Şimdi Ara

[FİFA 15 PS4 ANA KONU] NEXT GENERATION (659. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.115
Cevap
87
Favori
545.891
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 657658659660661
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fifa 14 te sezon olayına girdim çok keyif aldım gerçekten o yerden yere vurduğum fifa dan eser yok momentum yok yada çok az etki ediyo tam anlayamadım ama emeğinin karşılığını alıyosun oyunda FUT ta 7 maç üst üste kazandığımı bilmiyorum ama sezonda bu oldu ama şunu söyleyeyim bir pesci olarak fifa adamı çok yoruyor çok kafa yormak lazım zaten yorulduğun anda yenilgiler başlıyor ... Ben şunu anladım FUT para amaçlı olduğu için sistem müdahele ediyor sezonda para mevzusu olmadığından momentum olayı yok ...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şuana kadar genel olarak oyunu begendım. En buyuk eksık yonu,santradan sonra hızlı adam tutulmuyor.Onun dısında hersey 10 numara.
  • Fifa 15 Gelmis gecmis en iyi futbol oyunu inanilmaz keyifli Arsenal'le kariyer ruya gibi atmosfer bunu yapan adamlara helal olsun nasil bir keyif gercek mac gibi M.City ile yaptigim macta 1-0 ondeydim adamlar bir baski yapti nefes aldirmadilar 3 tane otobus ceksem yinede yedim golleri :)

İnanilmaz oyun gerfekten helal olsun.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: er7an

öyle bir özellik yok sanırım ama kulaklığı bağla kulağına takma, tv den ses gelmez bu sayede..

OYUN İÇİ SESLERİ NE OLACAK PEKİ,TÜMDENMİ SES GİDİYOR BU SEFER?
  • Oyun mükemmel olmuş.

Hele ki klüp modunda aldığım keyfi hiç bir şeyden alamadım.
    Özellikle L1 - Üçgenci tayfanın çırpınışlarını gördükten sonra daha bir keyifli geliyor.
  • Oyunla ilgili çok bir şikayetim yok ama 1 gün önce Beşiktaş kadrosunda olan J. Sosa,dün itibariyle kadroda yok. Acaba bende mi sorun var? UT'de de bulamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafa323

Fifa 14 te sezon olayına girdim çok keyif aldım gerçekten o yerden yere vurduğum fifa dan eser yok momentum yok yada çok az etki ediyo tam anlayamadım ama emeğinin karşılığını alıyosun oyunda FUT ta 7 maç üst üste kazandığımı bilmiyorum ama sezonda bu oldu ama şunu söyleyeyim bir pesci olarak fifa adamı çok yoruyor çok kafa yormak lazım zaten yorulduğun anda yenilgiler başlıyor ... Ben şunu anladım FUT para amaçlı olduğu için sistem müdahele ediyor sezonda para mevzusu olmadığından momentum olayı yok ...

Aynen öyle FUT para tuzağı olduğu için momentumun dibine vuruyorlar, bilen bilmeyen herkes oynasın diye.
    Seasons'ta ise momentum yok denecek kadar az. Ama yinede bence en zevkli mod FUT...
  • Gny* kullanıcısına yanıt
    Gercekten oyun mukemmel olmus daha otesi olamaz gercek maci yasatiyor bizlere

• Merhabalar,sonunda bende bugün PS4 alarak aranıza katıldım (12 GB Slim Ps3'verdim üzerine 750 TL aldı arakadaş) son 10 sayfaya bakılırsa berbat bir oyun olmuş,fakat bir evvelki 10 sayfa öve öve bitirilemiyor,anlıcanız yeni gelin gibi bakalım akşam ne olacak,bu arada online seasons'da oynarken karşı tarafın mikrofonundan çıkan sesleri duymak istemiyorum bunun için ne önerirsiniz ve plus üyeliği için 3 ay tavsiye edermisiniz ilk başta?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gny*

Oyun mükemmel olmuş.

Özellikle L1 - Üçgenci tayfanın çırpınışlarını gördükten sonra daha bir keyifli geliyor.

