Şimdi Ara

★★★ FIFA 16 (PS4 ANA KONU) ★★★ (543. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.874
Cevap
70
Favori
292.251
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 540541542543544
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Cngzhn20

Beyler 4.kez dayanamayıp oyunu tekrar alıyorum. Kendimi uzak tutmaya çalıştım ama olmadı.

İyi kanserler kardeşim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dextha kullanıcısına yanıt
    Sağol dostum sanada.

• Bırakılmıyor abi bu oyun.Scriptin allahı dönüyor ama bırakamıyorsun.Alternatif yok

• Kesinlikle hocam şimdi alıcam herşey bir kaç günlügüne güzel olucak, derken yine kötü internetli rakipler gelicek. Yine öfke patlamaları :D ama işte sigara gibi bırakılmıyor.

• 4.kez derken daha oncekilerin akibeti noldu? Benimde 1
    Cd kirmisligim varda seninki biraz fazla mi ne

• Ea cd lerini okutup.ufletiyormu ne amk. Kiriyosun gidip bidha aliyosun. Bagimlilik yapiyor .

• Fifa 16 da geldi geçti gelsin yeni oyun

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne oldu gene ya 2gündür sunucular yok
  • Merhaba arkadaşlar, FIFA 16'da yeni sezon kadroları için güncelleme şansımız var mı ?

• Demo 17 Eylül
  • aLdacTrack kullanıcısına yanıt
    Bende bunu soracaktım.
  • Beyler 5 maç yapacak biri varmı yıldız sırası ile takım alıcagımız madrid barça munih dışı takımlar ile.

Yani 1. maç 1 yıldız
    2.maç 2.yıldız
    3.maç 3 yıldız
    4.maç 4 yıldız
    5.maç 5 yıldız

Şeklinde oynayacak ?
  • arkadaşlar fif17 için konsol aldım dün. Şu an oyunu beklemedeyim. Oyun çıkana kadar fifa16'yı kiralayıp oynama şansım varmı , psn hesabımdan ? Ya da ucuz yollu 16'yı nasıl oynayabilirim ?

Bu arada pc den konsola geçtim, hiç arkadaşım yok. Fifa17 oynayan arkadaşlar eklerseniz arada maç atarız.

psn : appachii00
  • appachii kullanıcısına yanıt
    https://forum.donanimhaber.com/m_109819213//tm.htm#109819213

Konuyu incele . sonra dua edersin bana :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: mert1905x

https://forum.donanimhaber.com/m_109819213//tm.htm#109819213

Konuyu incele . sonra dua edersin bana :)

Hay Allah razı olsun hocam senden Terimleri yeni öğrenmeye başladım. Primary - second filan bunları çözüyorum yavaş yavaş :) Anladığım kadarıyla şimdilik secondry olarak hesap bana gelmiyo. Primary olarak bi hesap alırsam o hesapla kimseye bağlı kalmadan oyun oynayabiliyorum galiba. Sistem ilk başta karmaşık geliyo da okuya okuya çözücez bakalım.

• appachii kullanıcısına yanıt
    Olayı şu ofline oynucagın oyunları sec olarak ucuza alır o accountan girip oynarsın.
    Pri olarka aldıgın oyunu ps4 ana hesap yap diye etkinleştirir daha sonra kendi acıtıgın psn accountla oyuna girersin.Bir oyunu ana hesap yaptıgın zaman ona istedigin kullanıcı ile giriş yapıp oynayabilirisn ama sec hakkı sadece aldıgın kullanıcı ile oynarsın o yüzden online oyunlar daha cok priden oynarlar. Çünkü pri asıl accountun yani ona plus alacaksın online oynamak için.

appachii acountun onu+ yaptın yani plus yaptın. Şimdi gittin far cry 4 primary hak aldın . Ps4 de adamın sana verdigi asdadsa@hotmail.com asdad mail ve şifreyi giriyorsun girerken onu ANA hesap olarak etkinleştir yazısı var ona basıyorsun ve daha sonra store girip far cry 4 indirmeye başlıyorsun. Artık appachii acountuna dönüp far cry inince apachhiden oynayabilirsin.

Ama sec olarak alsaydın far cry oyununu o oyunu sadece ve sadece asdasda@hotmail olan accountan girip oynardın. Olayı bu

• mert1905x kullanıcısına yanıt
    kral adamsın. şiir gibi anlattın , bu sefer net çözdüm olayı :)
  • Geçen sene Fifa 16'yı Rus Psn üzerinden alan arkadaşlar, herhangi bir sorun yaşadılar mı? 17'yi Rus Psn'den almayı düşünüyorum. En uygun şu anda orası gibi.
  • yusufevzi kullanıcısına yanıt
    Ben aldım hiç bir sorun yaşamadım, oyunda Türkçe. Ruble yükleyerek almıştım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bu FIFA 16 ya 2016-2017 sezonu kadroları ve oyunculardaki güç değişimi gelir mi?
  • 
Sayfa: önceki 540541542543544
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.