Şimdi Ara

[FİFA 15 PS4 ANA KONU] NEXT GENERATION

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
18.142
Cevap
98
Favori
516.044
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> Spor >> [FİFA 15 PS4 ANA KONU] NEXT GENERATION
Giriş
    1183 Mesaj
    beyler co-op season kurarsanız katılmak isterim. psn:sonnelion
    |
    |

Orijinalden alıntı: EnginAKB

Bende Online ile ilgili hiç bir sıkıtnı yok PS4 çok kolay rakip buluyor.

Ayrıca Momentum ve Scripting ile ilgili şöyle bir tespitimi yapmak istiyorum.
    Bunu net olarak tespit ettim sayılır.
    Divisionda kalma maçı, üst Division'a çıkma maçı ve Title alma maçlarında çoğunlukla scripting genelde aleyhinize çalışıyor bu zaten bilinen bir durum, 13-14 De zaten böyleydi.

Fifa 15'de tespit ettiğim kısma gelince yine aynı durumlarda scripting ile karşı karşıyasınız,
    özellikle belirgin pas hataları, pas hızlarında saçma sapan kararlar verme sneijder gibi bi adamın, 3 adım öteye pas atmak yerine ağıyla itmesi,
    kontrolde bir türlü topum yere inmemesi, kaval kemiğine çarpması, oyuncnun balansını kaybetmesi ve top kontrolünde çok fazla zaman kaybetmesi şeklinde ortaya çıkıyor.
    Ama 14 kadar absürd hatalara ve olağan dışı hareketlere dönüşmüyor bunları tespit eder ve gereğinden fazla dikkat eder, topu driblingle ayağınızda tutmaya çalışırsanız 14'e göre daha kolay bertaraaf edebiliyorsunuz.
    Gelelim en önemli özelliğe..

Momentumunuz ne kadar düşse, oyuncularınız sürünse de son 10-15 dakikalık kısımda Momentum iyileşiyor ve oyun sizi rahat bırakıyor,
    sanırım bu adamı sıktım bunalttım son 10-15 dakika özgür bırakalım o aşamada ne yapabilirse yapsın şeklinde en azından momentumun etkilerini azaltacak bir olay koymuşlar.
    Bunu yaklaşık 15 maçlık bir season serisinden sonra kesinlikle tespit ettim. 75 Dakika sürünen, kıvranan hantal oyuncular son 10 dakika normale dönüp, rahat pozisyon bulmaya ve koşu yapmaya başlıyorlar.

Bunların haricinde benim size bir sorum var.

Forumdan bir arkadaşla Us Psn'den aldık oyunu.
    Ben Secondary hesabım, arkadaşın bana verdiği Psn hesabı ile oyunu açıyorum,
    sonra kullanıcı değiştir yaptığımda bana ait kullanıcının DS4 ü kullanmasına izin vermiyor oyun ve kontrolü makina alıyor.
    Yine oyunu açtığım secondary hesaba dönersem oymaya devam edebiliyorum.
    Bu durum nedir, kardeşlikle alınabileceği konuşuluyordu forumda bununla ilgili bir çözüm var mıdır?
    quote:

Orijinalden alıntı: EnginAKB

Bende Online ile ilgili hiç bir sıkıtnı yok PS4 çok kolay rakip buluyor.

Ayrıca Momentum ve Scripting ile ilgili şöyle bir tespitimi yapmak istiyorum.
    Bunu net olarak tespit ettim sayılır.
    Divisionda kalma maçı, üst Division'a çıkma maçı ve Title alma maçlarında çoğunlukla scripting genelde aleyhinize çalışıyor bu zaten bilinen bir durum, 13-14 De zaten böyleydi.

