Şimdi Ara

★★★ FIFA 16 (PS4 ANA KONU) ★★★ (540. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.874
Cevap
70
Favori
292.255
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 538539540541542
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Kulspruta

quote:

Orijinalden alıntı: canlee89

Oyuncuların etrafındaki yuvarlak çizgiyi kaldırmanın bir yolu varmı ?

R3 tuşuna basın oyun sırasında (sağ analog)

Çok teşekkürler :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Napoli8484 N kullanıcısına yanıt
    evet, div1 de oynuyorum. hareketler konusuna gelirsek zamanla alışıyorsun. zaten en önemli nokta kamera açısını yakalamak, o mantığı çözünce hareketleri yapmak kolaylaşıyor
  • herkesle oynuyorum fakat bir arkadasimla online oynayamiyorum, nezaman davet atsam, bekliyor bekliyor, sonra opponent has left match diyor ve oynayamiyoruz, sorun nedir acaba? (co-op oynayabılıyoruz) dıgerlerını oynayamıyoruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi volkan_aysen -- 11 Mayıs 2016; 10:10:37 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ea seneye futbol oyunu cikarmasa kimsenin uzulecegini sanmiyorum . Millet 1 yil kafa dinler stres olmaz he bi araplar uzulur

• quote:

Orijinalden alıntı: insane1907

ya arkadaşlar,

lütfen 2 vs 2 online nasıl oynayacağımızı biri açıklayabilir mi?

4 konsol herkes evinde 2 kişi bi takımda diğer 2 kişi diğer takımda olmak koşuluyla.

bi el atın gözünüzü seveyim..

valla bız dedıgın gıbı oynuyoruz ama bıraz zor oluyor, kısaca acıklayayım ;
    ornegın; ahmet,mehmet,ali,veli oynayacak
    ahmet ve mehmet aynı takımda. Alı ve velı aynı takımda olacak
    ahmet mehmete co-op davet atacak, alı'de velıye co-op davet atacak.
    Bundan sonra bu arkadasların nasıl bırlıkte mac yapacakları ıle ılgılı cok ınce olaylar var :)
    ahmet-mehmet 3 yıldızlı bır takım secsın, alı-velı'de 3 yıldızlı bır takım secsın.
    ıkı takımında formaları zıt renkler olsun. (bır takım full kırmızı, dıger takım full beyaz olabılır mesela)
    sonra ıkı tarafta aynı anda rakıp arama tusuna bassın (burası onemlı, aynı anda basmanız gerek)
    Ayrıca ıkı tarafında aynı divison'da olması lazım
    Sonrasında sızlerı eslestırecektır, eger baskaları ıle eslestırırse mactan cıkın ve aynı sekılde bır daha deneyın. (Bız genelde 5 denemeden 3-4 tanesınde bırbırımız ıle eslesıyoruz)
    eger 3 yıldız dısında takım secersenız cok fazla oynayan oldugu ıcın eslestırmez, formalar yakın olursa yıne eslestırmez. dıvıson farklı olursa yıne eslestırmez.
    Bu kadar :)

• quote:

Orijinalden alıntı: volkan_aysen

quote:

ya arkadaşlar,

4 konsol herkes evinde 2 kişi bi takımda diğer 2 kişi diğer takımda olmak koşuluyla.

Bundan sonra bu arkadasların nasıl bırlıkte mac yapacakları ıle ılgılı cok ınce olaylar var :)
    ahmet-mehmet 3 yıldızlı bır takım secsın, alı-velı'de 3 yıldızlı bır takım secsın.
    ıkı takımında formaları zıt renkler olsun. (bır takım full kırmızı, dıger takım full beyaz olabılır mesela)
    sonra ıkı tarafta aynı anda rakıp arama tusuna bassın (burası onemlı, aynı anda basmanız gerek)
    Sonrasında sızlerı eslestırecektır, eger baskaları ıle eslestırırse mactan cıkın ve aynı sekılde bır daha deneyın. (Bız genelde 5 denemeden 3-4 tanesınde bırbırımız ıle eslesıyoruz)
    eger 3 yıldız dısında takım secersenız cok fazla oynayan oldugu ıcın eslestırmez, formalar yakın olursa yıne eslestırmez. dıvıson farklı olursa yıne eslestırmez.

