Şimdi Ara

[FİFA 15 PS4 ANA KONU] NEXT GENERATION (664. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.115
Cevap
87
Favori
545.890
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 662663664665666
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslarim dikkat ettinizmi bilmiyorum ama Fifa 15 de rakibe gol attiginizda rakip biraz demorelize oluyor eger yuklenirseniz bir gol daha atarsaniz moralmen cokuyorlar inanilmaz ayrintilar var oyunda helal olsun.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pazarist P kullanıcısına yanıt
    Çoğu maçımı 0-1 geriden gelip 2-1 kazanıyorum veya tam tersi şekilde kaybediyorum. Bu tamamen odaklanmayla alakalı bence. Tabi momentum yok demiyorum, etkiliyor maçı ama 14'e oranla bu sene biraz daha önüne geçebiliyoruz sanki gibi geldi bana.
  • arkadaslar 4.5 yildizli takimlardab guzel bi dizilis ve kadro pm atarmisiniz gs fb yada bjk de olabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • faraoni F kullanıcısına yanıt
    Santrada 2. Pas yada 3. Pas olayi olmuyor. Ya kaybediyor ya kaybediyorum akabinde de gol geliyor haliyle o demoralize halle. 90. Dakikada 2-0 dan 3-2 mac aldim. Dedigim olay seasons ta.

• nizzzzzy kullanıcısına yanıt
    Oyunda bir cok takimla oynadim. Sunu soyleyebilirim. Bana gore taktigi ve uyumu en iyi olan takim everton. Oyun lukakunun oyunu olmus.

• Biraz önce ilk defa gol çizgisi teknolojisi ile karşılaştım ama kara beni yine tatmin etmedi

• Demoya benziyor mu dhaa iyi mi oyun

• Beyler takip edemedim son olanları, oyunda her şey düzeldi mi? Demodaki kaliteye erişti mi tekrar? Ona göre satın alacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cakal41234

Biraz önce ilk defa gol çizgisi teknolojisi ile karşılaştım ama kara beni yine tatmin etmedi

Çoğu içerdeyse goldür.

• quote:

Biraz önce ilk defa gol çizgisi teknolojisi ile karşılaştım ama kara beni yine tatmin etmedi

aynen yanlış karar :) topun yarısından fazlası veya tamamı çizgiyi geçmemiş :) bu teknoloji yeni olduğu için ufak tefek aksaklıkları olacak elbet.. zamanla bu teknolojiyi daha akılcıl yaparlar

• quote:

Orijinalden alıntı: onur89tr

quote:

Çoğu içerdeyse goldür.

Tamamının geçmesi lazım

• onur89tr kullanıcısına yanıt
    tamamı içerdeyse goldür uydurmayın
  • Yarisi mi gecmesi gerekiyor

• Arkadaşlar ps4de fifa 15 oynamak için PSN plus gerekiyor mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: Stargate_0404

Arkadaşlar ps4de fifa 15 oynamak için PSN plus gerekiyor mu?

Evet

• Her maç bağlantım kopuyor hepsini yenik sayılırıyorum. Hem ps4 den hem fifadan soğudum. PC de böyle dertler yoktu pişman oldum aldığıma alacağıma. Millet nasıl oynuyo ben niye oynayamıorum bağlantım kopmadan ya
  • quote:

Azı çogu olmaz beyler bu işin.çok net gol değil pozisyon

• quote:

Orijinalden alıntı: Stargate_0404

Arkadaşlar ps4de fifa 15 oynamak için PSN plus gerekiyor mu?

online oynayacaksan gerekiyor.
  • Arkadaşlar oyunu pcde oynuyorum oyunda başta ses var fakat menu açılır açılmaz ses kesiliyor ve maç yaparken kalecilerin ikiside orta sahaya kadar açılıp bekliyor ekran kartım güncel ne yapmalıyım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: todiefor87

Her maç bağlantım kopuyor hepsini yenik sayılırıyorum. Hem ps4 den hem fifadan soğudum. PC de böyle dertler yoktu pişman oldum aldığıma alacağıma. Millet nasıl oynuyo ben niye oynayamıorum bağlantım kopmadan ya

DMZ modunu yaptınız mı?
  • 
Sayfa: önceki 662663664665666
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.