Şimdi Ara

★★★ FIFA 16 (PS4 ANA KONU) ★★★ (82. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.874
Cevap
70
Favori
292.255
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8081828384
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    kardeşim o kadar ayrıntılı türkiye ligine bakmazla ve souza yeni oyuncu ve normal gücü bence oyunu okadar iyi takip etmiyorlar 3 4 yıldır burak yılmazın yüzünü fifa yapamıyor :D
  • Magnesium kullanıcısına yanıt
    Hocam onlineda oynanış biraz daha garip geliyor bana. Defans yaparken offlinedaki gibi rahat yönlendiremiyorum adamları internetten olabilir ama yine de ronaldo messi dışında ulan bu adamı nasıl tutucazlık bi anım olmadı oynadım yine 50 60 maç. Oflline kastımda yapay zeka değil arkadaşlarla falan. Genelde farkında olmadan adamları çok fütursuzca ilerletiyo millet defansa dönerken. Mesela videoda selçuğun dribbling atarak geçtiği bi yer var. Orda son adamla kalmış takip edip ara ara formadan çekiştirerek hızını kesemesi gerekirken direk top çalmak için hamle yapıyor. Dribblingi yiyor yetişemiyor sanki selçuk bile uçuyor gibi geliyor.

Birde 2. golde. Hadi diyelim santradan abuk bir çalım denedin sonra fernandaoyla orda topu geri atması lazım direk yanındakine atmaya çalışıyor hücuma çıkmak için,kaptırıyor. Sonra tek başına zaten ilerlerken alvesle basmak için koşturuyor. Takibe alsa çok daha garanti olacak işi. Fia fanı gibi olmasın hocam Pes 16 demoyu çok beğendim ben onuda alıcam zaten. Neyse forumda fifa turnuvası olursa katılırım bakalım söylediklerimi uygulayabiliyecek miyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Danny Santos -- 6 Eylül 2015; 1:21:56 >

• quote:

Orijinalden alıntı: darkesta

GS-FB ve El Clasico'yu izledim. Fifa 15'te yuzlerce mac yapmis biri olarak diyebilirim ki gozume carpan tek degisiklik hizli pas. Belki bir iki yeni animasyon eklediler ve orta kafa golu kolaylastirdilar, onun disinda ayni oyun.

Ulan bari su oyuncu yuzlerini yap kac senedir oyunda Galatasaray hic mi bakmazsiniz ya

Adamlar Türkiye ligini yapmak için yaptıklarını belli ediyolar işte hiç bi özen yok..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: snncbc

Ardanin overall kac olucak acaba.

Arda 84.
  • Betayi oynamış biri olarak oyunu yine degiştirdiklerine çokta şaşirmadim.

• Yıllardır bu oyunların konularını okurum, mutlaka birisi çıkar der ki top fiziği gelişmiş. Arkadaş nasıl bir fizikse 20 yıldır bir türlü tam anlamıyla gelişmedi futbol oyunlarında. Fizik falan geçin bunları, oyuncular yeni animasyonlar, yeni yüzler, stadlar görmek istiyor. Sen bunları yapmazsan, bir önceki oyundan ne farkı kalacak? (Yeni yüzler, stadlar var ama sadece büyük liglerde). Ben bu oyunu yine Pes'e tercih edeceğim ama Fifa'nın devrim gibi yenilikler yapıp sunduğu oyunları özlüyor insan. Sanki 3 yıldır aynı oyunu oynuyor gibi hissediyorum Fifa'da. Buna artık bir çare bulmaları lazım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2007' den sonra FIFA bozdu bana göre. 2005 ve 2007' yi deli gibi oynardım
  • Top fizigi ilk defa bana duzgun gozuktu. Top yerden eski oyunlardaki gibi cok kalkmiyo.

