Şimdi Ara

FİFA 17 - 5 YILLIK TURNUVA - ÖDÜL VE KALİTE SON KAYITLAR (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
1
Favori
1.403
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: MrCicik

35 lita turnuvaya ver smskadir zengin olsun :) yuh ya 35 tl ye turnuva giriş parası istiyor özelden pm ile sagol kardes işim gücüm yok para verem

Forumdan uzak kalma nedenimiz sizler gibi kullanıcılar. O yüzden hiçbir turnuva düzenlenmiyor. Ücretin dağılımını neden yazmadın ödülleri vs. Para işin ucunds olunca hepiniz şeytan kesiliyonuz. Evet 35₺ kardeşim zaten özelden belirtiyorum herkese. Yolun açık olsun. Kara liste bam bam bam....

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mnybjk kullanıcısına yanıt
    Mustafa inan değmez boşver zaten böylelerini bu şekilde eliyoruz. Parmaklarını yormaya değmez boşver kardeşim benim 🙏🏻

• Turnuvanın paralı olmasının nedeni hem ilk 3 kişinin güzel ödül kazanması, hemde her önüne gelen katılmasın belli bir seviye olsun diye 😉

• 32 yaşında adamsın ama turnuvamda 22 yaşında ki arkadaşlar bile daha olgun daha seviyeli daha karakterli.

• Zaten sizin gibiler girmesin diye 35 tl erkenden belli ediypsunuz kendinizi iyi bari 😂

• Ad soyad : Hasancan Ayata

Psn:Canwick

Fifa da oynadığım ilk turnuva oldu çok keyifli ve eğlenceli maçlar yaptım kura çekimini kesinlikle canlı izleyin kaçırmayın😉

• Merhaba,

Donanımhaber forum içerisinde bu tarz "katılımı ücretli" turnuvalara müsaade etmiyoruz. Daha önce bu tarz durumlar ile karşılaşmamızdan ve sonuçlarının iyi olmamasından ötürü, konuyu kilitlemek durumundayım.

Bir sorunuz olacak ise lütfen "Forum Destek" ile iletişime geçiniz.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.