Fifa 15'de tespit ettiğim kısma gelince yine aynı durumlarda scripting ile karşı karşıyasınız,
    özellikle belirgin pas hataları, pas hızlarında saçma sapan kararlar verme sneijder gibi bi adamın, 3 adım öteye pas atmak yerine ağıyla itmesi,
    kontrolde bir türlü topum yere inmemesi, kaval kemiğine çarpması, oyuncnun balansını kaybetmesi ve top kontrolünde çok fazla zaman kaybetmesi şeklinde ortaya çıkıyor.
    Ama 14 kadar absürd hatalara ve olağan dışı hareketlere dönüşmüyor bunları tespit eder ve gereğinden fazla dikkat eder, topu driblingle ayağınızda tutmaya çalışırsanız 14'e göre daha kolay bertaraaf edebiliyorsunuz.
    Gelelim en önemli özelliğe..

Momentumunuz ne kadar düşse, oyuncularınız sürünse de son 10-15 dakikalık kısımda Momentum iyileşiyor ve oyun sizi rahat bırakıyor,
    sanırım bu adamı sıktım bunalttım son 10-15 dakika özgür bırakalım o aşamada ne yapabilirse yapsın şeklinde en azından momentumun etkilerini azaltacak bir olay koymuşlar.
    Bunu yaklaşık 15 maçlık bir season serisinden sonra kesinlikle tespit ettim. 75 Dakika sürünen, kıvranan hantal oyuncular son 10 dakika normale dönüp, rahat pozisyon bulmaya ve koşu yapmaya başlıyorlar.

Bunların haricinde benim size bir sorum var.

Forumdan bir arkadaşla Us Psn'den aldık oyunu.
    Ben Secondary hesabım, arkadaşın bana verdiği Psn hesabı ile oyunu açıyorum,
    sonra kullanıcı değiştir yaptığımda bana ait kullanıcının DS4 ü kullanmasına izin vermiyor oyun ve kontrolü makina alıyor.
    Yine oyunu açtığım secondary hesaba dönersem oymaya devam edebiliyorum.
    Bu durum nedir, kardeşlikle alınabileceği konuşuluyordu forumda bununla ilgili bir çözüm var mıdır?

diğer taraftaki oturumunu konsolundaki ps butonuna basılı tutarak "oturumu kapat" diye kapatıp diğer oturumunu açarsan, olması lazım.(eğer sorunu yanlış anlamadıysam)
    |
    |

• Yarbay
    23937 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: quanch

quote:

Orijinalden alıntı: KAKÁ

Ben oyunu genel olarak beğendim EA sanki oynatmaya yönelik yapmış oyunu biraz, evet top sürme çok daha rahat çok daha kolay bir şekilde adam geçebiliyoruz, defanslarda da sıkıntı var ama daha zevkli oldu maçlar böyle bana göre, top fiziği gelişmiş geldi bana daha sert hızlı gidiyor toplar ama hala PES'in gerisinde (Pes 2015 demoyu da denedim)

Online'da saydığım bu şeyler saç baş yoldurtabilir hak veriyorum ama ben online oynamıyorum sadece kariyer manager modunu oynuyorum.

Manager modunda avrupa kupası modu da var, bildiğiniz gibi CL'nin lisansı PES'te fakat EA skor tabelasını,reklam panolarını klasik koyu mavi CL tonunda yapmış sanki lisansı alınmış gibi hissediyorsunuz EA tam çakallık yapmış bu konuda ama helal olsun takdir ettim :D

Günlük maç challenge'larına girmiyorum bile 14'te de vardı bu özellik ve gerçekten adamlar aşmış artık dedirtiyor insana, günlük,haftalık form durumları vs oyun yaşayan bir dünya gerçeğin ta kendisi resmen o yüzden pes ile kıyaslamıyorum.

Son olarak bu Allah için artık bu oyunu broadcast kamerada oynayın şu lanet tele,co-op, yeni çıkan tele-broadcast gibi saçma kameralarda oynayıp oyunu mahvediyorsunuz görsel olarak.Youtube'da kimi izlesem bu kameralarada oynuyor birtane broadcastte oynayan yok.

