Şimdi Ara

FIFA 16 -Oyun Çıktı- (18. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
388
Cevap
3
Favori
8.139
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kellan lutz

xbox 360 için oyun beni tatmin etmedi fifa 15 deki eksik yönleri olduğu gibi bırakıp iyi tarafları yok etmişler gerçekcilik adına oyuncular 3 metre yanındaki adama doğru dürüst pas atamıyor defans zaten berbat ya faul yapıyor ya dokunmuyor..

xbox 360 için fifa 15 e 10 üzerinden 1 veriyorsam bu oyuna 2 veriyorum sırf biraz daha yavaşlama ve defans arkasına uzun top olmadığı için..

xbox one için herkes memnun sanırım...

Valla hocam x360 ta artık pes de FIFA da oynanmaz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyun güzel olmuş ben çok beğendim. 15 ile aralarında oynanış olarak uçurum var. 15 bunun yanında hayli arcade kalıyor.

Oynanış komple değişmiş. Havadan atılan arapasının %95 oranında doğru gitmesi, orta sahadan adam çalımlayarak gelip gol atmaktan falan ziyade en önemli olay, artık Fifa 15'deki gibi hatta diğer tüm eski fifalardaki gibi ezbere oynamak yok. Adam gibi bakıcan kim kaçıyor, kim duruyor, kim yorgun, kim ileride, kim geride ona göre oynıycan. Haliyle, Fifa 15 de "nasıl olsa biri kaçar" diye havadan arapası atan, "nası olsa orda oyuncu vardır" diye gelişine pas veren, "adam kaçmıyosada pası atınca kaçar" diye gelişine arapası bırakarak tamamen ezbere oyun oynayanların 16'yı beğenmemesi doğal. Arcade'in dibine vurmuş olan futbol oyunu Pes 16 bu gibi durumlar için alternatif olarak tercih edilebilir.

Update ile düzeltilmesi gereken durumlarda var tabiki. 3-4 takım arkadaşın bomboş durumdayken arasındaki 1 rakibin ayağına pas atıyor. Mahalle maçı olsa öyle bi pas verilmez ama bunlar sıklıkla veriyor... Yönlendirmeme rağmen takım arkadaşın atılan pasa mal gibi bakıp topa doğru bir adım dahi atmadığı durumlara sıklıkla denk geliyorum... Takım arkadaşım eliyle işaret yapıp kaçarmış gibi yapıyor ama kaçmıyor. Resmen kendi takım arkadaşım bana fake atıp pozisyonu yiyor. Kaleciler istisnasız 100 korner ve ortanın 99'una çıkıp topu yumrukluyor. Kornerden gelen topa kafa vurabilmek için ceza sahası çizgisini oralara açmak gerekiyor ortayı. Hakemlerde ota boka penaltı çalıyolar. Ya tam olarak %100 düzgün bi tackle yapıcan topu alıcan, ya rakibin yanında koşacan penaltı olacak, yada bırakıcan geçecek. Ceza sahasında adamla mücadeleye girme diye bişey yok. Bunlar düzelirse daha iyi olucak...

Edit : Oyunun achlarınıda türkçeleştirmişler. Ben yeni görüyorum. Xboxta "Değmesin Yağlı Boya" diye ach da açtım ya gözüm açık gitmez

FIFA 16 -Oyun Çıktı-

Achlar komedi Boynumuzun borcu, sosyalleşesim geldi, yanlardan biraz alalım

FIFA 16 -Oyun Çıktı-

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leingrad -- 27 Eylül 2015; 4:40:14 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Musketeer.

quote:

Orijinalden alıntı: Takiri

rusya üzerinden alamadım oyunu bi türlü

Girdiğin Posta kodunu, Adresi veya telefon numarasını gerçekçi bulmadığı zaman satışı son aşamada iptal ediyor dostum. Girdiğin değerlerin doğruluğundan emin ol. Örnek rusyadan bir şehir, rusyadan bir şehrin posta kodu ve rus telefon numarası yaz google a gelen değerleri gir. Kredi kartın Garanti veya Finansbanksa sorunsuz alışveriş tamamlanıyor. Ben yakın tarihte bu iki kartlada Rusyadan alım yaptım.

eyvallah, hallettim son 2 gündür oyunun başından kalkmıyorum

• Fifa 16 p2 aranıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Değmesin yağlı boyaya baya güldüm ;)))

Hocam evet zor olmuş haklısın ama aynı zamanda paslara çok ayak koyuyorlar, oyun pas oyunu olmaktan çıkıp top sürme oyunu olmuş birazda ve ben bu nedenle 2010 da pesi bırakıp fifa ya geçmiştim ;(

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jarkaman

Değmesin yağlı boyaya baya güldüm ;)))

Hocam evet zor olmuş haklısın ama aynı zamanda paslara çok ayak koyuyorlar, oyun pas oyunu olmaktan çıkıp top sürme oyunu olmuş birazda ve ben bu nedenle 2010 da pesi bırakıp fifa ya geçmiştim ;(

üzülerek katılıyorum

• xbox360da oyun oynandıkça güzelleşiyor oyunun temposunu ayarlamak sizin elinizde
    legendry seviyede dortmundla ilk üc macta 7 puan aldım default taktiği ile monentumu bazı anlarda hissettim a ve sprint tusuna basılı tutup pres yapıyorum bazı anlarda x le ikili sıkıstırmalar oynadıkça ikili mücadeleleri organize atakları daha cok görür oldum hakemin yapay zekasına acil patch gelmeli fazlasıyla faul ve penaltı calıyor
    uzaktan sutlar tam yerinde takımların güc farkı ortaya cıkmıs fakat karsı takımın deli gibi paslasmaları sizi oldukca yoruyor bu oyunda hemen golü bulup yaslanmalı.

