Şimdi Ara

/// FIFA 17 ANA KONU (PS4) \\\ (658. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15.056
Cevap
91
Favori
462.905
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 656657658659660
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Hazan

Beyler fifa 17 tam surum ps4, xbox, pc surumune ucretsiz yaziyor bugunden itibaren.

http://mobil.hurriyet.com.tr/galeri-40287272#p=1

yurtdışı kaynaklara baktım deneme sürümüymüş. yani 3 günlüğüne oynamak için koca oyunu indireceksin 3 gün sonra sileceksin
  • quote:

Orijinalden alıntı: DenzeL_28

Beyler bombayı patlatıyorum daha ucuzu ne dijital nede kutulu mevcut. amazon.de 49€ üstü kargo bedava yapıştırın. 2 oyunda PAL 2.bölge türkçedir.

FIFA 17 PS4 = 33€

BATTLEFIELD 1 PS4 = 33€

2 oyunun bana maliyeti 8€ kuponla 215 TL

/// FIFA 17 ANA KONU (PS4) \\\

Ben almaya kalkınca 67,22 eur oluyor. indirim kodunu nasıl edindiniz ? yada varmı bunun yolunu bilen birisi ?

• Hazan kullanıcısına yanıt
    2 günlüğüne diye biliyorum.
  • Arkadaşlar Merhaba,
    Haftasonu için FIFA tam sürüm denemek ücretsizmiş konsollarda.
    Ben bu oyunu nasıl indirebilirim ?
  • arkadaslar merhaba dün fifa 17 aldım adil kullanım kotam bittigi için yavastan oyunu yüklerken bugun 10:30 dan itibaren %85 te kaldı. ve an itibari ile hala 85. modemi kapatıp açtım net var bi sıkıntı yok. ps4 ü kapatıp açtım yine olmadı varmı bi çözüm bilen
  • Arkadaşlar bu sene fifa almamaya kararlıydım ama indirimde varken almayı düşünmeye başladım.Ultimate team oynuyorum normalde.Delirtecek seviyede bir script var mı yoksa eğlenceli zaman geçirtiyor mu? Ne dersiniz fifa 16 da gıcık almıştım açıkçası.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • anteup A kullanıcısına yanıt
    16dan bin kat fazlası var hocam. Üstte ve önceki sayfadaki yorumları gördünüz. Bile bile lades olmak istiyorsanız, hayatınızda herşey yolunda biraz macera arıyorsanız alın.
  • Sağolun hocam en iyisi hiç bulaşmayim
  • şu black friday indiriminden yararlanıp, 2 kişi alsak şu oyunu. Bana primary secondary farketmez. Unuttum bu işleri, bilen güvenilir birisi pm atsın da alalım olmadı:)
  • caner7777 kullanıcısına yanıt
    Akk nı artır
  • Amazon.de de fifa 17 33.67 euro. Alacam fakat türkçe dil desteği varmıdır bilen varmı
  • Sevgili arkadaşlar 2vs2 online sezon oyun oynarken penaltı atacağımız zaman ok işareti çıkmıyor ve penaltıalr genelde kaçıyor. Anlamadığım konu 1vs1 online oynarken ok işareti çıkıyor ve penaltı rahat şekilde kullanılıyor. Ok işareti çıkarmanın kolay yolu var mı ?
  • yuh. yeni sbc beyin yakan cinsten.
  • Dün gece PlayStation store dan 118₺ değerinde 4600₺ fifa point paketini aldım... yoğunluk donma vs çabaladıktan sonra bir mesaj geldi 3 kere almışım diye... fakat sadece 4600 point yüklendi gece tam kapatıyorum 5100 point daha yüklendi kart işlemlerimde tek çekim gözüküyor ? Durum nedir sizce bekleyen işlemlerde tek alışveriş var ama iade alsınlar istemiyorum ben ? Kartımdan okadar puan almak konu ile ilgili bilgisi çmzüm önerisi olan var mı

• quote:

Orijinalden alıntı: EmreNX

Amazon.de de fifa 17 33.67 euro. Alacam fakat türkçe dil desteği varmıdır bilen varmı

ben de merak ediyorum ,hatta amazon.com da BF1 ve fifa 17 27 usd fiyatı var fakat türkçe dil desteği varmıdır oyunlarda bir öğrenebilsek.Almanya dan daha yüksek olasılık gibi geliyor bana , nihayetinde web sitesini türkçe yapmış adamlar, milyonlarca Türk yaşıyor Almanyada .
  • quote:

Orijinalden alıntı: 12nomurat

quote:

Orijinalden alıntı: EmreNX

Amazon.de de fifa 17 33.67 euro. Alacam fakat türkçe dil desteği varmıdır bilen varmı

ben de merak ediyorum ,hatta amazon.com da BF1 ve fifa 17 27 usd fiyatı var fakat türkçe dil desteği varmıdır oyunlarda bir öğrenebilsek.Almanya dan daha yüksek olasılık gibi geliyor bana , nihayetinde web sitesini türkçe yapmış adamlar, milyonlarca Türk yaşıyor Almanyada .

Almandayaki türkçe olabilir ama amerikayi sanmam... bitane bilen olmazmi ya :-) turkce degilse alinmaz yani bence degmez

• EmreNX E kullanıcısına yanıt
    bakalım göreceğiz artık , gelince biz paylaşırız
  • EmreNX E kullanıcısına yanıt
    TR dil desteği yok.

• Arkadaşlar şu an usda 27 dolar oyun gayet uygun bence almalı mıyım bir yardımcı olursanız sevinirim :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: murazorofangmar

Arkadaşlar şu an usda 27 dolar oyun gayet uygun bence almalı mıyım bir yardımcı olursanız sevinirim :D

Tr dil yoksa almamali bence. Çünkü aralik ayinda tr psnde o fiyatlara inecektir. Türkçe olsa neyse de

• 
Sayfa: önceki 656657658659660
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.