Şimdi Ara

[FİFA 15 PS4 ANA KONU] NEXT GENERATION (655. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.115
Cevap
87
Favori
545.899
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 653654655656657
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • maalesef gelmedi, acaba belirli günlerde falan mı geliyor ama öyle olması da çok saçma çünkü 15 doalr değerinde gold pack falan diyordu...
  • Link234 kullanıcısına yanıt
    Peki nasıl yapıcaz ps de mi sıkıntı var acaba ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: maxell37

Arkadaslar oyun cuma çıkacak. .resmi olarak tabi..EA yeni güncellemeler le ilgili bilgi sizdi mi?? Kulağı delik olan vardır mutlaka :)

Oyun resmi olarak 23 eylül'de çıktı zaten arkadaşım. Bizim US hesapları resmiyetten saymıyor musun ?
  • S0NK0Z kullanıcısına yanıt
    Yani sadece FIFA'da oluyor bu sorunlar bende. PS'dan olduğunu sanmıyorum.
    İyice işkillenmeye başladım ürünü amerikadan getirttim şansıma bozuk mu değil mi sorunu yaşayan başka kim var nasıl halletmişler bi el atın lütfen online fut oynayamıyorum oyun menğlerde bile acayip kasıyor

• Güncellemeyle oyunun düzelme ihtimali var mı? Yani hiç olmazsa demoda ki gibi olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: denizulas28

Demoyu oynadik oha artik bukadar guzel olamaz dedik cikis tarihini beklemeden aldik. 3 gundur oyun elimde demoyla alakasi yok. Eski fifalarin verdigi zevki gram vermedi. Dribllingler pesteki gibi sag sola aninda donusler seklinde olmus zaten ronaldoyu alan ucuyor veya herhangi hizli bir oyuncuyu. Sutlar desen cok kotu. Topu sag cekip hemen plase vuruyim diyorsun sanki balona vuruyomus hissi geliyor Peste de bu cok oluyordu. Defans kurgusu iyi ama forvetle orta saha arasinda inanilmaz bosluklar oluyor full attack oynasaniz bile duzelmiyor. Oyunda ciddi problemler var ilk defa bir fifa oyununu elestiriyorum hatta 3 gun oldu alali ve satmayi dusunuyorum hic olmazsa kasimda gta5 cikiyor ps4 de ona paramiz olmus olur.

Kac gundur ayni ssyleri yaziyorum.Kesinlikle katiliyorum.Ozellikle bloklar arasi bosluk inanilmaz can sikici.Adam bulamayip geri oynamak zorunda bile kalabiliyorsunuz.Ancak all out attack'da bir nebze duzeliyor.

Oyun sacma sapan kurgu hatalariyla dolu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• S0NK0Z kullanıcısına yanıt
    İnterneti kesince de kastı mı? Vallahi ben de amerikadan alanlardanım. Ama bende kasma yok (demoda vardi). FUT'da rakip bulamıyorum benim sıkıntı da bu.
    3 gündür 1 tane rakip bulabildim o da robben'li, messi'li, götze'li filan. 90. dakika 0-0 tam kontraya çıktım, yayın içinde çektim şutu, çizgiden geçtiğini gördüm ama o sırada sevgili EA server'ı beni attı oyundan. Bir de üzerine ayar verdi oyundan çıktığım için puan kesecekmiş
    Onlineda yapıyor internete bağlı olduğum durumda yani kısacası online psn açık iken oyunun her saniyesi kasıyor

Nasıl bir mantık hatasıdır bu ya? Adamlar ne diye kadroyu kurcalıyorlar anlamadım.
  • Oyunda adam geçmek o kadar kolay ki resmen pese dönmüş.Driplingler de çok komik görünüyor hele hele hızlanmalar, ani dönüşler falan berbat, nasıl bir mo-cap yapıldıysa helal olsun vallahi...

Fifa'nın resmi forumu kan ağlıyor tek kelimeyle.Oyunu beğenen tek kişi yok desem abartmış olmam.Hatta çoğu kişi ps3/360 zamanından beri yapılan en kötü Fifa diyor.

Bu oyun update ile mupdate ile düzelmez.Tekrardan kodlanması lazım çoğu şeyin.Mecburen oynayacağız Türk liginin hatrına.EA Fifa 15 ile görselliği halletmiş, umarım 16'da oynanışı da halleder başka diyecek birşey yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Port Valdez -- 25 Eylül 2014; 3:53:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Port Valdez

Oyunda adam geçmek o kadar kolay ki resmen pese dönmüş.Driplingler de çok komik görünüyor hele hele hızlanmalar, ani dönüşler falan berbat, nasıl bir mo-cap yapıldıysa helal olsun vallahi...

Fifa'nın resmi forumu kan ağlıyor tek kelimeyle.Oyunu beğenen tek kişi yok desem abartmış olmam.Hatta çoğu kişi ps3/360 zamanından beri yapılan en kötü Fifa diyor.

Bu oyun update ile mupdate ile düzelmez.Tekrardan kodlanması lazım çoğu şeyin.Mecburen oynayacağız Türk liginin hatrına.EA Fifa 15 ile görselliği halletmiş, umarım 16'da oynanışı da halleder başka diyecek birşey yok.

Premier League'de 20 stadium koymuslar hala dandik league'lerden bahsediyorsunuz ama oyunun bazi yanlari cok da iyi degil tabiki

• quote:

Orijinalden alıntı: S0NK0Z

Yaknız şunusa belirtmek istiyorum internetim 16 mbs hız ve çok hızlı ve diğer cihazlarımda da en ufak bir sıkıntı yaratmıyor

dostum modemden kaynaklı bir sorun olabilir. port açmayı ve dmz moduna almayı denedin mi?
  • Ben oyunu çok beğendim valla kim ne derse desin. Tabi herkesin fikri kendine.

Dün bi futa girdim sarmadi beni yahu. Abuk subuk bir kadro var. Pack actim kontrat falan çıkıyor. Ne alaka kontrat olan oyuncular benim değil mi zaten? Oyuncu çıkıyor kendi oyuncumla değiştirecegim değişmiyor. Anlamadim vallahi

• Port Valdez P kullanıcısına yanıt
    Hocam selamlar,
    Fifa nin resmi forumu dediginiz sitenin linkini paylasabilir misiniz? Burada bahsedilen sorunlari konu acip aktarmak istiyorum.

• Şuan sezona girmemek lazım en baba adamlarda yeni başladığı için koma olma şansımız yüksek :) Div yükselip yerlerine bi otursunlar sonra başlarız :))

• Ya seasons felan sifirlancakmi ben sifirlancak diye hep Türkiye ile oynadim istatistik kotu biri cevaplasin

• quote:

Orijinalden alıntı: hcsatHD

Ya seasons felan sifirlancakmi ben sifirlancak diye hep Türkiye ile oynadim istatistik kotu biri cevaplasin

Bir daha sıfırlanacağını sanmam ama belli olmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlacK_TowerR

Şuan sezona girmemek lazım en baba adamlarda yeni başladığı için koma olma şansımız yüksek :) Div yükselip yerlerine bi otursunlar sonra başlarız :))

Ambele oldum resmen tokat manyağı yapıyorlar 2 pasla 10 dk da 5 liyorlar
  • Arkadaslar pek onemsemem aslinda ama neden TR PSN de Ardali cover yok? Messiyi gormekten biktim valla

• 
Sayfa: önceki 653654655656657
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.