• selam arkadaşlar.
    Fifa 16 da Süper lig takımlarının kadrolarını inceliyoruz.
    Bu videoda Galatasarayı inceledik.
    iyi-kötü yorumlarınızı bekliyoruz. iyi seyirler

• fifanın en sevdiğim yanı oynanılan ligin havasını yaşatması
    fakat seyircilerin atraksiyonları çok zayıf geldi gürültülü bi tempo yok one da böylemi acaba oynayan arkadaşlar?
  • Güncelleme hala gelmedi mi?
  • Şu oyunda benim yanlış yaptığım birşey mi var merak ediyorum . Ben böyle saçma bir defans sistemi görmedim adama girişmesi için tutması için A tuşuna basıyorum önünü kapatıyor ama adam üstüne üstüne geldiğinde geri geri gidiyor resmen ceza sahasına kadar saçma bir gol yiyorum . Ondan sonra top geliyor belki vururum umidi ile pas tuşuna basıp topa yön veriyorum ama vuramayınca kaptırıp gidiyor yön verdiğim tarafa adam bom boş kalıyor . Topu kapıyorum diğer adam hala topun dibinde durup çarpıyor ve top tekrar karşının oyuncusuna geliyor . Taktiklerden kontra atak vs ayarlayınca kontraya çıkarken defans oyuncusuda ileri çıkmaya başlıyor bir pas hatası yapıyorum rakip takım topu alıyor benim kaleme doğru koştururken bizim depar atan defans oyuncusu hala almış başını ileri doğru kaptırıyor . Aynı şekilde adama girişmesi için A tuşuna basılı tuttuğumda bazen saçma açılarda durup karşı oyuncunun tek bir yön tuşu haraketiyle çalım yiyor . Birde atılan uzun paslarda rakiple yan yana koşarken aşırı yavaş koşup topu resmen rakibine bırakıyor rakibi topu alınca deli gibi hızlanıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -zed- -- 7 Ekim 2015; 23:19:16 >

• quote:

Orijinalden alıntı: -zed-

Şu oyunda benim yanlış yaptığım birşey mi var merak ediyorum . Ben böyle saçma bir defans sistemi görmedim adama girişmesi için tutması için A tuşuna basıyorum önünü kapatıyor ama adam üstüne üstüne geldiğinde geri geri gidiyor resmen ceza sahasına kadar saçma bir gol yiyorum . Ondan sonra top geliyor belki vururum umidi ile pas tuşuna basıp topa yön veriyorum ama vuramayınca kaptırıp gidiyor yön verdiğim tarafa adam bom boş kalıyor . Topu kapıyorum diğer adam hala topun dibinde durup çarpıyor ve top tekrar karşının oyuncusuna geliyor . Taktiklerden kontra atak vs ayarlayınca kontraya çıkarken defans oyuncusuda ileri çıkmaya başlıyor bir pas hatası yapıyorum rakip takım topu alıyor benim kaleme doğru koştururken bizim depar atan defans oyuncusu hala almış başını ileri doğru kaptırıyor . Aynı şekilde adama girişmesi için A tuşuna basılı tuttuğumda bazen saçma açılarda durup karşı oyuncunun tek bir yön tuşu haraketiyle çalım yiyor . Birde atılan uzun paslarda rakiple yan yana koşarken aşırı yavaş koşup topu resmen rakibine bırakıyor rakibi topu alınca deli gibi hızlanıyor

Diğerlerini bilmem ama A ile top kapma legacy defendingde olur. Diğer savunma türünde (adını unuttum, onlineda hep bununla oynanır) A pres yapar sadece, uygun zamanda X'e basıp hamle yapman lazım.

• Güncellemede neler değişti ? gökhan törenin gücü artırılmış sanki
  • Güncellemeyle 340 Mb.Güncelleme ile birlikte oyun ciddi biçimde hızlanmış fifa 15 gibi olmuş vede pas hataları artık abartı şekilde yok,bir nevi fifa 15 in elden geçirilmiş versiyonu gibi olmuş oyun.Bence olumlu.
  • PS4 bölümünde oyun fifa15e dönmüş diyorlardı. Patch sonrası oynayan, yorum yapabilecek var mı?
  • Ewet oyun fifa 15 olmuş,yukarıdada belirtmiştim.
  • ben 2 gun once satin aldigimda zaten guncelleme olmustu oncesini bilemiycem ancak oyunu genel anlamda begendim, oyle yardirip gitmeler eskisi gibi yok daha dengeli oyun. UT oynuyorum cogunlukla onun disinda kadinlar dunya kupasini denedim ilginc olmus :) Amerika baya guclu yahu bi kupa kaldircam elim degmisken basladim. Seasons ta ise 1 mac yaptim besiktasla kaybettim 8. ligden baslatti oyun beni ilk macimdi ama hic alismamistim. yinede zevk aldim.
  • Artık yardırıp gitmeler var yeni güncelleme ile,oyun fifa 15 e dönmüş.
  • Guncellemeden sonra bi degisiklik hissetmemistim ama bugun oyun temposu artmis gibi geldi.Rahat pas yapilmiyor oyun gittili geldili olmus.Sanirim fifa 16 ya veda etme vakti geliyor allah belalarini versin irzina gectiler guzelim oyunun.

• Son güncelleme ile mahvolmuş fifa 16 rezil bir oyun olmuş fifa 15 e dönmek en iyisi eğer digital almamış olsam bugün satardım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KeLepChe57 -- 9 Ekim 2015; 19:25:58 >
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.