Şimdi Ara

★★★ FIFA 16 (PS4 ANA KONU) ★★★

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
10.882
Cevap
74
Favori
273.068
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> Spor >> ★★★ FIFA 16 (PS4 ANA KONU) ★★★
Giriş
    142 Mesaj

Ben de Battlefront almıştım da hiç fazladan para çekmedi ama belki kartınızla ilgili bir komisyon olabilir çok bilgim yok, zaten 1 TL pek bir şey fark etmez hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    insane1907 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Selamunaleyküm arkadaşlar forumda yeniyim. Öncelikle çok güzel bilgiler paylaşılıyor çok hoş bir ortam var. Benim bi sıkıntım var arkadaşlar çakallık yapıp ps4 üzerinden farklı hesaplar açarak fut drafttan koins kasıyordum ama hesap limiti varmış sanırım max 16 hesap bunun bi çözümü var mı bilgisi olan atkadaş paylaşabilirse sevinirim.

Orijinalden alıntı: ozzntrn

Ben de Battlefront almıştım da hiç fazladan para çekmedi ama belki kartınızla ilgili bir komisyon olabilir çok bilgim yok, zaten 1 TL pek bir şey fark etmez hocam

evet, korktuğum başıma geldi, sabah kalktım elektrikler yoktu. indirme yükleme ne alemde bakalım artık. umarım bi terslik yoktur.
    |
    |

tamam arkadaşım teşekkürler .
    bu akşam inşallah deneyeceğim.
    |
    |
    Murderthekings kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

SONY 37'' LED 3D TV
    SONY Play Station 4
    FİFA 18 **GALATASARAY**
  • Binbaşı
    1533 Mesaj

Aleykümselam. Bu bir sorun değil ki çözümü olsun.
    Hesap açmanın konsolda bir sınırı var ve bu sınıra ulaşmışsınız.
    |
    |
    Krm_27 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Selamlar. Fifa Pro Club ile yayındayız, beklerizwww.twitch.tv/gamersroomtr

|
    |

quote:

Orijinalden alıntı: hyoid

merhaba, yeni ps4 aldım, xbox360ta oynarken kullandığım ea hesabım vardı, psn'den oynadığım hesap ise farklı. oyun açıldığında online girmek için eski ea hesabımı açsam sorun olur mu

dün ea hesabını açtım, şimdilik sorun görünmüyor.
    |
    |

dün akşam aynı hata fut da oldu .
    |
    |
    windlea983 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Şu hakeme bir ayar çekseler, fifa serisinin en mükemmel yanı hakemdi 16 da batırdılar resmen ..
    Düzgün birşeye neden ellerler hala anlamış değilim, bu kadar saçma sapan kararlar olmaz..
    Oyundan soğutuyor resmen..
    Şu Matt'e söyle de şuna bir el atsın..
    |
    |
    Bahsedilenler: SEVENH

Optoma HD131X Projeksiyon/Xbox one/ LG 42LW659S TV/LG HT-1100 5.1 Ev Sinema Sistemi/PS4 500 GB/Sony 7.1 Gold Wireless Headset/Lenovo U510 Laptop-1 TB /320 GB Seagate HDD/Fifa 16/GTA V/Sega Genesis
  • Binbaşı
    1556 Mesaj
    PES DEKİ DEFANS MARKAJ R1+X KOMBİNASYONU FİFA DA NASIL? BİLEN VARSA YAZABİLİR Mİ LÜTFEN..
    |
    |
    Beyler dün ps4'de fifa 16 oynamaya başladım. Oyunun online season modunda rakip bulmakta çok zorladım, baya bekletiyor 25bin kişi oynamasına rağmen. Takımım Fenerbahçe'idi... Sonra çok bekleyerek 2 maç yapabildim ikiside Dortmund..
    merhaba arkadaşlar.. dün akşamdan beri tüm maçlarda oyun bağlantı hatası verip oyundan attı ve de yenilgi yazdı... Aynı şekilde kadroda değişiklik veya transfer işlemleri de yapamıyorum.. Genel bir problem mi? Başka problem yaşayan arkadaşlar var mı?
    Teşekkürler..
    |
    |

Orijinalden alıntı: cnspnky

Beyler dün ps4'de fifa 16 oynamaya başladım. Oyunun online season modunda rakip bulmakta çok zorladım, baya bekletiyor 25bin kişi oynamasına rağmen. Takımım Fenerbahçe'idi... Sonra çok bekleyerek 2 maç yapabildim ikiside Dortmund..

