Şimdi Ara

FİFA 15 satın alma ile ilgili soruları sorabilirsiniz! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
152
Cevap
1
Favori
5.418
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: allenbaha

Bildiğim ve duyduğum kadarıyla Origin farklı ülkelerden almayı yasaklıyor. IP değiştirenleride yakalarsa banlıyor. Fakat siz eminseniz diyebileceğim birşey yok ama forumda da gördüğüm kadarıyla önerilmiyor

Origin'de böyle bir sorun yok; steam'da böyle bir durum var. Bir sürü arkadaş rahatlıkla Hola kullanarak MEXICO Origin'den aldılar.Tabi hangisi ucuza geliyorsa tercihiniz o olsun.
  • Playstore birkaç gün önce fifa 15 i eklemişti 170 lira falandı baktım geri kaldırmış

bu arada bu sistem oynatırmı -4GB Ram-Hd5650-2.53GHZ watch dogs hafif kasma ile oynuyordum ve optimasyon sorunu vardı pc ile ilgili genel bir sorundu
  • Vallaha takip ediyorum hergün ama eklediğini göremedim. Ama eğer 170 liraya ekledilerse kimse almaz çünkü dr ve aral daki fiyatla aynı yapmış oluyorlar. Bekleyelim bakalım ne olacak.. Bu sırada meksika originden aldım sorun olmadı diyenler var ben bugün biraz daha araştırdım ve banlanan kişilere denk geldim. Origin de proxy değiştirip almaya karşı çıkıyor. En kolayından EA , Fifa 14 ABD'de bir gün önce çıktığında ABD proxysi deneyip girrmeye çalışanlardan bazılarını banladı. Yani Originde steam gibi yasaklıyor. 10 kere alıp banlanmadık diye 11. de de banlanmayacağınız anlamına gelmiyor. Ama sizin bileceğiniz iş
  • gamekeystore var bide hiç önermem fifa 13'ü oyun çıkmadan 4 gün önce 60 tl'ye aldım 1 saat sonra key geldi girdim origin'e keyi origin algıladı oyunun çıktığı indirebilirsiniz dedi bekledim sonra oyunun çıktığı gün indirmek için girdim origin'e bir baktım kodu bir daha girin dedi girdim sonra algılamadı bende gamekeystore'a yazdım böyle böyle oldu origin algılamıyor kodu dedim ya paramı geri gönderin ya da şu işi halledin dedim sonra bir daha mesaj gelmedi yani kesinlikle önermem.Ben alırsam eğer oyun çıktıktan sonra playstore'dan alırım diye düşünüyorum ama bir de oyunborsası.org diye bir site açılacak yakında oradanda alabilirim makul bir fiyata olursa.Bence araldan almayın çünkü boşuna o kadar para vermiş olursunuz ama ben güvenemiyorum başka yerlere diyorsanız siz bilirsiniz.
  • erenmemo kullanıcısına yanıt
    Bekleyelim bakalım bu oyunborsası nasılmış. Anladığım kadarıyla da dolandırı sitesi değil. Çok iddaalı bi giriş yapmışlar oyun dünyasına 'korsan oyun fiyatına orjinal oyun' O kadar olmaz ama döviz kurlarından kurtaracaklarmış
  • en uygunu playstore olacaktır

ayrıca konu dışı ama bizim ligimizden stadlar olacakmı en azından şükrü saraçoğlu,tt arrenayı falan ekleseler o zaman orj. alınır işte

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aerosol 34 -- 11 Ağustos 2014; 17:30:12 >
  • Aerosol 34 kullanıcısına yanıt
    EA 13 Ağustos'ta açıklamayı yapacak. Bi sürprizle bir-iki stat koyabileceklerini düşünüyorum. Ama fazla umut etmemek gerek çünkü Türkiye Ligini bile zor koydurduk. EA yetkililerine sorduğumda bana 13 Ağustos'a kadar bekleyin o zaman sürprizlerle geleceğiz dediler
  • Bu ürünü TTNET internet faturanız ile 67.5 TL ödeyerek 12 taksitle satın aldınız.

Kalan : 5.63 TL x 12 taksit

playstoredan geçen yıl aldığım fifa 14 :) oyun çıkmadn almıştım 30 tl indirim kodu vardı sanırım baya ucuza gelmiş
  • zaten sitenin gerçek sahibi technogame.net'in güven sorunu olacağını zannetmiyorum ama bir an önce açılsınya zaten oyun heyecanı sardı adamı
  • Playstore'dan alırım .Geçen sene ordan almıştım.Ayrıca bu sene niye bu kadar pahalı yahu ? 150'lerden 170'den başlıyor .Geçen sene 90'a almıştım ps'den.İnşallah bu sene 90-100 civarı bir şey olur yoksa boru gibi pahalı
  • geçen sene de aralda 108 liraydı 15 lira pepsi indirimiyle 93 liraya geliyordu.
  • psn den indirim uygulama şansımız var mı ?
  • Geçen sene 14 ü çıktığı gun 75 tlye indirim kodu ile almıştım playstore dan
  • quote:

EA 13 Ağustos'ta açıklamayı yapacak. Bi sürprizle bir-iki stat koyabileceklerini düşünüyorum. Ama fazla umut etmemek gerek çünkü Türkiye Ligini bile zor koydurduk. EA yetkililerine sorduğumda bana 13 Ağustos'a kadar bekleyin o zaman sürprizlerle geleceğiz dediler

inş. çok bir şey istemiyoruz avrupanın en iyi stadlarından şükrü saraçoğlu ve tt arenayı eklesinler yeter zaten
  • En mantıklısı Playstore, tabi uçuk bi fiyattan gelmesse.
  • cafzafer2 C kullanıcısına yanıt
    PSN ile ilgili herhangi bir fikrim olmadığı için yardım edemiyorum.
  • ea 13 ağustos çarşamba öğle 11 e koymuş tanıtımı akşam izleyecez artık fifa 15 videolarını
    http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Gamescom_2014_Konferanslari_Ne_Zaman_Saat_Kacta-65936.htm
  • Merakla bekliyoruz.. Yeni statlar felan tanıtılacak, Türkiye'den de 1 stat olur diye umuyorum.. FUT ile ilgili haberleride burada paylaşacaklarmış
  • quote:

Merakla bekliyoruz.. Yeni statlar felan tanıtılacak, Türkiye'den de 1 stat olur diye umuyorum.. FUT ile ilgili haberleride burada paylaşacaklarmış

fut ile ilgili haberler bugün açıklanacak heralde microsoftun konferansında saat 15 te veya sadece xbox ta yer alacak efsane oyuncular tanıtılacak
     FİFA 15 satın alma ile ilgili soruları sorabilirsiniz!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-714AB4560 -- 12 Ağustos 2014; 8:55:38 >

• Durmaplay denen site başka bir sitenin isim değiştirmiş hali. İsim değiştirmeden önce oradan FM 2014 ön sipariş keyi almıştım hatta forumda da alan baya kişi vardı ama aldıklarımız beta keyler çıktı. Forumca büyük bir baskı uyguladık ve yaklaşık 1 haftalık süreç içerisinde geri ödeme yapıldı ama ön sipariş ile aldığımız oyunu oynamadık, üstüne geri ödeme için de bekledik. Tabii bu arada susup sesini çıkartmayan birileri varsa da yandı parası. Bir daha oradan alışveriş yapmam
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.