Şimdi Ara

[FİFA 15 PS4 ANA KONU] NEXT GENERATION

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
18.142
Cevap
98
Favori
516.061
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> Spor >> [FİFA 15 PS4 ANA KONU] NEXT GENERATION
Giriş
    287 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Black_Mamba24

Kamera man show....
    quote:

Kamera man show....

zemin çok iyi gözüküyor
    |
    |

• Teğmen
    221 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: krnahmet

Abilerim kardeşlerim oyunu alabilmek için gerekli parayı hazırladım fakat kaç gündür burda okuduğum yorunlar yüzünden yaşama sevincimi kaybettim resmen. Fifa 15 i eninde sonunda alacam sizce hemen bugün yarın alayım mı yoksa beklemem için bi sebep var mı ??
    quote:

Abilerim kardeşlerim oyunu alabilmek için gerekli parayı hazırladım fakat kaç gündür burda okuduğum yorunlar yüzünden yaşama sevincimi kaybettim resmen. Fifa 15 i eninde sonunda alacam sizce hemen bugün yarın alayım mı yoksa beklemem için bi sebep var mı ??

Al bendende o kadar...
    grafikler güzel atmosfer harika emek var belli ama hala bi süre sonra oyunu ben oynamıyorum hissi var açıklayamıyorum ne bilim bi tatminsizlik bi sıkılma oluyor.Pes desen daha oturaklı oynanış ama ne lisans ne animasyon ne atmosfer var.of oof of
    |
    |
    İ7 4790k(4.4) 16 GB DDR3(1600MHZ)RAM MSI GeForce RTX 2070 Ventus 8GB GDDR6 GİGABYTE B85M-HD3 240 GB SSD +120GB SSD SAMSUNG HARDDİSK 1TB 7200 RPM HDD AOC 23.8" AGON AG241QG 165Hz 1ms GSYNC 2K Gaming Monitör XIGMATEK HERA FULL RANGE 80PLUS GOLD 850W
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    2 Not
    quote:

Orijinalden alıntı: Sahnal

quote:

Al bendende o kadar...

Alıntıları Göster
    quote:

Orijinalden alıntı: Sahnal

quote:

Al bendende o kadar...

Cuma alcam demoda 2 dklık maç açmaktan gına geldi :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    2 Not
    quote:

Orijinalden alıntı: BèRuTTì

PlayStation 4 alanlara FIFA 15 hediye! diye haber var merlinin kazanında dün realden arkadaşa aldık bizde acaba nasıl olucak bu iş dahilmi olduk kod falanmı verecekler

http://www.merlininkazani.com/PlayStation_4_alanlara_FIFA_15_hediye-oyun_haber-77202p1.html
    quote:

PlayStation 4 alanlara FIFA 15 hediye! diye haber var merlinin kazanında dün realden arkadaşa aldık bizde acaba nasıl olucak bu iş dahilmi olduk kod falanmı verecekler

http://www.merlininkazani.com/PlayStation_4_alanlara_FIFA_15_hediye-oyun_haber-77202p1.html

Ne kodu yahu şuan last of us veriyorlar beyazda da destiny , ilerleyen günlerde de tlos yerine fifa vercekler yani sende ps4 yeni aldın diye değil bu bir paket gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Yarbay
    2118 Mesaj
    quote:

quote:

Evet,verdiğin linktede yazıyor zaten dün alanlarada vereceklermiş,ayrıca siz real den almışsınız verdiğiniz linktede geçerli olan mağazalar arasında Real var.

• Çavuş
    49 Mesaj
    güncellemeler çıksın hele bir iki ay geçsin oyun tadından yenmez, eleştirilere katılmıyorum daha tam piyasa çıkmadan yerden yere vuruyorsunuz.
    bence; orta kafa golcüler için çok üzüldüm desem yalan olur :))) oyun güzel kendini kaptırıyorsun kusurları yok değil ama benim gibi arcade spor oyunu sevmeyenler için tatmin edici pesten çok daha iyi olduğu kesin. ayrıca 2K da futbol oyunu yapmadığına göre fifa 16 çıkana kadar fifa 15 :) herşeyde çok fazla kusur aramayın gençler keyfinize bakın
    Ultimate team , pro club hepsi çok daha zevkli olmuş , girin oynayın ben 10 saattir online oynuyorum
    |
    |
    2018 Honda Civic HB 1.5 182HP Sport O/V - AMD Ryzen7 1700x [email protected] - MSI B350 Gaming Pro Carbon AM4 - Xigmatek Aurora 120 ARGB Water Cooler - G.Skill Trident Neo 32GB(2x16) 3200Mhz RGB LED - MSI GeForce RTX2070 Super Gaming X Trio 8G - Corsair Spec Alpha Red Case - Corsair LE200 240GB SSD - WD Blue 1TB M.2 SSD - WD 3TB Blue HDD - Viewsonic VX3211/2K WQHD Monitor - Alienware AW768 Pro RGB Brown Mekanik TR Keyboard - Alienware Elite AW958 RGB Gaming 12K DPI Mouse - Gamepower RGB Mousepad
  • Binbaşı
    1590 Mesaj
    UT için fifa points nasıl kazanabılırım ?
    |
    |