Broadcast kameranın içine etmemiş olsalardı oynanırdı fakat next gen'de bu kamera açısı tam bir felaket. Ps3'te dediğine eyvallah ama ps4'te kesinlikle katılmıyorum. Mecburen Co-Op

Ayrıca Co-Op yüksekliğinde kamerayı eğebilseler efsane olacak. O Ps3'teki hale gelecek ama NERDEEEE?

Oyunun efsane kamerası bence şu an o replaylerdeki yukarıdan hafif çapraz gösterdiği genelde ofsayt pozisyonlarını gösteren kamera. Bazen o kamera ile gol de gösteriyorlar adeta işte oyun bu diyorum ama oynanabilir değil o kamera.

Kamera dedin mi damarıma basılmış gibi oluyor çok doluyum bu konuda.

Alıntıları Göster
    quote:

Orijinalden alıntı: quanch

quote:

Orijinalden alıntı: KAKÁ

Ben oyunu genel olarak beğendim EA sanki oynatmaya yönelik yapmış oyunu biraz, evet top sürme çok daha rahat çok daha kolay bir şekilde adam geçebiliyoruz, defanslarda da sıkıntı var ama daha zevkli oldu maçlar böyle bana göre, top fiziği gelişmiş geldi bana daha sert hızlı gidiyor toplar ama hala PES'in gerisinde (Pes 2015 demoyu da denedim)

Online'da saydığım bu şeyler saç baş yoldurtabilir hak veriyorum ama ben online oynamıyorum sadece kariyer manager modunu oynuyorum.

Manager modunda avrupa kupası modu da var, bildiğiniz gibi CL'nin lisansı PES'te fakat EA skor tabelasını,reklam panolarını klasik koyu mavi CL tonunda yapmış sanki lisansı alınmış gibi hissediyorsunuz EA tam çakallık yapmış bu konuda ama helal olsun takdir ettim :D

Günlük maç challenge'larına girmiyorum bile 14'te de vardı bu özellik ve gerçekten adamlar aşmış artık dedirtiyor insana, günlük,haftalık form durumları vs oyun yaşayan bir dünya gerçeğin ta kendisi resmen o yüzden pes ile kıyaslamıyorum.

Son olarak bu Allah için artık bu oyunu broadcast kamerada oynayın şu lanet tele,co-op, yeni çıkan tele-broadcast gibi saçma kameralarda oynayıp oyunu mahvediyorsunuz görsel olarak.Youtube'da kimi izlesem bu kameralarada oynuyor birtane broadcastte oynayan yok.

Broadcast kameranın içine etmemiş olsalardı oynanırdı fakat next gen'de bu kamera açısı tam bir felaket. Ps3'te dediğine eyvallah ama ps4'te kesinlikle katılmıyorum. Mecburen Co-Op

Ayrıca Co-Op yüksekliğinde kamerayı eğebilseler efsane olacak. O Ps3'teki hale gelecek ama NERDEEEE?

Oyunun efsane kamerası bence şu an o replaylerdeki yukarıdan hafif çapraz gösterdiği genelde ofsayt pozisyonlarını gösteren kamera. Bazen o kamera ile gol de gösteriyorlar adeta işte oyun bu diyorum ama oynanabilir değil o kamera.

Kamera dedin mi damarıma basılmış gibi oluyor çok doluyum bu konuda.

Aynen o pozisyon tekrarini gosterdigi broadcast efsane iyi yakalamissin, bu arada en superi wc 2014deki broadcastti, tribunleri muthis aliyordu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KAKÁ -- 25 Eylül 2014; 19:18:14 >
    |
    |

