Şimdi Ara

/// FIFA 17 ANA KONU (PS4) \\\ (663. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15.056
Cevap
91
Favori
462.906
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 661662663664665
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sa beyler uzun düşünceler sonrası yıllar yıllar sonra fifa ya geri döndüm.
    Oyunu amazon üzerinden aldım oyun ingilizce bunu türkçe yapabilir miyim bi şekilde yardımcı olur musunuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu oyun gene bir tuhaf olmaya başladı. Evet biraz daha hızlandı ama sadece bunla sınırlı değil bilerek simülasyondanda uzaklaştırıldı sanki. Saçma sapan çocuklara özgü bir akıcılık yapay bir tempo gelmiş sanki oyuna ama yok hiç olmamış. Ergenler gene yapacaklarını yapıyor galiba şikayetlerle. Anlaşıldı bunlar yüzünden futbol mutbol filan oynayamayacağız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Faustino

Bu oyun gene bir tuhaf olmaya başladı. Evet biraz daha hızlandı ama sadece bunla sınırlı değil bilerek simülasyondanda uzaklaştırıldı sanki. Saçma sapan çocuklara özgü bir akıcılık yapay bir tempo gelmiş sanki oyuna ama yok hiç olmamış. Ergenler gene yapacaklarını yapıyor galiba şikayetlerle. Anlaşıldı bunlar yüzünden futbol mutbol filan oynayamayacağız.

Hocam merhaba sanırım sende benim gibi offline takılıyorsun slider ayarı denedinmi hiç çok faklı yerlere gidiyor oyun ben çok memnunum Matt10 diye bi eleman var ayarları çok iyi bana göre

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tyfn85 -- 30 Kasım 2016; 19:43:44 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bulkan

L2 hocam. Yalnız son updateden sonra hava topları eskisi gibi tutarsız bir hâl aldı.
    Ortaları karşılarken L2 ardından şut tuşuna basın hocam. Pas ile ileri ya da yana indirmeye çalıştığınızda birden kontrolünüzden çıkıp rakibin önüne bırakabiliyor topu.
    Onun dışında zıplama & kafa vuruşu isabeti yüksek olan stoperleri tercih etmeye çalışn.

Eyvallah hocam. Bİr de öyle deneyim bakalım. İbra'dan, benzema'dan vs kafa gölü yemekten bıktım.
  • Beyler mobilden nasil paket acip icindkilerini satabilirim.fifa 17 compaini indirdim ama transfer markete koyamiyorum bi turlu

• pacasi_camurlu kullanıcısına yanıt
    Yapamazsıniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Amazon.de den 33€ aldığım oyunlar geldi ve denedim. %100 TR dil desteği mevcut şüpheniz olmasın.

Fiyat soran olursa BF de 40€ Düştü 2 oyunda, EU vergisi vb silinince siparişin son aşamasında 33€ oldu. 2 oyun 67€ oluyordu toplamda, 8€ gift kartım vardı 59€ ikisinide aldım.

28 kasımda kargoya verdiler, uçak bu sabah TR ye giriş yaptı akşam 5 gibi UPS eve teslim etti.

• quote:

Orijinalden alıntı: tyfn85

quote:

Bu oyun gene bir tuhaf olmaya başladı. Evet biraz daha hızlandı ama sadece bunla sınırlı değil bilerek simülasyondanda uzaklaştırıldı sanki. Saçma sapan çocuklara özgü bir akıcılık yapay bir tempo gelmiş sanki oyuna ama yok hiç olmamış. Ergenler gene yapacaklarını yapıyor galiba şikayetlerle. Anlaşıldı bunlar yüzünden futbol mutbol filan oynayamayacağız.

Hocam merhaba sanırım sende benim gibi offline takılıyorsun slider ayarı denedinmi hiç çok faklı yerlere gidiyor oyun ben çok memnunum Matt10 diye bi eleman var ayarları çok iyi bana göre

aynen hocam offline'cıyımdır, kariyer modcuyumdur onu daha önceki fifalarda denemiştim ama her defasında sağlıklı sonuçlar edinememiştim. Daha çok cpu'nun alehine bizim lehimize olacak şekilde ayarlanıyor ve oyun daha da kolaylaşıyordu bu sayede o yüzden şimdide ayar değiştirme gibi bir düşüncem yok. çünkü zaten premier lig 17 pardon fifa 17'de oyun içerisinde (efsanevi takılırım) oynanış adına bugüne kadar şikayet ettiğim tek nokta efsanevide rakip yeterince yıpratıcı değil malesef genel olarak. Savunma ve kale anlamında iyi ama hücumda pek korkutmuyor oyun şuan genel olarak. Ha yenilgi almıyormuyum alıyorum momentum bir şekilde onu yapıyor zaten sorun değil benim zaten amacım her maçı kazanmak olmadı hiçbir zaman. ama bu son güncellemeden sonra son maçlarda farkettiğim bir yapmacık bir akıcılık söz konusu yani tamamen oyunun simülasyon zekasını yok eden birşeyler var yani keyfin içine eden tarzda..

