Şimdi Ara

★★★ FIFA 16 (PS4 ANA KONU) ★★★ (201. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.873
Cevap
70
Favori
292.255
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 199200201202203
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar fut 16 of ps4 unlock yazıyo transfer markt a gırerken nasıl hallederiz .

< Bu mesaj 18.9.15 tarihinde kaybolan verilerden kurtarılmıştır >
  • Arkadaşlar oyunu satın aldığım psn hesaptan değil de başka bir hesaptan oynayacağım, yine de bu hediye coins ve paketleri bu hesaba verir mi?

• ana hesap vs olarak kaydetmenin bir anlamı yok fifa 15 tede aynı şey başıma geldiği için biliyorum oyunu hangi psn den aldıysan hediye paketler o kullanıcının fut una gidiyor ve o paketten çıkan oyuncuları diğerleri gibi satamıyosun 0 değerler geliyorlar ya o takımda oynatıcaksın yada kalıcak yani oyunu aldığın hesaptan oynimayacaksan ekstra gelen paketlerin bi espirisi kalmıyor. ben geçen sene sadece merakımdan girip paketi açıyodum geneldede hiç bişi çıkmıyor sonra diğer kullanıcıma gieçiyordm

• Oyunu aldığınız psn hesabına veriliyor paketler

• quote:

Orijinalden alıntı: cemilseri

Oyunu aldığınız psn hesabına veriliyor paketler

Sec. hesaptan DS4 yöntemi yapıp ana hesaba geçince bu hediyeleri kullanabiliyoruz dimi ?

• Kullanabileceğinizi sanmıyorum. Ben fifa 15 oynarken oyunu aldığım hesaptaki paketleri açıp içindekileri satıyordum kazandığım coinleri de oyunu oynadığım hesabıma aktarıyordum

• quote:

Orijinalden alıntı: cemilseri

Kullanabileceğinizi sanmıyorum. Ben fifa 15 oynarken oyunu aldığım hesaptaki paketleri açıp içindekileri satıyordum kazandığım coinleri de oyunu oynadığım hesabıma aktarıyordum

Deluxe'den Messi ve birsürü pack gelecek kullanmazsak kötü olacak
    Peki satınca coinleri nasıl aktarıyoruz ?

• Hocam güzel olacak güzel. Bir de benim gibi Ps3 Fifa2015'ten Ps4 Fifa2016'ya geçenler için çok daha güzel olacak. Bir pozisyonda rakibe omuz attım aldım topu, sonra rakip ittirdi beni, benim oyuncu tökezledi ve ellerini yere koyup sendeleyerek bir iki adım attı elleri yerde. Sonra rakip formadan bir çekti ki forma iki beden büyüdü, sonra pas attım falan. Tekrar tekrar izledim pozisyonu bir oyunda gördüğüm en iyi görüntülerden biriydi. Çok keyif aldım. Attığın omuzlar, oyuncuların birbiri ile çarpışması falan çok gerçekçi. Önceden birine omuz atınca olduğu gibi devam ediyordu oyuncular. Şimdi ufak bir sendeleme, ufak bir yörüngesini kaybetme olayı oluyor. Ben mest oldum açıkçası. Gerçi oyun kurmak biraz zorlaşmış ama bakalım alışınca daha rahat olur belki. Bütün maçı ortasaha ve defans arasında paslaşarak geçirdiğimi biliyorum.

• hocam bencede 16 için ön sipariş verilmesi gerekiyor çünkü fifanın içinde sene atlamasında herhagi devir gibi bir olay yokki.

Yani o mantıkta gitsek o zaman 15 teki bütün topçuları satim 16 ya coinleri aktarayım nasılsa 15 deki bilgiler 16 ya geçicek.

• Oyunu oynadığınız hesabınızda gereksiz bir oyuncuyu veya başka bir itemi satılığa çıkarın sonra diğer hesabınıza geçip satılığa çıkardığınız itemi alın.

• Oyunu US ön sipariş ile aldım. 15't takımım yoktu fakat FIFA 15 US hesap (ya da farketmiyorsa TR) alıp UT oluşturarak da Web app'a giriş yapılabilir büyük ihtimal.

@M-StayWithMe

• yok zaten bende ds4 yöntemiyle geçiş yapıyorum olmuyor. Bendede ilk açtığım hediye paketlerden 10 maçlık messi kartı çıkmıştı hiçbir işe yaramamıştı. Bu arada cemilseri arkadaş birinde satılığa çıkar diğerinde al demişte hediye verilen paketten çıkan oyuncuları satamıyorsun onların bedeli 0 olarak geliyor sadece o hesapta kullanabilirsen kullanıyorsun.

Mesela Benim yıllardır oynadığım fifa hesabım ingiltere onda baya bi item puanı vs var ana hesabım us us den fifa point alıyordum ordan normal paket alıp çıkan oyuncuları diğerine aktarıyordum tek özelliğio oluyor. yani rusyanın tr dil ve ucuzluk dışında şöle bir artısı olabilir fifa point onda ucuz olursa aldığımız arta kalan ruble vs ile point alınıp aktarım yapılabilir

• Web app ye giremeyen arkadaşlar önce sign in yapıp sonra web app sayfasına girmeyi denesinler ben 2 gündür direkt web app sayfasından girmeye çalışıyordum açılmıyordu bugün önce sign in yapıp sonrasında web app sayfasını açtım işe yaradı

• Beyler bu draft modda takımı seçtikten sonra bir daha hiçbir şekilde takımda değişiklik yapamıyor muyuz?

•  ★★★ FIFA 16 (PS4 ANA KONU) ★★★

Yukarda puanıma kadar herşey yazıyor ama acılmıyor nedendir ?

• Yahu 2 gündür Login Unavaible hatası diyor.14 ve 15'de FUT oynadım o kadar.Hesapta ban felan da yok anlamadım neden giremiyorum.Pre-Order yaptık giremiyoruz işe bak.

• quote:

Orijinalden alıntı: omrtnckl

ana hesap vs olarak kaydetmenin bir anlamı yok fifa 15 tede aynı şey başıma geldiği için biliyorum oyunu hangi psn den aldıysan hediye paketler o kullanıcının fut una gidiyor ve o paketten çıkan oyuncuları diğerleri gibi satamıyosun 0 değerler geliyorlar ya o takımda oynatıcaksın yada kalıcak yani oyunu aldığın hesaptan oynimayacaksan ekstra gelen paketlerin bi espirisi kalmıyor. ben geçen sene sadece merakımdan girip paketi açıyodum geneldede hiç bişi çıkmıyor sonra diğer kullanıcıma gieçiyordm

o zaman siparisi iptal edeyim.paketden gelicek oyuncular satilamayacakdan sonra gerek yok.sirf paket gelecek oyunculari satacam diye deluxe olani aldim.simdi iptal edecegim.

• https://mobile.twitter.com/SporSpikeri/status/644445490701070336?s=08
    Pes 2016 Turkiye mill takımı. Milli takımımıza bakın beyler. Hala şu oyunu fifayla kıyaslayanlar var.

• Bu bir şaka olmalı.

• Bu olay uzun zamandır var zaten.Yeni bir şey değil.

• 
Sayfa: önceki 199200201202203
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.