• Teğmen
    131 Mesaj
    Momentumun gol yedikten sonra etkisini kimse yazmamis. Gol atarsam mutlaka 5 dk icinde 2. Yi hatta 3. Yu de atabiliyorum. Gol yersemde ayni sekilde 5 dk da mac kopma noktasina geliyor. santrada top kaptiriliyor ve defans evlere senlik onlerde dolandigindan. Orta saha geri kosmadigindan gol ve goller geliyor arka arkaya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Atacani ekleyin max yapalim

|
    |

Orijinalden alıntı: turkopol

Millet lob pasa takmis 14 de kademeyi duzgun yaprsan arkaya adam kacamiyor beceremeyenler buna laf etmesin oynanabirlik pes ve fifa 14 de daha iyi guncelleme gelmezse isi zor fifanin
    quote:

Orijinalden alıntı: turkopol

Millet lob pasa takmis 14 de kademeyi duzgun yaprsan arkaya adam kacamiyor beceremeyenler buna laf etmesin oynanabirlik pes ve fifa 14 de daha iyi guncelleme gelmezse isi zor fifanin

Oo kaya naberya?
    Bir iki mac yapalim musait oldugunda..

Arkadaslarim dikkat ettinizmi bilmiyorum ama Fifa 15 de rakibe gol attiginizda rakip biraz demorelize oluyor eger yuklenirseniz bir gol daha atarsaniz moralmen cokuyorlar inanilmaz ayrintilar var oyunda helal olsun.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

Çoğu maçımı 0-1 geriden gelip 2-1 kazanıyorum veya tam tersi şekilde kaybediyorum. Bu tamamen odaklanmayla alakalı bence. Tabi momentum yok demiyorum, etkiliyor maçı ama 14'e oranla bu sene biraz daha önüne geçebiliyoruz sanki gibi geldi bana.
    |
    |
    Pazarist kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Santrada 2. Pas yada 3. Pas olayi olmuyor. Ya kaybediyor ya kaybediyorum akabinde de gol geliyor haliyle o demoralize halle. 90. Dakikada 2-0 dan 3-2 mac aldim. Dedigim olay seasons ta.

|
    |
    faraoni kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Oyunda bir cok takimla oynadim. Sunu soyleyebilirim. Bana gore taktigi ve uyumu en iyi olan takim everton. Oyun lukakunun oyunu olmus.

|
    |
    nizzzzzy kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Biraz önce ilk defa gol çizgisi teknolojisi ile karşılaştım ama kara beni yine tatmin etmedi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: cakal41234

Biraz önce ilk defa gol çizgisi teknolojisi ile karşılaştım ama kara beni yine tatmin etmedi

quote:

Çoğu içerdeyse goldür.

• Yarbay
    5756 Mesaj
    quote:

quote:

aynen yanlış karar :) topun yarısından fazlası veya tamamı çizgiyi geçmemiş :) bu teknoloji yeni olduğu için ufak tefek aksaklıkları olacak elbet.. zamanla bu teknolojiyi daha akılcıl yaparlar
    |
    |

>CoNTiNuE<
    PS3-PS4 Online Oyun Klubü
    PSN: xaviesta8734

• Binbaşı
    1381 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: onur89tr

quote:

Çoğu içerdeyse goldür.

Alıntıları Göster
    quote:

Orijinalden alıntı: onur89tr

quote:

Çoğu içerdeyse goldür.

Tamamının geçmesi lazım
    |
    |

• Yarbay
    2161 Mesaj

tamamı içerdeyse goldür uydurmayın
    |
    |
    onur89tr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Yarisi mi gecmesi gerekiyor

Arkadaşlar ps4de fifa 15 oynamak için PSN plus gerekiyor mu?

Ryzen 5 2600//ASUS B450 TUF PLUS GAMİNG//2X8=16 GB CORSAİR 3000 MHZ DDR4 2400//MSİ RTX 2060 VENTUS 6 GB OC //ADATA 240 GB 3D NAND SSD//2TB TOSHİBA HDD//BOOST GAMİNG KASA //CORSAİR CX 750M/REGAL 40U6080U 4K TV//XBOX 360 CONTROLLER//PS4 5.05 PS4 FAT
HızlıCevap
Reklamlar
Canlı Tv izle
Bey Azura
son dakika
SEO
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,766
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.