Kesinlikle katılıyorum.Şimdi artık bileğinin hakkıyla kazananların oyunu ortaya çıkıyor.Yok artık öyle son dakikalarda loop pasla gazoz hesabı kazanmak.
  • Kardeslerim egerki iyi yada kotu 5+1 ses sisteminiz varsa oyun inanilmaz hale geliyor atmosferden eliniz ayaginiz dolaniyor ya nasil bir oyun yapmis adamlar helal olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: Alkarsilverblade

Oyunla ilgili çok bir şikayetim yok ama 1 gün önce Beşiktaş kadrosunda olan J. Sosa,dün itibariyle kadroda yok. Acaba bende mi sorun var? UT'de de bulamadım

Yok abi o sorun hepimizde var. Ilk vardı sonra kayboldu. Ayrica Sosa'yı oynatınca Oğuzhan'ı yedek bırakıyorum ama oyun içinde yedeklere girince baştan ayarladığım yedeklerle alakası yok. Bunu çözemedim ben de...

• quote:

Orijinalden alıntı: nigel gearsley

Oyunu beceremeyenler yada önyargılı olanlar oyunu hemen eleştirmeye başlamış.

EA forumlarına göz atmanı öneririm sana , yazdığın şu mesajla komik duruma düşüyorsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jigsaw79

Gerçekten yorumlara şaşırıyorum. Bende ne lag var. Nede topların direkten dönüyor. Şimdiye kadar sezon modunda hiçbir oyuncu orta sahadan topu alıp, bütün adamlarımı çalımlayıp gol falan atamadı. Sanırım oyundan memnun olan azınlık arasındayım.

Hocam şu yorumuna da ben şaşırıyorum.Olumlu bakmak için kendini yerden yere vurmuşsun , göz var nizam var veya EA sana özel piyasada olmayan hatalardan buglardan arınmış bir Fifa 15 verdi onu oynuyorsun.Biraz objektif olun arkadaş EA babanızın oğlu değil.
  • quanch Q kullanıcısına yanıt
    Aynen hasta etti dün itibariyle bu durum Turnuva maçı için girdim, bakıyorum kadro alakasız "Allah Allah dedim noluyoruz" o ara maç başladı falan. Kurcaladım biraz kariyer modda duruyor Sosa ama dün birden kayboldu kadrodan Düzeltseler bari,eksik oynuyoruz resmen

Resmi forumlara konu açtım bununla ilgili,ek yapmak isterseniz linki
    http://forum.ea.com/uk/posts/list/2942350.page

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alkarsilverblade -- 25 Eylül 2014; 14:15:09 >

• 4 Gün önce ben Hantal Dediğimde bana laf yetiştirenler nerde ?
    Sen beceremiyorsun diyen tayfa ? Okuyorlar mı genel yorumları , oynadılar mı oyunu ?
  • arkadaşlar oyunu alırken 15 doalr değerinde gold pack verileceği yazıyordu, oyunu indirdim açtım baktım alamdım bu god packleri. var mı bilen, alan?
  • Baylar ps3'e bugun fifa 15 alıcam 165tl fakat dusundumde hatamı yaparım ps3'dede oynayan cok olucakmı malum grafik farkı var ps4'ile sizce degermi ps3'de fifa 15 ultimate team'e ? TEŞEKKÜRLER.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nightmare_00

quote:

Orijinalden alıntı: jigsaw79

Gerçekten yorumlara şaşırıyorum. Bende ne lag var. Nede topların direkten dönüyor. Şimdiye kadar sezon modunda hiçbir oyuncu orta sahadan topu alıp, bütün adamlarımı çalımlayıp gol falan atamadı. Sanırım oyundan memnun olan azınlık arasındayım.

Hocam şu yorumuna da ben şaşırıyorum.Olumlu bakmak için kendini yerden yere vurmuşsun , göz var nizam var veya EA sana özel piyasada olmayan hatalardan buglardan arınmış bir Fifa 15 verdi onu oynuyorsun.Biraz objektif olun arkadaş EA babanızın oğlu değil.

Sen eleştirirken iyi, güzel. Biz beğendik dedik mi, EA babanızın oğlumu. Yalan mı söyliyeyim arkadaş, 2 gündür tek bir lag yaşamadım, sadece 1-2 kere topum direkten döndü. Kimsede öle santradan tek adamla çalım atıp gol felan atamadı.
    He bunlar bende de olmaya başlar, yazarız, eleltirşriz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Patikle penguentos

quote:

Orijinalden alıntı: Gny*

Oyun mükemmel olmuş.

Kesinlikle katılıyorum.Şimdi artık bileğinin hakkıyla kazananların oyunu ortaya çıkıyor.Yok artık öyle son dakikalarda loop pasla gazoz hesabı kazanmak.

hızı yüksek adamı alıp orta sahadan bütün savunmayı geçip gol atılabiliyor. bu mu mükemellik? önceki serilerde böyle birşey yoktu. savunma mekanizmasında büyük problemler var.
  • 
Sayfa: önceki 657658659660661
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.