Şimdi Ara

★★★ FIFA 16 (PS4 ANA KONU) ★★★ (89. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.874
Cevap
70
Favori
292.249
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8788899091
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Uncle Trevor

quote:

Orijinalden alıntı: Magnesium

Oyun Türkçe oynuyorum şuan

Saha bozulması var mı hocam 15'de ki gibi

Ben dinamik korner bayrağı ve forma kirlenmesi hala var mı merak ediyorum...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • US PSN'den indirilen demo Türkçe oluyor mu acaba ? Deneyen var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: onur89tr

quote:

Orijinalden alıntı: Uncle Trevor

quote:

Orijinalden alıntı: Magnesium

Oyun Türkçe oynuyorum şuan

Saha bozulması var mı hocam 15'de ki gibi

Ben dinamik korner bayrağı ve forma kirlenmesi hala var mı merak ediyorum...

Hepsi var soylediklerinizin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cikiacla

aral yalakaları bu kadar uğraştığına göre aralda durumlar iyi değil. forumda sayabildiğim kadarıyla sadece 5-6 kişi araldan alacak, inşallah en kısa zamanda batarlar.

Yav dolar olmuş 3 TL, Aral ne yapsın? Ben batması gerekeni biliyorum. Doların bu kadar coşmasını sağlayan malum baş parti ve onun şakşakçıları...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu yeni zelanda'nın para birimi ne yahu oyunlar 120 dolar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lionel Fusco

FIFA 16'ya değil gerçek hayattaki sıralamaya bakarsak daha gerçekçi sonuçlar görürüz

Galatasarayli cirpinisi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bozcan kullanıcısına yanıt
    Doğal hocam.

1 New Zealand dollar = 0.62649 U.S. dollars
  • quote:

quote:

aral yalakaları bu kadar uğraştığına göre aralda durumlar iyi değil. forumda sayabildiğim kadarıyla sadece 5-6 kişi araldan alacak, inşallah en kısa zamanda batarlar.

Yav dolar olmuş 3 TL, Aral ne yapsın? Ben batması gerekeni biliyorum. Doların bu kadar coşmasını sağlayan malum baş parti ve onun şakşakçıları...

aralın o başpartiden hiçbir farkı yok. aral da oyun dünyasının başpartisi. ayrıca dolar daha yükselmeden fiyatlar 270tl civarındaydı. aral kazıklamak için bahane aramıyo direk her türlü veriyo kazığı. aral şakşakcıları probagandalarına devam ettiği sürece fiyatlar bu şekilde artarak devam eder.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cikiacla -- 7 Eylül 2015; 17:42:57 >

• Oyun okadar kötüki fifa 15 in aynısı olmuş lanet olsun ea sana bizden 5 kuruş yok bu düzenbazlar insan utanır

• Arda 85 olmuş.

• pc ye gelmiş mi demo ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Güven

US PSN'den indirilen demo Türkçe oluyor mu acaba ? Deneyen var mı ?

US PSN'i kapatmışlar bilmiyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Unorthodox

Arda 85 olmuş.

futhead mı yanlış demo mu güncel değil anlamadım. ben daha demoya girmedim ama gameplay videolarında da muslera 83 gözüküyordu. futhead'da 82 yazıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Unorthodox

Arda 85 olmuş.

Tahminimde hakli ciktim Kariyerinin zirvesinde bir oyuncuyu 83'e dusurmeleri imkansizdi zaten.

• quote:

quote:

alakası yok, ülkeye göre fiyat veriyorlar. misal her yerde 200 tl olan oyunlar brezilya'da 70 tl olabiliyor. tabi biz alamıyoruz.

ortalama tüm yabancı siteler 150 tl'ye veriyor. aral bey 250 tlye satıyor.
  • Arkadaşlar Ankarada kutulu nereden alacaksınız?

• Suarez hak ettiği upgrade'i almış 90 olmuş.
  • Demo yarın tahmini saat kaç gibi çıkar arkadaşlar ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: YasinJR10

Oyun okadar kötüki fifa 15 in aynısı olmuş lanet olsun ea sana bizden 5 kuruş yok bu düzenbazlar insan utanır

bu oyun +8 yaş grubu için olduğundan doğaldır becerememen ve beğenmemen. -8 yaş grubuna kasmamalarını ve pes oynamalarını öneriyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: IbRaCaDaBra

Demo yarın tahmini saat kaç gibi çıkar arkadaşlar ?

%99 bu gece bize göre saat 2'de çıkacak. üstte yazdığım gibi yeni zelenda'da tam 8 eylüle girerken 24:00 olunca oyun çıktı.

quote:

Orijinalden alıntı: YasinJR10

Oyun okadar kötüki fifa 15 in aynısı olmuş lanet olsun ea sana bizden 5 kuruş yok bu düzenbazlar insan utanır

bence şuan multiplayer'i bu kadar zevk veren başka bir oyun yok, belki gta 5 ile kapışır ama oda belli zaman sonra sıkıyor. aldığı parayı hakeden nadir oyunlardan biri. grafiği falan istediği kadar kötü olsun sadece ultimate team için bile alınır.

sırf fifa oynayabilmek için 1500 tl verip ps4 alanlar var.

• 
Sayfa: önceki 8788899091
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.