Şimdi Ara

FIFA 16 Gamepad Ayarları (PC) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
1
Favori
18.482
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: ismailbbyigit

quote:

Orijinalden alıntı: Jakoß

ds4 bile saçma sapan oluyor oyunda sırf bu oyun için aldım ds4 ama bu oyunda çalışmıyor

DS4Tool_1.1_Beta_3 programı indir. Yalnız dikkat et yazdığım sürüm olsun, hiç bir ayara vs gerek yok çalıştır ve oyuna gir titreşim özelliğine kadar herşey sorunsuz aktif olacaktır

hocam ben tiraşimi aktif hale getiremedim sizin dediğiniz sürümü indirdim aama yapamadım :( Bende bir üst sürünü kullanıyorum onda titreşim ayarı vs gibi bişi yok.. Fifa 16 da çalışmıyor ilginc mortal kombat 10 da çalışıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MeTeCiK

quote:

Orijinalden alıntı: ismailbbyigit

quote:

Orijinalden alıntı: Jakoß

ds4 bile saçma sapan oluyor oyunda sırf bu oyun için aldım ds4 ama bu oyunda çalışmıyor

DS4Tool_1.1_Beta_3 programı indir. Yalnız dikkat et yazdığım sürüm olsun, hiç bir ayara vs gerek yok çalıştır ve oyuna gir titreşim özelliğine kadar herşey sorunsuz aktif olacaktır

hocam ben tiraşimi aktif hale getiremedim sizin dediğiniz sürümü indirdim aama yapamadım :( Bende bir üst sürünü kullanıyorum onda titreşim ayarı vs gibi bişi yok.. Fifa 16 da çalışmıyor ilginc mortal kombat 10 da çalışıyor.

hocam dediğim sürümde çalışması lazım ekstra bir ayar yok yani, oyun içinde bazen top direkten dönünce falan titriyor, online da pek titrediğini hatırlamıyorum bir engel olabileceğini düşünüp orada kısıtlamış olabilirler, offline da dene, dediğim gibi ekstra bir ayar yapmaya gerek yok o sürümde tüm işlevleri sorunsuz çalışıyor bende

• Arkadaşlar bende kontorland KT-1080E var fifa 16 ya giriyorum klavyem ayarlı ama ben hem klavye hem de kolla oynamak istiyorum abimle veya arkadaşlarımla vs atmak istiyorum kolu takıyorum kol ayarını yapıyorum fakat kolu yapınca klavye bozuluyor lütfen yardım edin nası yapmam lazım@
  • xbox360 ce programını kurdum sağ analog dışında herşey normal. Sağ analoğu sola yönlendirdiğim zaman sağa, sağa yönlendirdiğim zaman ise sola algılıyor. Bunu nasıl değiştirebilirim ?
  •  FIFA 16 Gamepad Ayarları (PC)
    ya bende direk ea sports controller var fifa oynamak için aldım ama analog çalışmıyordu bi ayar yaptım çalıştı ama ters çalıştı sağ yapınca yukarı falan algılıyor sonra X ve O tuşunun/ kareyle de üçgenin yeri değişik emulatörler denedim hiç biri olmadı napmalıyım(fifa 16 da var onda deniyorum)
  • Rammstark kullanıcısına yanıt
    bendede aynı gamepad var fifa 17 için x basınca ilerlemesi lazım ama yuvarlağa basınca ilerliyor yardım edin lütfen
  • Abi yapıyoruzda kendi kendine değişiyor ayarları onu nasıl sabitleyecez

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.