Şimdi Ara

[FİFA 15 PS4 ANA KONU] NEXT GENERATION (672. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.115
Cevap
87
Favori
545.888
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 670671672673674
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: jigsaw79

quote:

Orijinalden alıntı: engin_17

Şu pes 2015 çıksın die dua eder oldum konuda nekadar pes fanboy varsa gelmişler olup olmadık yere yorum yapıyorlar yok orası öyle yok burası böyle yaw kardeşim şu Fifa'nın müzikleri bile pesi ezer geçer neyin tartışmasını neyin polemiğini yapıyorsunuz ...

Müzik demişken. Şarlının birinde zurna kullanmışlar. Dikkatimi çekti. :-)

Türkiye ligi eklendi ya hocam ondan olabilir banada denk geldi ama asıl bomba
    Seneye mezleke Müslüm Gürses Cengiz Kurtoğlu bekliyorum :)
    Online maçlarda zaten verem oluyoruz
    Onlarda tuzu biberi olur :))
    Herkes Fifa cı herkez dertli herkez jitelçi Buda yeni sloganı olur :))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu sabah bende başladım oynamaya hayırlısıyla. Fifa 14ten daha güzel bence. Özellikle yerden seken topu kafayla önüne alma olayı müthiş olmuş. Bunu sonunda yaptılar.
  • Hay boyle serverlerin ya...Seasonsta 15 mac malubiyetsiz gidiyoduk...Baglanti koptu 2 macta onde olmama ragmen..Sinir olmamak elde degil

• Oh be sonunda oyunum an itibariyle elime ulaştı.N11 den 154 TL gibi bir rakamla aldım.Keyifli oyunlar herkese
  • Gittigidyor

• Çok güzel bir oyun olmuş. Her online maç gerçekten çok çekişmeli ve heyecanlı geçiyor. Ancak tek adamla santradan gol atmak her iki taraf içinde can sıkıcı olmuş. Birde saçma sapan pozisyonlarla penaltı oluyor bazen. İki topsuz adam tesadüfen çarpışıyor hakem penaltı veriyor falan.. Hala gelişmesi gereken şeyler var. Bide ai ye karşı oynadınmı çok deli ediyorlar yıllardır olduğu gibi

• quote:

quote:

quote:

Şu pes 2015 çıksın die dua eder oldum konuda nekadar pes fanboy varsa gelmişler olup olmadık yere yorum yapıyorlar yok orası öyle yok burası böyle yaw kardeşim şu Fifa'nın müzikleri bile pesi ezer geçer neyin tartışmasını neyin polemiğini yapıyorsunuz ...

• Yaptım elbette,ilk Career modunda bende de var şu anda oynadığım ama sonradan baktığımda yok ve online maçlarda da yok kadroda
  • quote:

quote:

quote:

quote:

:))

• Kadikoyde en az 20 yere sordum fiyatlar 160-180 lira arası.en son bi tanıdıga rastladım gozumun onunde hesapladı adam onlara gelişi 145 tl imiş dogru yada yanlıs bilmiyorum banada 155 ten bıraktı

Bi heves hemen atladım eve geldim simdide elektrikler kesik evde aksama dogru gelicekmis beklicez artık

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • benide ekleyebılırsınız ; palio1907
  • Ultimate edition aldım oyunu. 60'a yakın takımın klasik formasını verdi 5 maçlık kiralık Messi ve 4 tanede paket verdi. Paketlerden bir şey çıkmadı. Formaların da çoğunu satılığa çıkardım. Coins sıkıntısı var ilk 1 ay fut oynayamıcaz sanırım.
  • kiralık oyuncu var fut modunda diye hava attılar 3 5 ay önce. Ben göremedim hiç transfer pazarında. Katalogdan kendi seçtiklerini mi vereceklermiş sadece. Ne anladık böyle işten
  • Türkçe menü desteği var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: deren05

Arkadaşlar dün gecede yazdım,PS4 online seasons'da gelen giden hallaç pamuğu gibi attı beni..yokmu bi ümmeti Müslüman bir BJK'li taktik ve diziliş tüyosu verecek hayrına,elek gibi oldum dün yahu!!!
    Bu arada hiçbir şekilde 4231 ya da 4222 dizilişlerini bulamadım,bunada yardımcı olacak varsa sevinirim.
    Son olarak BJK ile kariyere başlamak istedim fakat beceremedim,sürekli aynı pencere geliyor önüme,ya menajer ya da Futbolcu ol diye BJK'yi seçiyorum fakat maç yapamıyorum,bunada bi el atsanız..

