Şimdi Ara

[FİFA 15 PS4 ANA KONU] NEXT GENERATION (656. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.115
Cevap
87
Favori
545.891
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 654655656657658
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: -Deadmau5-

Arkadaslar pek onemsemem aslinda ama neden TR PSN de Ardali cover yok? Messiyi gormekten biktim valla

Aslinda tr psn uk psn imis sanirim o yuzden

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler ultimate team için takımın taktiğini ayarlıcam yani demek istediğim 4-4-2 falan değil şu bize hali hazırda gelen default, pressure vs. gibi ayarları fifa 14te ince ayarlarla yapıp maç başlayınca da kendi kaydımızı aktifleştiriyorduk. Dün baktım kick off ta custom diyoruz değiştirebiliyoruz ama onu ultimate team takımımıza geçirebiliyormuyuz eskiden maç içinde hangi tuşa bastığımızda o taktiğe geçileceğine bile karar veriyorduk ben mi bulamadım yoksa var mı?

Ultimate teamde çok gerekli yoksa savunma çok açık veriyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KoRnTuNeS

quote:

Orijinalden alıntı: Fifaboy

Fifa11den sonra gelen en iyi oyun. Bundan gerçekcisi olamaz daha

Oyunun tek eksiği her maç penaltı , her maç direk

şu kaleciler bazen çok kötü pozisyon alıyor, çok saçma hatalar yapıyor. birde bazıları santradan direkt dümdüz gidip gol atıyolar, adamı durduramıyorum. başka sorun yaşamadım şimdilik. acaba bu forumdan ea forumlarına feedback veren var mı? bu sorunları söylesek topluca ingilizcesi iyi olan birisi de yazsa ea forumuna.

Aynen bende santrada adamı durdurmakta zorlanıyorum ama aynısını bende yapıyorum kısasakısas

• quote:

Orijinalden alıntı: BlacK_TowerR

Şuan sezona girmemek lazım en baba adamlarda yeni başladığı için koma olma şansımız yüksek :) Div yükselip yerlerine bi otursunlar sonra başlarız :))

Gel İlkay abi seasons kral
  • Fifa bu sene bayagi değişmiş iyi yönleride var kotu yonleride. Ne denir bilemem sanki guncellemeyle olacak is degil gibi.

• Dün gece 2'ye kadar pro oynadık. Pro süper bu sene

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deathcallsdeath

Dün gece 2'ye kadar pro oynadık. Pro süper bu sene

Umarim kaleciler kotu degildir.Orta sahadan please gol yedigimiz sahneyi hic unutamiyorum.

• Googlea EA forum yaz çıkar

• Be a pro icin takim kurduk isteyen pm atsin takima ekliyeljm direk

• Arkadaşlar my career modunda Fenerbahçe ile oynuyorum ama statta BJK marşı çalıyor.. siyahla beyaz akar kanımızzzzzz vs vs

Ps4 te bunu nasıl değiştirebilirim?

Sanki acil güncelleme lazım gibi, ultimate team modunda rakibimi yendiğim maçta son düdükten sonra maç bitti ama oyuncuları göstermeye devam etti top ortada duruyor oyuncular kımıldamadan bekliyorlar; 10 dk bekledim mecbur end match demek zorunda kaldım hükmen mağlup oldum...
  • Yorum için erken ancak ilk izlenimleri yazalım.

Season için psn + zorunlu olması saçma . yıllık 100 TL vercem sırf bunun için.
    seasonsta maçtan çıkıp tekrarrakip bulma derdimiz yok. otomatik herşey şahane olmuş.
    ps 4 lerde mikrofon var zaten. oyuna yansıması şahane olacak.

ara paslar şiddeti ve hedefe buluş oranı çok fazla. ara paslar bence olmamış. işi çözen çok kolay gol atar.
    eskiden bu kadar hızlı gitmezdi.
    bug lar yine fazla.
    işi çözenler online da çok rahat olacak.
    kornerler zor geldi. artık her kornerde gol yemicez.

diğer özellikler aynı.görseller şahane.
    yani fifa15=sürümü yükselmiş fifa14
    daha iyi yapılana kadar (fifa16) fifa15 devam...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaTmARZa -- 25 Eylül 2014; 10:13:49 >
  • Ben de dün PS3 için fifa 15 i aldım oynadım. Ama oyun çok sönük geldi bana. Daha önceden bilgisayarda demosunu oynamıştım. Demosunda muazzamdı. Oradaki gibi grafikler beklemiyorum tabiki ama oyun içi geçişler, top dışarı çıktığında top toplayıcının topu atması veya oyuncunun dışarı çıkan topu bir hareket yaparak alması. Gol atınca kale arka direğinin oynaması gibi hiçbir şey yok. Yani fifa 14 ün üstüne takımlar yenilenmiş bir de top kontrolü kolaylaştırılmış. Açıkcası fifa 14 ün üstüne bir yama gibi olmuş. Ps3 de çok sönük basit kalıyor. Acaba bir ayarı vardı da ben mi açmadım bana mı öyle geliyor bilemiyorum. PS3-PS4 ve PC de oynayan arkadaşlardan yorumlar bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ultramavi

