Şimdi Ara

FİFA 16 EUROLEAGUE PS4 TURNUVASI Şampiyon ROMA (cemilseri) (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
420
Cevap
4
Favori
6.124
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Milan 5 - 1 Sporting

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar D grubunda Everton olarak 11 den sonra online olacağım. Karsilasmadigimiz arkadaşlardan uygun olan varsa oynayalım kalan maçlarımızı.

• D Grubu Kalan Maçlarım,

Everton 1 Maç

Valencia 2 Maç (PSN üzerinden beni ekleyiniz chivas_fb )

Benfica 2 Maç

Zenit 2 Maç

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alkindiker -- 9 Ocak 2016; 20:40:42 >
  • Galatasaray 2 - 1 Inter
    Inter 5 - 0 Galatasaray

• Benim puan nasil 5 bugun yendigim 2 mac zaten 6 puan cikma sansim yokta en azindan en altta olmayalim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bayraktar42 -- 9 Ocak 2016; 21:54:02 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bayraktar42

Benim puan nasil 5 bugun yendigim 2 mac zaten 6 puan cikma sansim yokta en azindan en altta olmayalim

hocam baktımda galip geldiğiniz 1 sociedad maçını girmemişim bildirdiğiniz için teşekkürler
  • Fiorentina 0-4 Valencia
    Valencia 3-1 Fiorentina

• Lazio 0-0 M.gladbach
    M.gladbach 0-0 Lazio

Her 2 macta cok keyifliydi ve cekismeliydi.

Tam bir euro cup tadi vardi :)

Herkese iyi oyunlar.

• Fenerbahçe 3 - 0 Everton

Everton 1 - 2 Fenerbahçe

Kalan maçlar: valencia, zenit

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • totenham 1-1wolsburg
    wolsburg 2-1 totenham
  • Fenerbahçe 4 - 1 Zenit

Dk 78.30 da cıktı rakibim. Bu cok büyük bi saygısızlık. Ben 10-0 yenilsem bile maçtan cıkmam. Bu nasıl bir davranıs anlamıs degilim. Yeniliyorsun diye maçtan cıkıcaksan katılma kardeşim turnuvaya. Rovans isteği at dedim onuda atmadı hiçbir mesajıma cevap vermedi. İkinci macımı 3-0 hükmen galip saymanı istiyorum. Bu arkadaş bilerek mactan cıkıyor ve mesajlara cevap vermiyor. Daha önceki macındada aynısını yapmıs önceki sayfalarda gördüm. Gereğini yaparsan iyi olur hocam. @Ofsaytıbozanstoper

Birdaha diğer turnuvalara katılmazsan iyi olur. Senin gibiler yüzünden turnuvaların zevki kalmıyor. @cagrikizil

Edit: Mesajıma cevap vermiyor vede üstüne fifada görev yapıyor. Bu adamları turnuvaya alıyorsunuzya

FİFA 16 EUROLEAGUE PS4 TURNUVASI Şampiyon ROMA (cemilseri)

Resim linki:https://store.donanimhaber.com/f4/30/41/f43041286fe888be6d905697aa8ad5b6.jpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mar00N -- 10 Ocak 2016; 0:36:27 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Bayraktar42

totenham 1-1wolsburg
    wolsburg 2-1 totenham

Dünden beri sizle maç yapmaya çalışıyorum. Bugün misafirim geldi dediniz yapamam dediniz 1 saat sonra yapmışsınız. Akşam psnden yazdım yarın ne zaman müsait olursunuz diye. Cevap vermeyip 1 saat önce maç yapmışsınız. Keşke bana da haber verseniz de şu maçlarımızı bitirseydik.

• AxiZebaniA kullanıcısına yanıt
    Valla gelen misafir 4-5 saatligine gelmiyor aceleniz ne anlamadim yapariz kacmiyoruz bi yere yaptigim arkadaslarz musaitmisiniz diye sordum evet dediler yaptik olay bu yani hemde diger gruplara bakin dogru durust mac yapmamis millet aceleye gerek yok yani

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bayraktar42 -- 10 Ocak 2016; 2:36:18 >
  • Bayraktar42 kullanıcısına yanıt
    Ben misafirlerinizin kaç saatliğine geldiğini sormadım. Ayrıca misafirim var dediğinizde gayet anlayışla karşıladım. Fakat dediğim gibi o maçları yapmaya nasıl müsait olduysanız 1 mesaj da bana atsaydınız. Diğer gruplar düzgün olmayabilir. Onlar düzgün değil diye bizde mi yarım bırakalım? Biz maçlarımızı bitirip örnek olalım işte. Neyse bu haftaiçi de ben yoğunum son gün yaparız nasılsa acelemiz yokmuş size iyi oyunlar.
  • AxiZebaniA kullanıcısına yanıt
    Yapmiyorum senle mac tamam mecbur degilim zaten oynanmis maci tekrarlamak istedin kabul ettim bende 6 puan senin olsun hadi anlayis diye bisi yokmus sende yav senden baska boyle yapan olmadi ille mac yapcae diye tutturmadilar

• Sevilla 5-2 B.Mönchengladbach
    B.Mönchengladbach 2-2 Sevilla

• son macim sizinle kaldi atletico bilbao oynamak isterseniz bana psn den yada burdan mesaj atin girerim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bayraktar42 -- 10 Ocak 2016; 13:17:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AxiZebaniA

Ben misafirlerinizin kaç saatliğine geldiğini sormadım. Ayrıca misafirim var dediğinizde gayet anlayışla karşıladım. Fakat dediğim gibi o maçları yapmaya nasıl müsait olduysanız 1 mesaj da bana atsaydınız. Diğer gruplar düzgün olmayabilir. Onlar düzgün değil diye bizde mi yarım bırakalım? Biz maçlarımızı bitirip örnek olalım işte. Neyse bu haftaiçi de ben yoğunum son gün yaparız nasılsa acelemiz yokmuş size iyi oyunlar.

Hocam arkadaş maçlarını tekrarlamak istemiyor.Zaten siz bana özelden maçların tekrarlanması için yazmıştınız.Bende karşı taraf kabul ederse olur demiştim.Arkadaş istemiyorsa tekrar edilmez kısacası.
  • Bayraktar42 kullanıcısına yanıt
    Siz beni anlamamakta ısrar ediyorsunuz neyse bir şey demicema artık size.
  • Dediğiniz gibi 2.maçınızı 3-0 hükmen olarak ayarlayacağım.Bu şahısla (zenit KIZILCAGRI) @cagrikizil oynamamış olup bu mesajı alıntılayan kişilerede 3-0 hükmen kararı vereceğim.
    Bu şahıs bir dahaki düzenlencek turnuvalara katılamıyacak.
    Ayrıca şu şahıs @zeqaasange (Stoke City) kaç gündür maç teklif etmeme rağmen cevap vermemiş gün itibariyle psninden beni silmiştir.Bu şahısla oynamamış olup bu mesajı alintilayan herkesede 3-0 hükmen kararı vereceğim.
    B ve D grubunun tüm üyelerine duyurulur
    Ayrıca grubunda buna benzer bir olay yaşayanlar lütfen benimle iletişime geçsin...
    @Mar00N

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ofsaytıbozanstoper -- 10 Ocak 2016; 16:49:33 >
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.