Orijinalden alıntı: j0ffline

Beyler PC bölümü fazla hareketli olmadığı için sorayım, oyunu indirdik Origin'e, Pre-Load 'a izin veriyor. Amerikan VPN ile bağlanınca oynayabiliyormuşuz tarihi beklemeden, banlanma riski var mıdır acaba ? Ya da daha önce böyle oynayan ?
    quote:

Orijinalden alıntı: WarriorAngel

Beyler PC bölümü fazla hareketli olmadığı için sorayım, oyunu indirdik Origin'e, Pre-Load 'a izin veriyor. Amerikan VPN ile bağlanınca oynayabiliyormuşuz tarihi beklemeden, banlanma riski var mıdır acaba ? Ya da daha önce böyle oynayan ?

Aynı şeyleri düşünüyorum.Fifayı 09dan beri çıktığı gün alırım fakat bu oyun olmamış.Hızlı oyuncuyu alan kazanır modunda bir oyun yapmışlar.3 gündür elimde oyun aldığım zevk 1 gram bile değil..Hayretler içinde güncelleme gelmesini bekliyorum.Gelmezse oyunu satacağım.Pes desen fifadan 10 gömlek daha düşük bir oyun.Fifada giderse eğer bir futbol zevkimiz vardı oda kalmayacak..

• Yarbay
    2181 Mesaj
    quote:

Kamera man show....
    quote:

Kamera man show....

Bu da sahaya dalan spiker, gercek hayat bug i

|
    |

• Binbaşı
    1543 Mesaj
    Oyunu alırken 15 dolarlık gold pack hediye edilcek yazıyordu aldık açtık fut'u ama çıkmadı orda... Acaba başka şekilde mi temin edicez? var mı bilen duyan?

Fifanın puanları genelde çok yüksek olurdu.Acayip çakıldı fifa 15 puanları.

Efsane Pentel Smash ve diğer kalemleri satın almak için buraya tıkla
  • Yarbay
    3078 Mesaj
    Hiç de inanmamıştım gireceğine

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bamya Avcisi -- 25 Eylül 2014; 0:29:32 >

Breaking Bad|Dexter|HIMYM|The Mentalist|Monk|Supernatural|The Walking Dead|Under The Dome|Family Guy|Fringe|Arrow|Prison Break

İlk 3 Listem: 1)Breaking Bad 2)Prison Break 3)Dexter
  • Yarbay
    4943 Mesaj
    oyunda varya acayip turk var galatasaray ile online mac yapiyom ha bire fenerbahceli geldi 10 mac yaptiysam 5 tanesi turk du
    |
    |

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Seasons a ne zaman girsem Online Players sıfır olarak görünüyo ve acayip zor rakip buluyor (PS4). Herkeste böyle mi ?

Orijinalden alıntı: fantastiko_92

Oyunu alırken 15 dolarlık gold pack hediye edilcek yazıyordu aldık açtık fut'u ama çıkmadı orda... Acaba başka şekilde mi temin edicez? var mı bilen duyan?
    quote:

Orijinalden alıntı: fantastiko_92

Oyunu aldiginiz hesaba gelmistir. Her hafta 1 pack.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: Sonic.Storm

Seasons a ne zaman girsem Online Players sıfır olarak görünüyo ve acayip zor rakip buluyor (PS4). Herkeste böyle mi ?
    quote:

Orijinalden alıntı: Sonic.Storm

Aynen yaw. Online Players 0 gözüküyo. Update'ten önce böyle diildi.

Orijinalden alıntı: KalemKolik

Fifa 14 89 puan veren site şimdiye kadarki en düşük puanını verdi

quote:

Orijinalden alıntı: PeNcİLMaN

Fifa 14 89 puan veren site şimdiye kadarki en düşük puanını verdi

Tamam oyun buglı olabilir ama 14'e 90 verenler bu oyuna 10-12 puan düşük veriyorsa ben onlara pek güvenmem. 14 tonla saçmalığı olan bir oyundu. Orta kafa gol ve uzaktan her vurulan şutun gol olması gibi oyun zevkini baltalayan şey çoktu. 15'in oyun dinamikleri çok hoşuma gitti benim. Birkaç update ile kalecilere iyileştirmeler gelir ve buglar düzeltilir diye düşünüyorum.
    |
    |

Reklamlar
Canlı Tv izle
Orjinal Laptop Yedek Parça
kolayoto.com
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,484
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.