Şimdi Ara

/// FIFA 17 ANA KONU (PS4) \\\ (644. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15.056
Cevap
91
Favori
462.908
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 642643644645646
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beyler selam . oyunu yeni aldım fifa 12 den beri online season oynuyorum hep division 1 e çıkıp kupalar almışlığım var fakat bu sefer division 1 e çıkabilir miyim ciddi şüphelerim var benden çok daha kötü oyunculara eski fifalar da hep 4 5 atardım bu yıl başa baş gidiyor tek farklı zar zor kazanıyorum yani öyle bir sistem kurulmuş ki kötü oyuncular da rahatlıkla iyi oyuncuları yenebiliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: zucchero

Dün akşam oyunu silecektim 90+2 de vazgeçtim :)
     /// FIFA 17 ANA KONU (PS4) \\\

benimde başıma geldi böyle oluyo 4-3 bitti karşıdaki berbattı ama oyun çok yavaştı 0 şut istatistiğine rağmen 4-3 genellikle karşıdaki oyuncu full loserse böyle oluyo ara sıra oda sana denk gelebiliyo

• 1nvdr 1 kullanıcısına yanıt
    internette arat o fiyatın yarısına alınıyor
  • Merhabalar;

Ben Fifa oynamayı çok seviyorum. Mevcut konsolumu satalı neredeyse 4 5 ay oldu belki de daha fazla. Şimdi de Fifa 17 için yeni bir konsol almayı düşünüyorum. PS4 slim al diyenler var PS4 Pro al diyenler var hatta Xbox One S al daha rahat oynarsın diyenler bile var.

Sizlere sormak istiyorum.
    Fifa 17'nin Xbox s'de veya PS4'de bir farkı var mı? Ya da PS4 slim ile PS4 Pro arasında Fifa 17'de fark varmı acaba?
  • Uzun zaman sonra FIFA 17'yi ilk defa PS4'te oynadım..

Ne kadar yavaşlamış oyun , bu nasıl bir rezillik.. Adamlar dönmüyor resmen..
  • Senceru kullanıcısına yanıt
    Pes 13 tavsiye ederim çok güzel bir oyun arcade uçuyor...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Faustino

Pes 13 tavsiye ederim çok güzel bir oyun arcade uçuyor...

Sen beni tanıyor musun ? :)

Bir maç atalım tanı istersen..
  • Son 50K coins 20 tl iletişim pm

• dostum öncelikle modemden port aç fifa için googledan araştırsan bulursun ondan sonra ps4 kullanıyorsan ağ ayarrlarına gir ağ bağlantısınıda manuel olarak ayarla dns 8888 8844 yap ve MTU ayarını 1500 değil de 1475- 1499 arası bi numara yap düzeldiğini göreceksin lag olayından yüzde 90 kurtulursun
  • Senceru kullanıcısına yanıt
    Aslında online olayını hiç sevmemisimdir şuan plus üyeligimde mevcut değil ama önümüzdeki ay fazla zaman ayırmayı düsünürsem üyeliği yeniler,sana ulaşırım ve kapisiriz hocam sıkıntı yok

• ben fifa 16 da neden ibra yi manu da göremiyorum? oyunum orjinal kutulu. illa fifa 17 almak zorunda miyim? sizce de sacma degilmi arkadaslar?

• Arkadaşlar ps4 pro almayı planlıyorum. Ek olarak fifa 17 alacağım. Store üzerinde şuan kaça acaba (indirim varsa ne zamana kadar indirim devam edecek) yada internet üzerinden nereden uygun alabilirim?

• Arkadaşlar merhaba.Atak yaparken boşa adam kaçırma nasıl veya hangi tuşla yapılıyor.Yardımcı olursanız sevinirim.Teşekkürler.

• E.Sahin E kullanıcısına yanıt
    Bende en ucuz nereden araştırabilirim diye araştırıyorum. N11 de 200 e kutulu var, psn us da aynı fiyata Türkçe dil seçeneği olmadan satıyor. 1-2 hafta önce 50$ dı psn us fiyatı, yaklaşık 160₺ ye denk geliyordu. 25 kasımı beklemekte fayda var. O gün 40$ a psn us veya amazon üstünden dijital kod alabileceğimi düşünüyorum.

• Burak_Clk kullanıcısına yanıt
    Hocam bir fikriniz olursa haberleşelim. Bazı arkadaşlar 180-190 arası yazmıştı şuan psnde diye onu öğrenmek istiyorum aslında. Alırsam tr store dan almak istiyorum. Ggg n11e falan baktım ama aynı kullanıcı mesela iki ilan açmış birinde yorumlar iyi diğerinde üründe bandrol yok öyle böyle diye yorumlar oluyor hep yani güvenilir bir satıcı bulamadım.

• Şu oyun serisinde yıllardır ''Be a Referee'' yani hakem olarak oynama modu bekledim. Artık umudu kestim kendim hakem oldum ve bugün 3. maçıma çıktım :) Herkese tavsiye ederim çok zevkli :)
  • Merhaba arkadaşlar kadro kurma görevlerinde kimya 99 da kaldı. Oyuncularla 10 maç yapinca yükseldiğini biliyorum başka yolu var mı ?

• dostlar selam. ps4'e geçiş yaptım ama online için psn plus gerekiyomuş.psn plus üyeliğini en uygun nereden alabilirim acaba yardımcı olursanız çok sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: thsndrn

4k oynayan var mı?

Bugün test edebildim.Oyun 4k native çalışıyor. Yani ne diyeyim anlatma ile olmuyor, canlı görmek lazım.Önceden pc'de 4k oynamıştım. Hemen hemen aynı duruyor. Netlik, uzak mesafe direk kendini belli ediyor. Topun gidişi mesela hafif blurludur, ps4'te.Pro'da ise çok temiz, titreme vs olmuyor.Baya akıcı o yönden. Bu arada 4k tv'de denedim.1080p tv'de nasıl gözükür bilemiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GT_55 -- 13 Kasım 2016; 2:1:35 >
  • Ps4 Xbox one

• 
Sayfa: önceki 642643644645646
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.