Şimdi Ara

[FİFA 15 PS4 ANA KONU] NEXT GENERATION (657. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.115
Cevap
87
Favori
545.899
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 655656657658659
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: HüseyinCANDIR

Oyunun beğenmediğiniz yönlerini beni alıntılayarak yazarmısınız? Ea forumuna konu açıcam

Hangi birini yazayı dedim içimden aldım oyuu 2-3 gun oldu sattım yeniden illaki alacagım adam gibi duzeltirlerse tabi.

Rahatsız eden unsurlar
    1-Aşırı suratlenmiş oyun slow a cekmemize ragmen banamısın demiyor.
    2-Defans yapmak cok cok zorlaşmış.
    3-Messi yi Ronaldo yu bilmem ama Kerim Frei ile legendary de orta sahadan top alıp herkesi çalımlayarak gol atmak oyunun arcade döndüğünün belgesi gibi bir durum.
    4-Kalecilerin karşı karşıya panterden daha üst mertebeye ulaşıyorken 40 metreden gelen toplara tepki bile göstermemeleri bakmaları.

Çok eksik var be hocam yazarız şimdi birisi çıkar fanboy falan der kırmayalım şimdi oyun için birbirimizi bunlar konu açtıgındalinkide paylaş bizde yazalım birşeyler gerekiyorsa uye olalım ingiltere alıp başlayınca ortalık yangın yerine dönecektir bence bakalım hayırlısı.

• Demo hakkında yazılar yazarken online maçlarda büyük sıkıntılar yaşanacağını belirtmiştim; ki nitekim de öyle oldu. Açıkçası bu sene FIFA beni hayal kırıklığına uğrattı. EA bu kadar fazla problemi nasıl çözecek bilemiyorum. İşin kötüsü, oyunun bugları yüzünden oyuncuların yıllarca oturtmuş olduğu oyun felsefeleri ile oynamaları da mümkün değil. Bu yapı devam ederse, oyun felsefesi olarak bizi geriletecek gibi bir havası var. Bakalım, umarım bir kaç müdahele biraz toparlamayı başarabilirler. Ayrıca FUT oynayan arkadaşlara seslenmek istiyorum, lütfen Anadolu takımlarının oyuncularının fiyatlarını düşürün. :)
  • Bamya Avcisi kullanıcısına yanıt
    quote:

Orijinalden alıntı: Bamya Avcisi

11 maç 7 sarı kart 5 kırmızı kart 6 penaltı
    Defans bir değişik olmuş daha alışamadım valla hafif dalsan bile kart veriyor.
    Oynamak isteyen: Psn:atyarraga

maşallah psn id'in dosta güven, düşmana korku veren cinsten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi er7an -- 25 Eylül 2014; 11:11:00 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: marcoxx

gsli eziğin biri geldi.. bütün maç hakaret küfür... Ben de bilerek mic takıp cevap vermedim.. 4 tane tıkadım.

S.... böyle işi!! Bacak kadar çoluk çocuktan akşam akşam küfürler işetiyoruz.. Şurda 1 saat günün stresini atmak için oyun oynuyoruz, daha çok can sıkıyorlar...

Benim o bölümde fifa ile ilgili hiçbirşey yok.. 2 gün önce Watch Dogs oynamıştım (multi değil, senaryo) onunla ilgili kişi çıkıyor.. Anlamadım.

psn'sini ifşa et dostum böylelerinin..
  • quote:

Orijinalden alıntı: er7an

quote:

maşallah psn id'in dosta güven, düşmana korku veren cinsten

• Skorbord bugı var. Bazen 2 takımı da aynı gösteriyor pause menüsüne girip çıkınca düzeliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • er7an kullanıcısına yanıt
    Oynarken bu elemana EtkisizElemann denk gelirseniz, ve maç boyunca küfür ederse.. Şikayet edin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi G.Ceylan -- 25 Eylül 2014; 12:27:51 >
  • er7an kullanıcısına yanıt
    Karşı tarafın sesini kapatabiliyo muyuz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: DembaBa9

quote:

Orijinalden alıntı: HüseyinCANDIR

Oyunun beğenmediğiniz yönlerini beni alıntılayarak yazarmısınız? Ea forumuna konu açıcam

Hangi birini yazayı dedim içimden aldım oyuu 2-3 gun oldu sattım yeniden illaki alacagım adam gibi duzeltirlerse tabi.

Rahatsız eden unsurlar
    1-Aşırı suratlenmiş oyun slow a cekmemize ragmen banamısın demiyor.
    2-Defans yapmak cok cok zorlaşmış.
    3-Messi yi Ronaldo yu bilmem ama Kerim Frei ile legendary de orta sahadan top alıp herkesi çalımlayarak gol atmak oyunun arcade döndüğünün belgesi gibi bir durum.
    4-Kalecilerin karşı karşıya panterden daha üst mertebeye ulaşıyorken 40 metreden gelen toplara tepki bile göstermemeleri bakmaları.

