Şimdi Ara

FIFA 16'da PTT 1.Lig'in olması için oy verelim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
748
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ukraynada ve Brezilyada o kadar güzel takımlar varken kim takar ptt yi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu oylar sadece "Keşke olsa" demekle bir. Fifa'nın resmi oylaması falan değil.
  • PTT Ligi olsun. Çerçöp Ukrayna ligine falan gerek yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • O oyunda liglerden önce şu pace i olan topcunun Messi gibi olması özelliğini kessinler. Ayrıca düzgün hakem istiyoruz seneye

• Emin olun son yıllarda PTT Ligi sizin o söylediğiniz Brezilya, Ukrayna liglerinden daha çekişmeli ve daha heyecanlı geçiyor hocam.
  • Bastım Brezilya'ya oyun bu Brezilya ligi daha yararlı olur benim için

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bunu dikkate almıyorlar bence ama bende Brezilya'ya bastım

• oyun zevki açısından ptt hiç bir işe yaramaz 3 büyük dışında türk takımlarıda pek işe yaramıyor zaten statlar tam olarak olmadığından o atmosferi yaşamıyorsun süper ligde ptt çöp olur.
  • Şu player carieri artık geliştirsinler ya. Her sene aynı şey. Yedek başlama yok. Oyundan sakatlanmadan almıyor vs vs çok eksik var hiç düzenlenmiyor. Birde belirli seviyenin üstüne çıkma şansın yok.

• Altınordu ve Göztepe için oy verilir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bizlik olay yok, TFF kafa yorsun Bölgesel Amatör Lig dahi eklenir. Ama adamlar başka havada Süper ligi ite kaka getirdik, Ondada kulüb başkanları baskı yaptı. 1. olsak bile duyarsız TFF yönetimi sayesinde eklenmez.
  • Ptt'den önce Ziraat Kupasını koysalar. Kariyer oynarken kupa yok birşey yok. Hatta o yıl kupada gruplara kalan takımları koysalar çok çok daha güzel olur. Tabi bunlar birer Ütopya.

Bu dönem lig Bayan futbolunu eklediler üstüne birde lig koyacağı varsa bile koymaz bu çakallar.

Gönül ister FIFA ismine yakışır bir şekilde tüm bir çok ligin olmasını ama para konuşuyor maalesef.

Neyse uzatmanın anlamı yok. Sırayla Brezilya, Ukrayna, Yunanistan ligleri olsa çok güzel olur. Oyum Brezilya'ya.

• Baya artmışız, arada 46 bin fark kalmış.
    İnci ve Ekşi Sözlükte açılsa bu başlık yarın 200 bin olurdu herhalde
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.