Şimdi Ara

★★★ FIFA 16 (PS4 ANA KONU) ★★★ (78. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.874
Cevap
70
Favori
292.253
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7677787980
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: eness44

İstanbulda en güvenilir hangi spotçudan alınır ve fiyatı ne olur arkadaşlar?

eğer illa kutulu alcam diyosan gördüğüm kadarıyla en uygunu konsoloyun (190tl), bakırköyde şubeleri mevcut. hatta belki pazarlıkla daha da düşebilir fiyat

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KoRnTuNeS -- 4 Eylül 2015; 19:40:39 >
  • messi rw olmuş yeni pozisyonu
  • Eğer Messinin bölgelerinde CF özelliği yoksa benim 15'deki Barca taktiğim mantara bağlanır. Hele Pedronun gitmesine acayip üzüldüm zaten umarım ARDA RW olurda onu değerlendiririm.
  • KoRnTuNeS kullanıcısına yanıt
    İki seçenek var ya kardeşlik yaparak alacağım ya da spot. Teşekkürler bilgi için

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler en ucuz hangi PSN'de oyun?
  • quote:

Orijinalden alıntı: volkan_aysen

Arda 88 olucak, kesin bılgı

Arda 88 olacak diyordun acaba pes için mi kastettin?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: atacani

En iyi 10 oyuncu da belli oldu. Robben aynı kalmış :http://www.konsolum.com/2015/09/04/fifa-16-en-iyi-10-overall-belli-oldu-10-1/

-1 veya -2 almalıydı bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: Yûnus

quote:

En iyi 10 oyuncu da belli oldu. Robben aynı kalmış :http://www.konsolum.com/2015/09/04/fifa-16-en-iyi-10-overall-belli-oldu-10-1/

Neymar 89, Robben 90 bu olmamış bence sırıtmış. Hele Hazard nasıl Neymar'ı geçmiş anlayamadım

• quote:

Orijinalden alıntı: eness44

İki seçenek var ya kardeşlik yaparak alacağım ya da spot. Teşekkürler bilgi için

bende rus psnden alıcam galiba, hem oyun türkçe hem 150tl civarında rus psnde.
  • çok geç çıkarıyorlar demoyu..

• quote:

Orijinalden alıntı: HüseyinCANDIR

Konu açtım yardımlarınızı bekliyorum.http://fifaforums.easports.com/en/discussion/78708/fenerbahce-fc-home-kit

Destek vericek bir Allahın kulu yok mu bişey yazmayın önemli değil alıntılasanız bile yeter.Uzun zamandır bu iş için uğraşıyorum,illa Fenerli olmanıza gerek yok sadece destek.Foruma yazmak için origin hesap yeterli.Şimdiden teşekkür ederim.

• geçenlerde gördüm yanlış hatırlamıyorsam 84 tü
  • Arkadaşlar önceden sorulduysa özür dileyerek tekrar soruyorum. Oyun çıktığında Cuh1216 kasayla beraber fifa16 bundle ne kadar olur bilen varmı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Yûnus

quote:

Neymar 89, Robben 90 bu olmamış bence sırıtmış. Hele Hazard nasıl Neymar'ı geçmiş anlayamadım

Neymar pes'in bu seneki Partner oyuncusu ondan dolayıdır.

• quote:

Orijinalden alıntı: Erkan0192

geçenlerde gördüm yanlış hatırlamıyorsam 84 tü

Tessekur ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: Ofsaytıbozanstoper

quote:

Orijinalden alıntı: ekostros

quote:

Orijinalden alıntı: Huertas10

Her yil oldugu gibi bu yil da gelenek bozulmadi ARALdan deluxe edition siparisimi verdim oyunu ilk oynayan turklerden biri olacagim tesekkurler ARAL GAMES

Sen bi kutuda vazelin siparişi verde ayakta oynamak zorunda kalma.

Smoke with everyday

weed olacak with değil.
  • R2 ve R1 ile L2 ve L1 tuşlarının görevlerini değiştirerek oynayan bir ben miyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Spider-Man

R2 ve R1 ile L2 ve L1 tuşlarının görevlerini değiştirerek oynayan bir ben miyim?

Ben de varım hocam, eski alışkanlık Hatta analogla da oynamıyorum ben, hareketi yön tuşlarına atıyorum. 360 derece hareket kabiliyetini yitiriyorum belki ama yapacak bişey yok, analogla Fifa oynamaya alışamadım bir türlü.
  • Her fifa oyununda özelikle oynanabilirlikte bir zaafiyet oluyor acaba bunu bilerek mi yapiyorlar bilmiyorum.Bakalım bu sene de bir saçmalık olacak mı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Spider-Man

quote:

Orijinalden alıntı: Ofsaytıbozanstoper

quote:

Orijinalden alıntı: ekostros

quote:

Orijinalden alıntı: Huertas10

Her yil oldugu gibi bu yil da gelenek bozulmadi ARALdan deluxe edition siparisimi verdim oyunu ilk oynayan turklerden biri olacagim tesekkurler ARAL GAMES

Sen bi kutuda vazelin siparişi verde ayakta oynamak zorunda kalma.

Smoke with everyday

weed olacak with değil.

Everyday ile beraber içiyordur belki arkadaş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Machiavelli. -- 5 Eylül 2015; 1:51:53 >

• 
Sayfa: önceki 7677787980
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.