Çok eksik var be hocam yazarız şimdi birisi çıkar fanboy falan der kırmayalım şimdi oyun için birbirimizi bunlar konu açtıgındalinkide paylaş bizde yazalım birşeyler gerekiyorsa uye olalım ingiltere alıp başlayınca ortalık yangın yerine dönecektir bence bakalım hayırlısı.

Ben elimden geldiği kadar yazmaya çalışıyorum bu sene çok fazla şikayet var Ea nasıl başa çıkacak bunlarla bilmiyorum. Sizde üye olup yorumlarınızı yazarsanız daha iyi olur üye olmak çok basit zaten. Oyunu burda eleştirmek güzel almayı düşünen arkadaşlar fikir sahibi oluyor fakat pek bir işe yaramıyor.İngilizcesi iyi olan arkadaşlar eleştirilerini EA forumuna taşırlarsa daha iyi olur diye düşünüyorum.

• quote:

nick psn id uyumu
  • Sen yazdıgın linki bize ver ustad bizde altından devam edelim :) uye oluruz sen ac konuyu gir mevzuya gerisi gelir zaten ...
  • kikocan K kullanıcısına yanıt
    öyle bir özellik yok sanırım ama kulaklığı bağla kulağına takma, tv den ses gelmez bu sayede..
  • Arkadaar pro hakkinda bi sorunum var bilgisi olan varsa cok sevinirim cunku yillardir ayni sorun var ve bi cozum bulamadim oyuncumu yarattkm arkadaslarla pro kulup yapiyoruz fakat benim oyuncumun ismi her oyunda degisiyor. Degisik isimler oluyor kendi ismim cikmiyor. Menuyw geldigimde sag tarafta yine dogru isim cikiyor fakat oyuna girdigimde rastgele bi isim oluyo hep. Bu sorun taa ps3 ten beri vardi. 14 tede vardi. Hala devam ediyor. Bilgisi olan var mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: er7an

öyle bir özellik yok sanırım ama kulaklığı bağla kulağına takma, tv den ses gelmez bu sayede..

Güzel tüyo, teşekkürler!
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ofsaytı Bozan Stoper

quote:

nick psn id uyumu

hahaha

• bende oyunla alakalı görüşlerimi yazayım

trabzonsporu alarak offline sezon modu yaptım world class ta oynuyorum

rakipten top çalmak oldukça zor genellikle ilk golü ben yiyorum ama 2.yarılarda elim alışınca ağırlığımı oyuna koyup galibiyet alarak bitiriyorum oyunu genellikle yeniliğimde oluyor tabi

oyunda gol attıktan sonra öne geçtiyseniz sanki hemen gol yiyeceksiniz hissine kapılıyorsunuz momentum devreye giriyor hemen rakip daha iyi oynamaya başlıyor

world class ta oynuyorsanız sadece oyuna kendinizi şartlamanız lazım, oyun oynarken başka birşey düşünüyorsunuz size her türlü çakarlar rakip kim olursa olsun, odama girip soru soran bir kişi bile yetiyor oyundan düşmeme rakip daha iyi oynuyor hemen

oyunda bazen taça çıkan topu almaya giden oyuncu topu alamıyor topun etrafında dönüp dolaşıyor nadirde olsa bug lara rastladım

vuruş hissi evet kuvvetli değil

animasyonları şu anlık yeterli bulmadım

stad bolluğu süper olmuş

malesef oyuncu yüzleri yapılmamış belki update gelir onlarda eklenir

oyun genel olarak ps4 için iyi ama dahada iyi oalbilirdi artık gelecek güncelmemeyi bekliyoruz

• quote:

Orijinalden alıntı: nimras

quote:

Orijinalden alıntı: Ofsaytı Bozan Stoper

quote:

nick psn id uyumu

hahaha

Çok alem adamlarsınız

• KoRnTuNeS kullanıcısına yanıt
    HAYIR DOSTUM DENEMEDİM NASIL YAPABİLİRİM ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyuna çok acil bi update olarak ortasaha'yı eklemeliler, takım-oyuncu farketmeksizin ortasaha çok kolay geçiliyor. Top bir o kalede bir bu kalede şeklinde geçiyor maçlar
    İroni gibi geliyor ama maalesef durum böyle şu an.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Beverly Hills

quote:

Orijinalden alıntı: kardanadams

dostlar fıfa 15 demoda yag gıbı akıyordu
    ama career oynuyorm valla oyuncular hantal demodan eser yok
    yagmurlu havada sorun yok sızce neden bole

acaba careerde yavaş türk takımlarıyla oynadığın için olabilir mi

m unıted ıle oynuyorum
  • 
Sayfa: önceki 655656657658659
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.