Evet online çok bekletiyor genel bir sıkıntı var.
    |
    |

|
    |
    Denizmax kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

10-15 Mins, Legendary,game speed: Slow and camera:broadcast height 0 zoom 20

Sprint Speed: 50/50
    Acceleration: 51/51 cpu ile kullanıcı arasındaki fizik mücadeleye güzel bir denge getiriyor.
    Shot Error: 53/53
    Pass Error: 55/62 : cpu ile kullanıcı arasında pas hatalarına güzel bir denge getiriyor.
    Shot Speed: 50/50
    Pass Speed: 50/50
    Injury Freq: 90/90: Varsayılan ayarlarda yani 50 değerlerde uzun kariyer sezonlarında yedeklerden çok fazla faydalanamamıza neden oluyor.Oysaki gerçek hayatta sık sakatlık proplemleri ve maç takvimleri yüzünden kadro derinliği çok önemli o sebebten bu ayarları 90 ve 60 a getiriyoruz.
    Injury Severity: 60/60
    GK Ability: 25/25 :Varsayılan ayar olan 50 de saçma kurtarışlar oluyor.25 yaptığımızda ise hem gerçekçi animasyonlar,hemde iyi ve kötü kaleci arasındaki farkı görüyoruz.
    Marking: 54/54
    Run Freq: 1/1
    Line Height: 50/50
    Line Length: 60/50
    Line Width: 52/52
    FB Positioning: 1/1
    FT Control: 60/60 :Bu ayarlarda oyun hızı biraz yavaşlayarak daha gerçekçi oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SEVENH -- 20 Şubat 2016; 17:46:36 >

• Yüzbaşı
    677 Mesaj
    Arkadaslar ps4 ıcın fıfa 16 ıkıncı el almayı dusunuyorum pıyasası nedır acaba fıyat olarak ps4 yenı aldım da pıyasasını bılmıyorum
    |
    |
    Merhaba arkadaslar ben ps4 den fifa 16 ut oynuyorum 1 aydir yaklasik. Fakat 2 gundur bir sorunla karsi karsiyayim 3 4 gundur android uygulamasini kullaniyorum fut un ve dunden beri onla alakalimi bilmiyorum ama kadroda bir degisiklik yaptigimda baglanto hatasi vermeye basladi oyunum. Kadromda degisiklik yapmadigim zaman oyunu sorunsuz oynayabiliyorum daha once bu sorunla karsilasan veya bilgisi olan bir arkadasim yardimci olabilir mi ?

Orijinalden alıntı: Burakovic07

Merhaba arkadaslar ben ps4 den fifa 16 ut oynuyorum 1 aydir yaklasik. Fakat 2 gundur bir sorunla karsi karsiyayim 3 4 gundur android uygulamasini kullaniyorum fut un ve dunden beri onla alakalimi bilmiyorum ama kadroda bir degisiklik yaptigimda baglanto hatasi vermeye basladi oyunum. Kadromda degisiklik yapmadigim zaman oyunu sorunsuz oynayabiliyorum daha once bu sorunla karsilasan veya bilgisi olan bir arkadasim yardimci olabilir mi ?

Sizinle alakali degil hocam. Genel bir sorun. Beni de deli etti. EA cozmeye calistigini soyluyor sosyal medya hesaplarinda ama hala bir icraat yok.
    |
    |

I'm everywhere you never been, and better than I ever been..
HızlıCevap
Reklamlar
Mobilya Takımları
üniversite
Bey Azura
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,578
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.