• DenzeL_28 kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kendomen kullanıcısına yanıt
    sağolun hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: DenzeL_28

Amazon.de den 33€ aldığım oyunlar geldi ve denedim. %100 TR dil desteği mevcut şüpheniz olmasın.

Fiyat soran olursa BF de 40€ Düştü 2 oyunda, EU vergisi vb silinince siparişin son aşamasında 33€ oldu. 2 oyun 67€ oluyordu toplamda, 8€ gift kartım vardı 59€ ikisinide aldım.

28 kasımda kargoya verdiler, uçak bu sabah TR ye giriş yaptı akşam 5 gibi UPS eve teslim etti.

Hocam hayırlı olsun bende Amazondan aldım 23 dolara geldi. Ama bende türkçe yok nasıl yapabilirim bilginiz var mı

• coobain kullanıcısına yanıt
    Sen ut oyna ben ilgilenirim kızla

• Arkadaşlar playstation network hesabıma bağlanmama rağmen bu hatayı alıyorum. Yardımcı olabilecek arkadaşlar var mı?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: tyfn85

quote:

aynen hocam offline'cıyımdır, kariyer modcuyumdur onu daha önceki fifalarda denemiştim ama her defasında sağlıklı sonuçlar edinememiştim. Daha çok cpu'nun alehine bizim lehimize olacak şekilde ayarlanıyor ve oyun daha da kolaylaşıyordu bu sayede o yüzden şimdide ayar değiştirme gibi bir düşüncem yok. çünkü zaten premier lig 17 pardon fifa 17'de oyun içerisinde (efsanevi takılırım) oynanış adına bugüne kadar şikayet ettiğim tek nokta efsanevide rakip yeterince yıpratıcı değil malesef genel olarak. Savunma ve kale anlamında iyi ama hücumda pek korkutmuyor oyun şuan genel olarak. Ha yenilgi almıyormuyum alıyorum momentum bir şekilde onu yapıyor zaten sorun değil benim zaten amacım her maçı kazanmak olmadı hiçbir zaman. ama bu son güncellemeden sonra son maçlarda farkettiğim bir yapmacık bir akıcılık söz konusu yani tamamen oyunun simülasyon zekasını yok eden birşeyler var yani keyfin içine eden tarzda..

fifa bir online oyundur yani hitap ettiği kesim yüzde 75 online oynayan kesim sen çok azınlıkta kalıyorsun bende offline takılırım ama oda online aşırı sinir bozunca olur offline da dinamikler sabit ama online da her an istersen pro ol sinirlerini mahveder oyun çünkü oyuncuların istediğini yapamaz yeri gelir saçma sapan paslar direkten dönen 10 şut şaka değil 12 topum direkten döndü bir kere bir maçı kaydetmiştim genellikle kritik maçlarda oluyo küme kalma üst lig felan kaydediyorum böyle abuk subuk işler olacağı önceden belli oluyor çünkü diyeceğim odur ki fifayı ele alırken offline ve onlineı tamamıyla ele alacaksan sana oyunu sunan neye önem veriyor mesela online etkinliklere o zaman online oynamalısın offline da birşey yok çünkü oyuncudan tut transfere kadar her şey sezon öncesi neyse o ama online karşına gelebilecek zibilyon tane insan var bu daha iyi oluyor mesela sende en iyi takımını kur mesela fut bunun için var mükemmel takım diye birşey yok her oyuncunun kendi yarattığı ve mükemmeli yakalamaya çalıştığı takım var oyunun izin verdiği müddetçe tabiki

• pacasi_camurlu kullanıcısına yanıt
    Amazon.com dan gelenlerde TR dil yok hocam oyun 1.bölge oluyor. 2. Bölge oyunlarda avrupa'dan gelenlerde mevcut.

• Champions ödülleri 00.00da mı veriliyor

• DenzeL_28 kullanıcısına yanıt
    Amazon de değil de amazon comdan aldığınızı düşünerek oyunlar 1. bölge olursa diye öyle demiştim. Almanya amazonu zaten avrupa bölgesi olduğu için her türlü sorunsuzdur.
    Hayırlı olsun hocam. DS4 de yeni model anladığım kadarıyla, çok şık duruyor.
  • OgulcanE O kullanıcısına yanıt
    Psn plus aldınız mı. Online özelliklere erişmek için psn plus almanız gerekiyor.
  • İngilizce bilen biri şu ea sports bi mail atabilirmi RAKİBE SAYGI yazılı bir not yazssınlar gorunur bıyere rica etsem
  • omerr89 O kullanıcısına yanıt
    02.00 de
  • 
Sayfa: önceki 661662663664665
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.