Ben de dün PS3 için fifa 15 i aldım oynadım. Ama oyun çok sönük geldi bana. Daha önceden bilgisayarda demosunu oynamıştım. Demosunda muazzamdı. Oradaki gibi grafikler beklemiyorum tabiki ama oyun içi geçişler, top dışarı çıktığında top toplayıcının topu atması veya oyuncunun dışarı çıkan topu bir hareket yaparak alması. Gol atınca kale arka direğinin oynaması gibi hiçbir şey yok. Yani fifa 14 ün üstüne takımlar yenilenmiş bir de top kontrolü kolaylaştırılmış. Açıkcası fifa 14 ün üstüne bir yama gibi olmuş. Ps3 de çok sönük basit kalıyor. Acaba bir ayarı vardı da ben mi açmadım bana mı öyle geliyor bilemiyorum. PS3-PS4 ve PC de oynayan arkadaşlardan yorumlar bekliyorum.

Dediklerinizin hepsi ps4 de var açıkçası.

• quote:

Orijinalden alıntı: BlacK_TowerR

Şuan sezona girmemek lazım en baba adamlarda yeni başladığı için koma olma şansımız yüksek :) Div yükselip yerlerine bi otursunlar sonra başlarız :))

Sezon da 7 de 6 galibiyetim var henüz mağlup olmadım ancak fut de 10 maçta 2 galibiyet aldım sadece

• quote:

Orijinalden alıntı: zopheal

quote:

Orijinalden alıntı: ultramavi

Ben de dün PS3 için fifa 15 i aldım oynadım. Ama oyun çok sönük geldi bana. Daha önceden bilgisayarda demosunu oynamıştım. Demosunda muazzamdı. Oradaki gibi grafikler beklemiyorum tabiki ama oyun içi geçişler, top dışarı çıktığında top toplayıcının topu atması veya oyuncunun dışarı çıkan topu bir hareket yaparak alması. Gol atınca kale arka direğinin oynaması gibi hiçbir şey yok. Yani fifa 14 ün üstüne takımlar yenilenmiş bir de top kontrolü kolaylaştırılmış. Açıkcası fifa 14 ün üstüne bir yama gibi olmuş. Ps3 de çok sönük basit kalıyor. Acaba bir ayarı vardı da ben mi açmadım bana mı öyle geliyor bilemiyorum. PS3-PS4 ve PC de oynayan arkadaşlardan yorumlar bekliyorum.

Dediklerinizin hepsi ps4 de var açıkçası.

hmm. o zaman ps3 ün sistemi yetersiz diye böyle bir kısıtlama yaptılar herhalde.

• 30k coin alabilirim arkadaşlar
  • Ea server bakıma girdi galiba

• quote:

Orijinalden alıntı: YasinJR10

Ea server bakıma girdi galiba

Aynen yav bakıma girdi, siftahı yaptı ea servers

• Şimdi burada yazılanları, yurtdışındaki güvenilir sitelerin incelemelerini ve EA Forumlarındaki konuları ve altına yazılanları toparlarsak, şöyle bir durum çıkıyor ortaya;

- Özellikle PS-4'te FIFA'nın sunumu, atmosferi ve yaşattığı gerçekçi maç havası neredeyse kusursuz,

- Gene, next-gen'de üzerinde hazırlık anlamında en uzun süre vakit harcanmış ilk FIFA oyunu olarak, 15'ten beklenen oyun akıcılığı tam anlamı ile yok,

- Kaleciler, penaltılar, direkler, ve eski PES serileri misali tek adamla direkt olarak kaleye ve gole gidebilmek gibi can sıkıcı ciddi bug'lar var,

- PES'te ise demodan elde edilen izlenimler doğrultusunda oynanış anlamında eski yıllara göre ciddi iyileştirmeler söz konusu (tabii bu hala daha kusursuz bir oynanış halini aldığı anlamına gelmiyor),

- FIFA'nın tabii ki de tartışmasız bir lisans, stadyum vb. oyuna gerçekçilik hissi katan avantajı var ve gerçekçi maç atmosfer, sunma konusunda hala daha rakipsiz. Ama biraz daha yerin altına ve teknik gelişmelere girecek olursak, PES bu sezon son yıllarda hiç olmadığı kadar FIFA'ya yaklaşmış durumda.

Tabii bütün bu yorumların FIFA'nın tam sürümü, PES'in ise sadece demosu üzerinden yapıldığını unutmamak gerek.
    lar
    Ben şahsen PES demosunu oynamadım, FIFA15'i ise geçen Cumartesi gününden beri her zamanki gibi büyük bir keyifle oynuyorum bütün eksiklerine rağmen ancak şurası da bir gerçek ki, FIFA için "Cepten yeme" günleri yavaş yavaş sona eriyor, ciddi anlamda bir şeyler yapmasının zamanı geldi de geçiyor gibi. Gene kişisel olarak düşüncem, FIFA'nın bu tembelliğinin arkasında sırtını FUT'a dayama kolaycılığı geliyor. Orada korkunç bir maden buldular, hem de çatır çatır para kazanabilecekleri bir maden, işleyip duruyorlar son birkaç yıldır.

• Beyler rakip bulamıyorum lanet olsun böyle işe

• 
Sayfa: önceki 654655656657658
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.