Oyunda belliki hala lob var. Orta kafa golde olcak gibi.
    Orta sahaya bakmamak lazim adamlar ciddi bos birakarak oynuyolar. Pas yapilabilecek top hizi vR. Be 15teki panik havasi yok adamlarda

• ben adım gibi eminim ki, videolardan anladıgım kadarıyla yine bu senemiz, orta sahadan alıp çapraz yardırıp gol atmaktan nasıl zevk aldıklarını çözemeyeceğim oyunu sadece gol atmak olarak görenlere dellenip, sövüp, elimizde controller'ları kırmakla geçecek.
  • Şu offline maçlar bile bu senenin online maçlarından hızlı.Geçmiş olsun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tarafsız bir oyuncu olarak söylüyorum , PES 2016 nın yanında fifa16 Atari oyunu gibi duruyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • hayko10 H kullanıcısına yanıt
    E yuh be bilader. hani nerde hızlı oyuncuyla depar atan ? kim kimi geçmiş . 20 dakikasını izledim öyle bir pozisyon yok . oyun yavaşlamıs
  • Evet ligimize özen göstermiyorlar ama geçen sene öncesine kadar özen gösterilmeyen ligimiz hiç yoktu. Tabi ki mümkün oldukça oyuncu yüzleri, ince detaylı formalar, stadlar vs. görmek isteriz ancak adamlar uğraşmıyor ve uğraşacaklar gibi de durmuyorlar. Türkçe Metin olması ayrı bir mucize. Önde gelen ligler hariç diğer liglerle de uğraştıklarını sanmıyorum. Bizim ligi koymuş olmak için koyuyorlar.

Her sene aynı oyunun bir benzeri çıkıyor ama sunumları gayet iyi. Oyun sene içinde hep güncel hep aktif. PES 'te o da yok. Sezon ortası gelmiş hala bazı kadrolar güncel değil, ara transfer bitmiş senenin sonu gelmiş kadrolar aynı. Tutturmuşlar Şampiyonlar Ligi gidiyor. Şampiyonlar ligindeki takımların hepsi olsa bari. Biri bu adamlara Borussia Dortmund diye bir takımın varlığından bahsetsin.

FIFA serileri muhteşem değiller ama PES serisinden iyi oldukları kesin...

• Ya arkadas cogunuz sene icerisinde oynanistan dolayi kol kiriyor,duvara yumruk,yastiga kafa atiyor hala yok presentation yok guncel kadro...

Oynanista sikinti var oynanista!onu duzeltmiyorlar,yine bir cogunuz oyun ciktiktan sonra yara bere icinde olacak.

• ben pek tatmin olmadım. Fifa 15 ve 16 arasındaki değişiklikler nedir ? Liste halinde mevcut mu ? ben pek fark göremedim açıkçası.
  • Fenerbahcenin adamlarinda ciddi bir yukselme var.

Kadlecinden tut topala alvesten caner gokhan gonule. Biraz daha dikkat ettikleri turkiye ligine bu sezon belli. Ama bu seferde oynanistan sikinti yasamayiz umarim

• Saçmalamayın beyler. Oyun gayet güzel ve fifa 15'e oranla da yenilikler videoları dikkatli izleyince gayet de belli oluyor.Oyun hızında da geçen seneye göre biraz azalma var gibi. Bu sene pes 2016 da Fifa 16 da güzel olacak anlaşılan.Rekabet iyidir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Nomad_ -- 6 Eylül 2015; 13:07:24 >
  • Daha oynamadan izledikleriyle millet atip tutmaya baslamis

• ya olum bi sakin lan ne bu pesimistlik bi adam gibi inceleyin olum oyunu hd yap fulle görüntüyü bi izle.Fark var oyunda özellikle hızında banada başta fark yok ki gibi geldi ama oyun çok daha gerçekçi görünüo şuan bi sakince inceleyin hemen karalama yapmayın elbet hepnizi alıcaksınız zaten :DDD
  • Fifa'da hiç bir zaman demoya betaya bakmayacaksınız.Oyun full çıkınca yorum yapın arkadaşlar.Demo çıkıyor müthiş diyoruz fulle bakıyoruz berbat yapıyorlar bir güncelleme ile
  • 
Sayfa: önceki 8081828384
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.