çok teşekkürler bilgiler için...

bu cevap aslında "boşuna uğraşma" cümlesinin açıklaması olmuş.

arkadaş efendi efendi oyun oynayalım arkadaşlarımızla diyoruz ona da izin vermiyo bu firmalar..

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: volkan_aysen

quote:

ya arkadaşlar,

çok teşekkürler bilgiler için...

bu cevap aslında "boşuna uğraşma" cümlesinin açıklaması olmuş.

arkadaş efendi efendi oyun oynayalım arkadaşlarımızla diyoruz ona da izin vermiyo bu firmalar..

Rıca ederım. Aynen dedıgınız gıbı, koy şuraya bı menu, ısteyen arkadaslarıyla co-op oynasın.

• En iyi custom tactik ayarini bulan varmi ? Daha dogrusu tutturan varmi yani 13 mac ust uste yendigim custom taktik ayari bile yeri geliyo fiyasko hale gelebiliyor. Yoksa ideal diye bsey yokmu?

• gecen bi turk geldi adam fifayla yatip kalkiyo galiba seasons ta 1 maglubiyeti vardi adam div 1 de beni oyundan soguttu dk 25 te 3 tane atti sonra birakti maci 2 tane attim sonra son 10 dk yine basladi oynamaya 4-2 bitti bu adama hic mi momentum vurmamis

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ultras41 U kullanıcısına yanıt
    Hareketleri yapmayi nasil ogrendimiz hocam? Ben cabaliyorum hic yapamiyorum tek pasta sıkıyor :)

• Macellantr35 kullanıcısına yanıt
    Sen onu birakta dunya siralamasinda ilk 100 olan adamlarin istatistiklerine bi bak ozman oyundan sadece sogumakla kalmaz bide donarsin

• Arkadaşlar oyunu sec hesap olarak kendi hesabından oynayan var mı sorunsuz oynanıyor mu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vatov

Arapların ilk 100'e nasıl girdiğini sorgulamak lazım. Ne zaman bir Arapla oynasam oyun kasım kasım kasılıyor. Sinir krizi geçiriyor istediğim hiç bir şeyi yapamıyorum. Bir de kasılan oyunun üstüne+gol attığında izletmeler çirkeflikler vs... hepsini yapıyorlar. Onun dışında ayın 15'inden sonra Türklerin'de yarısında kasılmalar başlıyor. AKK yediği halde Fifa oynamaya devam ediyorlar işkenceyi çeken yine biz oluyoruz. Şaka maka oynadığım en güzel en sorunsuz rakipler Almanlar'dı. 4 atsalarda, 4 yeselerde aynı saygıyla ve çirkeflik yapmadan oynayan tek millet.

Akk dolsada 3mb hız yeterli online oynamak için şahsen bugün arkadaşımla oynadık akk dolmuştu benim fakat arka arkaya 5 maç yapmamıza rağmen çok keyif aldığını söyledi yani bir problem yoktu bağlantıyla ilgili .

• A R D A kullanıcısına yanıt
    Hocam 3mb bile yetiyorsa bu heriflerin interneti neden benim oyun zevkime ediyor 1mb ile falan mı bağlanmaya çalışıyorlar diye düşünmeden edemiyorum. Bildiğin oyunu öyle kasarak oynuyorum ki, sanki 10fps alıpta oyun oynamaya çalışan biri gibi. Bildiğin online zevkinin içine ediyor. Sezon sistemi olduğundan bu yüzden yenilince yazık oluyor emeklere.
  • Napoli8484 N kullanıcısına yanıt
    2012'den beri Fifa oynuyorum daha önce syky bir PES oyuncusuydum.Oynady?ym her sezon FUT üzerine yo?unla?tym ama hiçbir zaman lig 1 title alamadym.2016 yyly ocak ayy itibariyle FUT'u byrakyp sezona ba?ladym.

