Şimdi Ara

★★★ FIFA 16 (PS4 ANA KONU) ★★★ (24. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.874
Cevap
70
Favori
292.254
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: CanOguzhan

o ronaldo ve marcelo ne öyle. rezalet bence

Hocam takılma fazla 10 saat oynasan yarım saat görecen yüzlerini :)
  • Kardeşikle maksimum 100 liraya alırız oyunu ben gerçi hala daha TR olacağını düşünmüyorum resmi bir elle tutulur kaynak yok çünkü bi origin'de görünen dil dışında. TR olmassa bile 100'den daha uyguna gelir Pri hesap kardeşlikle
  • Oyun çıktıktan sonra alan arkadaslara sorup ona göre Türkçe dil desteği olan bir yerden almak lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lionel Fusco -- 22 Temmuz 2015; 1:50:02 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ScRyedd

Kardeşikle maksimum 100 liraya alırız oyunu ben gerçi hala daha TR olacağını düşünmüyorum resmi bir elle tutulur kaynak yok çünkü bi origin'de görünen dil dışında. TR olmassa bile 100'den daha uyguna gelir Pri hesap kardeşlikle

Origin yeterli bir kaynak yanılmıyorsam aralda dogrulamisti

• Beyler şu 1.lig oylamasına destek verin ya. Ultimate Team Göztepe ile muhteşem olur. =)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ufkrkmz

quote:

Kardeşikle maksimum 100 liraya alırız oyunu ben gerçi hala daha TR olacağını düşünmüyorum resmi bir elle tutulur kaynak yok çünkü bi origin'de görünen dil dışında. TR olmassa bile 100'den daha uyguna gelir Pri hesap kardeşlikle

Aral'ın kaynak linkini alabilirmiyim ?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Ufkrkmz

quote:

Aral'ın kaynak linkini alabilirmiyim ?

offical sitede oldugu yaziyor,https://www.origin.com/en-ie/store/buy/fifa-16/pc-download/base-game/super-deluxe-edition

• ajdarvevo kullanıcısına yanıt

• Bu oyunu dört gözle bekliyorum. Ben pes oyuncusuydum, 16 ile birlikte fifaya geçeceğim bu sene. Arkadaşımda fifa 14 vardı, ultimate team modu filan çok hoşuma gidiyordu. Fakat ben 14ü hiç beceremiyordum arkadaşım da iyi oynuyor tamam ama pes'te olmayan, pası attığında pasa doğru oyuncuyu yönlendirme ve depar tuşuyla adam geçememe olayı yüzünden çok zorlanıyordum. 15in demosunu oynuyorum şuan, hiç hoşuma gitmedi açıkçası. Çok rahat paslaşıyorum, adam geçiyorum ve oyun çok hızlı, 14te daha oturaklı gibi bence oyun. 16 böyle olmaz umarım. Netten yorumlara bakınca, benim gibi oyunu beceremeyenler için oyunun kolaylaştığını filan okudum. 16ya hazırlık olsun diye ve özellikle ultimate team modunu denemek için 14 almayı düşünüyorum. Bir şekilde oynamayı becereceğim artık, zoru başarmak lazım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: stekk

Bu oyunu dört gözle bekliyorum. Ben pes oyuncusuydum, 16 ile birlikte fifaya geçeceğim bu sene. Arkadaşımda fifa 14 vardı, ultimate team modu filan çok hoşuma gidiyordu. Fakat ben 14ü hiç beceremiyordum arkadaşım da iyi oynuyor tamam ama pes'te olmayan, pası attığında pasa doğru oyuncuyu yönlendirme ve depar tuşuyla adam geçememe olayı yüzünden çok zorlanıyordum. 15in demosunu oynuyorum şuan, hiç hoşuma gitmedi açıkçası. Çok rahat paslaşıyorum, adam geçiyorum ve oyun çok hızlı, 14te daha oturaklı gibi bence oyun. 16 böyle olmaz umarım. Netten yorumlara bakınca, benim gibi oyunu beceremeyenler için oyunun kolaylaştığını filan okudum. 16ya hazırlık olsun diye ve özellikle ultimate team modunu denemek için 14 almayı düşünüyorum. Bir şekilde oynamayı becereceğim artık, zoru başarmak lazım

