullanıcısına yanıt
    selam 20 k gönderebilirim

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Le Blanc -- 2 Aralık 2016; 23:16:48 >
  • Fakirlerin coin dilendiği oyun..

• 
Sayfa: önceki 662663664665666
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.