Konuyla ilgili daha önceki mesajlarynyzy da okudum.Üst üste 20 maç yenilmedi?im custom taktikler lig 2 den sonra i?e yaramamaya ba?lady.Çok ?iddetli çyky?lar ve ini?ler ya?anabiliyor.Geçen hafta lig 2 de son 2 maç 1 puan alsam lig1 e çykacaktym ama ba?aramadym ve dü?ü? ba?lady az önce lig 5'e kadar dü?tüm.Y?in ilginci 4. ligde oynayan oyuncu 2.ligde oynayan oyuncudan farksyz olabiliyor.Momentum FUT'da daha etkiliydi ama season FUT'a göre daha stabil olsa da yine etkiyi yiyorsunuz.Be?ikta?la oynuyorum.Ynternette youtube'da vs birkaç sitede "en iyi custom taktik" ady altynda hiçbir i?e yaramayan taktikler var.Çünkü bu taktikler takymdan takyma de?i?iyor.Etkileri ona göre de?i?iyor.Barcelona ile savunma oynayyp kontrayla gol arayamazsynyz takymyn yapysy buna ters istedi?in savunma custom takti?ini yap.Savunmayy önde kurdu?unuz anda savunma bilginiz muhte?em olmak zorunda.3 tane atsanyz 4 tane yiyorsunuz.80'den sonra 3 tane yemi?li?iniz olabiliyor.Bu sene bu oyuna çok kafa yordum nihayetinde kol parçalamalary hat safhaya ula?ty.

Mesela bundan önceki mesajlarynyzyn birinde nasyl bir custom taktik yapyyorlar da ?ahane istatistikler yakalyyorlar yazmy?synyz.Sistem sizin hep ayny taktikle ba?aryly olmanyzy istemiyor.Tahminim ço?u oyuncu tek bir takymla tek bir sistemle gitmiyor.

• bu eski fifa sürümlerinde pratic arena da çift kale maç yapmak vardı. çoğu hareketi orada öğrendim deneye deneye. şimdi öyle bir şansımız yok, en mantıklı seçenek yapmak istediğin hareketlerin kombinasyonunu öğrenip, normal maç kurup orada yapmak.

bu hareketler konusunda bana en yardımcı video bu olmuştuhttps://www.youtube.com/watch?v=ODZ1sPoEQiI

işin mantığı bu video sayesinde öğrendim
  • quote:

Hocam 3mb bile yetiyorsa bu heriflerin interneti neden benim oyun zevkime ediyor 1mb ile falan mı bağlanmaya çalışıyorlar diye düşünmeden edemiyorum. Bildiğin oyunu öyle kasarak oynuyorum ki, sanki 10fps alıpta oyun oynamaya çalışan biri gibi. Bildiğin online zevkinin içine ediyor. Sezon sistemi olduğundan bu yüzden yenilince yazık oluyor emeklere.

Muhtemelen ping değeri yüksek kişilere denk geliyorsunuz hızdan ziyade ping değeri daha önemli. Ekleyin psn den bir ara yapalım maç denemiş oluruz hem. İmzamda mevcut psn adresim

• A R D A kullanıcısına yanıt
    ekliyim hocam konsola geçince deneyelim bakalım.
  • quote:

ekliyim hocam konsola geçince deneyelim bakalım.

Tamam ben sabaha kadar online im gece girerseniz deneriz

• quote:

Orijinalden alıntı: Since1903

Arkadaşlar bu oyuna ne olmuş anlayamadım :) Uzun zamandır oynamıyordum , açıp oynayayım dedim. Hızlı koşma tuşuna basınca oyuncular saçmalıyor. Hızlı koşmuyor , pasa bastığımda kafasına göre fake hareketler yapıyor. Nedir bu durum ? İlk defa böyle bir şeye şahit oldum.

Aynı sorun devam ediyor. Oyun oynanmaz hale geldi. Yokmu aynı sıkıntıyı yaşayan ? Joysticki resetledim tüm ayarları sıfırladım ama sonuç yine aynı. Maç başlıyor sorun yok , bir kaç dakika sonra pas verirken artistik hareketler yaparak veriyor ve futbolcuyu hızlı koşturamıyorum.
  • 
Sayfa: önceki 538539540541542
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.