FIFA'ya geçmekle doğru karar vermişsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: stekk

Bu oyunu dört gözle bekliyorum. Ben pes oyuncusuydum, 16 ile birlikte fifaya geçeceğim bu sene. Arkadaşımda fifa 14 vardı, ultimate team modu filan çok hoşuma gidiyordu. Fakat ben 14ü hiç beceremiyordum arkadaşım da iyi oynuyor tamam ama pes'te olmayan, pası attığında pasa doğru oyuncuyu yönlendirme ve depar tuşuyla adam geçememe olayı yüzünden çok zorlanıyordum. 15in demosunu oynuyorum şuan, hiç hoşuma gitmedi açıkçası. Çok rahat paslaşıyorum, adam geçiyorum ve oyun çok hızlı, 14te daha oturaklı gibi bence oyun. 16 böyle olmaz umarım. Netten yorumlara bakınca, benim gibi oyunu beceremeyenler için oyunun kolaylaştığını filan okudum. 16ya hazırlık olsun diye ve özellikle ultimate team modunu denemek için 14 almayı düşünüyorum. Bir şekilde oynamayı becereceğim artık, zoru başarmak lazım

Demo diyorsun bide. Yahu semi pro da falan oynarsan tabi geçersin adamları rahatlikla. Legendary de ben pek de öyle bisey göremiyorum. Arada olabilir Messi Ronaldo gibi oyuncularda ama en azindan pesteki gibi adamin içinden geçmiyor

• rktsky kullanıcısına yanıt
    Ya kolay adam geçiyorum derken, yine zor tabiki. Biriyle karşılıklı oynarken bana öyle geldi, sen öyle düşünmüyor olabilirsin.. Legendary modda zaten defans yapamıyorum ki ofans yapayım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oliver-Queen

Yalnız UT ne zevkli olacak be,Nani Persie Podolski Quaresma Sneijder Muslera, oh oh fena olacak bu sene

Aynen dostum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: goz_35

Beyler şu 1.lig oylamasına destek verin ya. Ultimate Team Göztepe ile muhteşem olur. =)

Bilader kusura bakma da Göztepe kadrosuyla UT'da şamar oglanı olursun oyun zaten pace üzerine kurulu en ala adamının gücü 70 olacak.
    Lig 4.sü basaksehirde 70i gecen 2-3 adam var daha süper ligi sallamıyo adamlar dalgasına overaller veriyolar bide ptt ligi gelse iyice cöplük olacak orasi.
    Onun yerine bir ukrayna ligi bir brezilya ligi gelde daha saglıklı olmaz mi? Ptt liginin kariyerden baska yüzüne bakilacagi bir kulvar yok.

• Saçma sapan anlaşmalarla göz boyayıp oynanış dinamiklerinde yerinde saymazlar umarım...
  • Keşke broadcast kamera ile ilgili bir gelişme olsa. Daha havadan yukardan ve eğimli bakış.
  • onurr.611 kullanıcısına yanıt
    Maksat takim olsun, lig olsun. Zaten ultimate teamde kadro kuruyorsun bildigin gibi. Goztepe kadrosuyla oynamayacagim sonucta. =)

• Ben de US storedan 59,99 dolara aldım biraz önce, 22 eylülü beklemek kaldı artık.

Her FIFA 15 kadar FUT'a saracağımı düşünmesem de 15 hafta boyunca vereceği gold packler iş görür yine.
  • quote:

Orijinalden alıntı: quanch

Keşke broadcast kamera ile ilgili bir gelişme olsa. Daha havadan yukardan ve eğimli bakış.

Bırak topun peşinden koşmayı artık ;) evinle ilgilen 😜

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tamehliyetsiz

quote:

Orijinalden alıntı: quanch

Keşke broadcast kamera ile ilgili bir gelişme olsa. Daha havadan yukardan ve eğimli bakış.

Bırak topun peşinden koşmayı artık ;) evinle ilgilen 😜

• 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.