4-2-3-1 dizilişi 4-5-1 olarak geçiyor. 2 veya 3 tane 4-5-1 var onlara bakın bi. Onlardan bir tanesi 4-2-3-1 olacak. Klasik Beşiktaş dizilişi ve oyuncularıyla oynuyorum. Seasons'da daha yenilmedim 20 küsür maçta sadece 2 beraberliğim var.

• quote:

Orijinalden alıntı: eeosman

Türkçe menü desteği var mı?

hayır

• Katalog dışında birde FUT'un ana ekranında kiralama yeri var orada farklı oyuncular var. O oyunculardan birini kiralayabiliyoruz tek hakkımız var sanırım. Ben Ibrahimovic'i kiralamıştım orada iki maçlık veriyor. Katalog da FUT un ana ekraninda kiralanan oyuncular yok diye biliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CPTLeBron -- 26 Eylül 2014; 14:55:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Voodoodream

Dün seasonsta maç yaparken real madridi aldım, karşıma real madrid çıktı. Aşağıda geçen kadroda bayern münich kadrosu vardı, adamlarda bayern munich forması giymişlerdi Skorboard bile REAL - REAL yazıyordu. Maçın 15.dakikasında yayıncı kuruluş anladı hatasını, avuta giden toptan sonra, kaleciyle degaj yaparken, çaktırmadan yönetmen hemen skorboardu munich olarak güncelledi

3 kere başıma geldi bu,3 maçta real-munih maçıydı.O iki takım arasında bir bug var sanırım

• Beyler başınıza böyle bişey geldimi turnuvayı kazandın ne coins nede pack geldi
     [FİFA 15 PS4 ANA KONU] NEXT GENERATION
  • quote:

Orijinalden alıntı: pacodecalli

quote:

Orijinalden alıntı: VisualPwnage

Sen 10 maçın 10 unda yeniyorsun diye iyi oyun olduğu anlamına gelmez gökhan töre, bruma, diego bu adamlarla dört döndürüyorsun defansı bu mu gerçekçilik 3 kişinin arasına dalıyorsun defans adama yapışıyor ama müdahale bile etmiyor yanında adamla birlikte koşu yapıyor. Santra yapıyorum santradan sonra gidip golümü atıyorum 10 denemenin 2 sinde 3 ünde oluyor bu mu gerçekçilik şimdi ? Oyunun PESten hiç bir farkı kalmamış PES te arkası dönük defans adamı ara pasa basılı tutarak forvettteki benzamaya ara pas atardı aynısı şuan Fifa 15 de oluyor 14 ün en sevdiğim özelliği gerçekteki gibi açısı uygun olmadığı şekilde bir adama pas attığında pas ya isabetsiz giderdi yada yavaş kalırdı olması gereken de o du zaten şimdi hiç farketmiyor adam arkası dönük olsun yerde olsun havada olsun her türlü pası atabiliyorsun. Bence sen fifa oynama pes tarzı futbolu seviyorsun fifa 15 ona yaklaştı seninde hoşuna gitmiş nasıl yıllardır fifa oyuncususun şüpheli.

Bence sen futboldan anlamıyorsun dostum.. ben oyuna istediklerimi yansıtabildiğim için kazanıyorum online da.. o dediklerinin hiç biri bana göre olmuyor oyunda.. tamam sıyrılıp giden oyuncular var ama roben i izlemedin mi dünya kupasında öyle sıyrılıp giden çok adam var dribling ile.. bence ahkam keseceğine biraz gerçekçilik nedir öğren!!

Tamam bi sen anlıyon futboldan tek sen yeniyon biz yenemiyoruz.
    Kroos, Manzukic, Rakitic, Gökhan Töre vs. bunların hepsi Robben ondan 50m. top sürüp gol atıyorlar. Hadi iyi oyunlar sana.

• 
Sayfa: önceki 670671672673674
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.