Şimdi Ara

★★★ FIFA 16 (PS4 ANA KONU) ★★★ (199. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.874
Cevap
70
Favori
292.247
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 197198199200201
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu web app ile gerçel oyunun bi alakası var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MetexI

Bu web app ile gerçel oyunun bi alakası var mı?

web app de kurduğumuz kadroyu oyun çıkınca oynayabileceğiz diye biliyorum ben.
    Edit : Tam bilgi sahibi arkadaş beni de bilgilendirebilir mi? Web app da kurduğumuz kadro oyunu satın alınca gerçek oyuna aktarılacak değil mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Relinquished06 -- 17 Eylül 2015; 3:09:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kilo Moana

quote:

Orijinalden alıntı: Desmond

PES reklamı için Messi'yi, Aguero'yu çağırsalar adamlar PES'in anlamını sorarlar.

Komik duruma düşmeyin

Pes'in reklam yüzü 2012 yılına kadar Messi'ydi

Unutmayın Pes iyi olursa Fifacının işine gelir.Oyuncusunuz siz şirketin ortağı değil.

bu cocuk troll. ulke gundemi kisminda akp trollugu yapan tip. isi gucu kavga cikarttirmak.

• Spota düstümü oyun beyler ? Alan var mi?

• seyfiican kullanıcısına yanıt
    Hocam yarın açtığımda çekip koyayım şarjım bitmişti şimdş gördüm yazdığınızı

• Danny Santos kullanıcısına yanıt
    Nasil oynuyon 22 si diyodukar oyun

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyun daha yeni cikti ve millet 10k pack aciyor.oyun daha cikmadan coin i nereden bulup da pack aciyorlar biri aciklayabilir mi

• quote:

Orijinalden alıntı: Spirit_Rises

Oyun daha yeni cikti ve millet 10k pack aciyor.oyun daha cikmadan coin i nereden bulup da pack aciyorlar biri aciklayabilir mi

Paket sadece coins ile açılmıyor fifa points alarak da açabiliyorsun.

< Bu mesaj 18.9.15 tarihinde kaybolan verilerden kurtarılmıştır >
  • EA Supportla görüştüm onların yalancısıyım söyledikleri şu

Manish
    For consoles version of games, you can choose the language as per your wish.

*Bölge farkı olmadan olacağını söyledi ama pek mantıklı gelmedi.aramızda oyunun demosunu us psn den indiren var mı varsa türkçe mevcut muydu

• Cekiyorlar parayı malesefki ödedim ücreti

• quote:

Orijinalden alıntı: caseymert

EA Supportla görüştüm onların yalancısıyım söyledikleri şu

Manish
    For consoles version of games, you can choose the language as per your wish.

*Bölge farkı olmadan olacağını söyledi ama pek mantıklı gelmedi.aramızda oyunun demosunu us psn den indiren var mı varsa türkçe mevcut muydu

ps4 te degilde xboxta indirmistim demoyu us live den indirdim turkce vardi..

• quote:

Orijinalden alıntı: mhasal

Kusura bakmayın kadrolar güncellenmeden çekmişim. Kadrolar güncel

★★★ FIFA 16 (PS4 ANA KONU) ★★★ ★★★ FIFA 16 (PS4 ANA KONU) ★★★ ★★★ FIFA 16 (PS4 ANA KONU) ★★★

kadrolar otomatik guncellenmiyormu bizim mi birsey yapmamiz gerekiyor?

• ps4'te US'ten indirdim demoyu ve Turkce yok dil seceneklerinde

• 1- Santradan deli gibi çalım atıp gol atma
    2- Kalecilerin topu izleyerek ya da ilerde durarak saçma sapan gol yemesi (en önemli sorun bu bence oyundaki)
    3- Alakasız yerde çalınan penaltılar
    4- Forvetlerin araya koşu yapması lazımken sabit durması hatta bazen sana doğru gelmesi
    5- Uzaktan şutların sürekli saçma şekilde isabetsiz gitmesi

Bakın bu saydığım 5 sorun en temel sorunları oyunun. Sadece şunları düzeltseler tarihin en iyi futbol oyunu olur. Oynayan arkadaşlar bütün sayfalara bakamadım en azından şimdilik bu sorunlar devam ediyor mu söyler misiniz

• 1. Messi dahil santradan alınca 3. adamı hiç geçemedim. Özellikle denedm.
    2. Kalecilerde böyle bir hata görmedim henüz, aksine yok artık dediğim topları bile çıkardılar.
    3. Bir kaç tane penaltı çalındı ama tekrarını izleyince harbiden penaltıymış, bodoslama girmişim rakibe
    4. Forvetler araya o kadar çok koşu yapıyor ki oynadığım maçlarda ortasahadaki adama yaklaşıp top almamalarından şikayet ettim. Bir de elleriyle koşacakları yönü gösteriyorlar ve bazen koşacakları yerler defansı allak bulak edecek yönler oluyor. Bu arada defanslar da sürekli tetikteler. Sağ stoperin sol tarafa doğru ters kademeleri oldu çokça.
    5. Uzaktan şut atmak zor geldi bana. Evet atılıyor ama biraz yavaş gidiyor veya hızlı olup isabetsiz gidiyor. Eğer ayağa tam oturursa da hakikaten topa vurmuşsun hissi oldu ben de. Hoşuma gitti.

Not; zorluk seviyesi dünya klasıydı.

Bence, dün oynadığım kadarıyla efsane bir oyun olmuş.

• Beyler iki basit sorum olacak :)

1. Fut web app hangi gün açıldı? Ben dün öylesine denedim açılmıştıda... Kaç gün kaçırdım merak ediyorum.
    2. Markette geçen sene 80 di satış yapma hakkım. Bu sene yine 30 olmuş. Bu her sene devretmiyor muydu?

• beyler draft modunda bana messi ve if Ronaldo çıktı yalnız yalınşlıkla messiyi seçemedim napacam bu oyuncular değişecekmi ileride birde draftaki nasıl oluor

• Teşekkürler hocam bilgi için. Umarım çok güzel olur bu sefer oyun

• Dostlar Ankara icin bilgilendirme yapayim..
    Titans Games 20-24 arasi bekliyor oyunu..
    One Game Center(cayyolu) hafta sonu bekliyor oyunu..
    gecen sene ilk One Gameye gelmisti cumartesi yada pazar gunu..

• quote:

Orijinalden alıntı: Spirit_Rises

Oyun daha yeni cikti ve millet 10k pack aciyor.oyun daha cikmadan coin i nereden bulup da pack aciyorlar biri aciklayabilir mi

benim en çok merak ettiğim o açtıkları packlerin parasını nereden alıyorlar? yazık gerçekten, millet daha oyun çıkmadan, oyun ile ilgili zımbırtıları satın almaya başladı, ve çok ciddi paralara. Kendi kazandıkları para olunca anlayacaklar eminim, veya bakmakla yükümlü olduğu birileri olunca. Biz ev geçindirirken oyun piyasasından da uzak kalmamak için kardeşlik ile oyun alırken bile içimiz cız ediyor. Algı yönetimi dedikleri şey gerçekten çok başarılı.

ne ara oyuncular daha oynayıp görmedikleri oyunun ek paket, coin vs. lerine para akıtmaya başladı gerçekten aklım almıyor, şimdi nesil tartışmasına girmeyeceğim ama hiçbir şeyi umursamayan ve boş bir nesil yetişiyor.

• 
Sayfa: önceki 197198199200201
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.