Şimdi Ara

[FİFA 15 PS4 ANA KONU] NEXT GENERATION (645. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.115
Cevap
87
Favori
545.896
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 643644645646647
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ps4 için fifa15 secondry hesaba sahip kişi ds4 yöntemiyle kendi hesabıyla oynayabilirmi? Oynanırsa nasıl yapılıyor yardımcı olurmusumuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: architectbilal

ayrıca internet bankacılığın varsa eğer oradan sanal kart aç hemen açılır zaten.oradaki bilgileri gir o zaman yüzde doksan olur diye düşünüyorum.

Evet!!! Güvenlik nedeniyle kesinlikle KK bilginizi direk olarak girmeyin. Sanal kart aracılığıyla kullanın.
  • İşyerinde offline olarak kariyer yapıyorum fifada ve genelde 20dklık devreler halinde oynuyorum...

Oyunun asıl tadı o zaman çıkıyor zira oyundaki taktik anlayışınızı uzun süreye yayıyorsunuz ve yedekten gelen oyuncularda acayip önem kazanıyor.
  • Armant81 A kullanıcısına yanıt
    BUGÜN BULDUM VE HOŞUMA GİTTİ, BU OLMASA OYUNDA SCOUTLARLA TRANSFER YAPILACAK GİBİ DEĞİL ÇÜNKÜ...
  • Oyun dondu kaldi sonda

• Sonunda seasonda div 1e geldim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Öncelikle oyunu alan tüm arkadaşlara hayırlı olsun.Fifa 14-Fifa 15 tartışmasına bende yorum eklemek istedim.
    Fifa 15'i 2 saat deneyimim sonucunda gördüm ki çim ve grafik dışında hep geride kalmış Fifa 14'den...
    O.Saha diye birşey yok çok rahat geçiliyor hem kendim için hem rakip takım için.
    Atılan şutlar kaleciden çok hızlı bir şeklide geri dönüyor,defans kurgusu Fifa 14'le mukayese edersek defansif set çabuk dağılıyor.
    Yalnız pas ve kamera(tele) ayarları çok güzel olmuş.
    Seviye olarak legendary seviyede oynarım yıllardır fifayı hep, bu sene daha kolay olmuş gol atmak..
    Şimdiden yorumuma cevap ya<an arkadaşlara teşekkür ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emretor23 -- 24 Eylül 2014; 22:56:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: wasaby

Beyler süper ligin match day live sayfası nasıl?imkanı olan gösterebilir mi acaba?

Bu özellik çok hoşuma gitti

Buyur hocam istediğiniz kısım

• quote:

Orijinalden alıntı: 1987egemen_gs

quote:

Orijinalden alıntı: YasinJR10

quote:

Orijinalden alıntı: UlasAsmadili

Oyundam lagdan sikayet eden arkadaslara onerim port acmalaridir. Bu sayede rahat ederler. Yillardir bizde oynuyoruz bu oyunu koca sene 1 ya da 2 lagli mac yapmisimdir. Hayvan gibi baglantiya falan gerek yok 8 Mbit bile yetiyordu. Dedigim gibi gerekli portlari bulup acin rahat edersiniz.

Gerekli portlarıda yazsaydın hocam

http://segmentnext.com/2014/09/23/fifa-15-errors-crashes-lag-connection-freezes-and-stuttering-fixes/

Bu adreste gerekli portlar yazıyor kardeş.Fakat bunları ps4 te nerden açacağız.Modemden mi açacağız,yada direk müşteri hizmetlerini arayıp onların açmasını mı söyleyeceğiz.Bu konularla alakalı bir fikri olan var mı?

modeme açıcaksın kardeşim

• kontratak kullanıcısına yanıt
    Hocam bundan bir kaç sene evvel momentum hakkında yorumlarınız vardı forum da o zaman aynı bunun gibi size hak veriyorum. Çok doğru noktalara değinmişsiniz. Ancak bende şöyle düşünüyorum. Slow a alıp 10-15 dakika ve iyi bir slider ayrıca full manuel ayar ile script haric güzel bir oyun deneyimi alabiliyorsunuz. Ha 20 dakika en az bir maç için kim oynar orası muamma.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ps 4'te inen oyun 6 gb civarında. oyun 13 gb yazıyordu , neden böyle ?
  • Oyunda hızlı olan şey bence pas verme animasyonları.Topun ağırlığını hissedemiyorsunuz , sahada kayıyor resmen.Çok kolay tiki taka paslarla kaleye gidebiliyorsunuz.Fifa 14de set savunmayı oturtup doğru switchler ile pozisyon vermeden kaleyi kapabiliyordunuz.Bunda böyle olunca rakip illa ki ceza sahasına giriyor.Lob ve orta kafa dışında bana göre de 14 çok daha iyi bir oyundu.

Ama kulüp modu için çok uygun bir futbol oyun yapısı var.Kulüp oynayınca anlayacaksınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: UlasAsmadili

Oyundam lagdan sikayet eden arkadaslara onerim port acmalaridir. Bu sayede rahat ederler. Yillardir bizde oynuyoruz bu oyunu koca sene 1 ya da 2 lagli mac yapmisimdir. Hayvan gibi baglantiya falan gerek yok 8 Mbit bile yetiyordu. Dedigim gibi gerekli portlari bulup acin rahat edersiniz.

Hocam benim nat type 1 download upload 100mb ping ve jitteri frankfurt serveri üzerinden ölçtüğümde ping 42 jitter 0 çıkıyor bu değerlerime rağmen lag oluyorsa bu serverin sorunudur ayrıca evimdeki ttnetin kötü internetiyle de benzer durumlar yaşıyorum port açarak birşey değiştiremem zaten nat type 1 inş sadece bana denk geliyodur laglı rakipler millet genel olarak memnunsa sıkıntı yok zaten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trustburak -- 24 Eylül 2014; 16:18:40 >

• quote:

Orijinalden alıntı: K U N

Oyunda hızlı olan şey bence pas verme animasyonları.Topun ağırlığını hissedemiyorsunuz , sahada kayıyor resmen.Çok kolay tiki taka paslarla kaleye gidebiliyorsunuz.Fifa 14de set savunmayı oturtup doğru switchler ile pozisyon vermeden kaleyi kapabiliyordunuz.Bunda böyle olunca rakip illa ki ceza sahasına giriyor.Lob ve orta kafa dışında bana göre de 14 çok daha iyi bir oyundu.

Ama kulüp modu için çok uygun bir futbol oyun yapısı var.Kulüp oynayınca anlayacaksınız.

Hocam benzer şeyleri bende yazdım bazı arkadaşlar eksilemiş malesef...
  • Fifa 2015 offline oynanabiliyor mu? Yani ben İngiltere Ligi nden Liverpool u seçip hem Premier League de hem ŞL de hemde FA Cup ta oynayabiliyor muyum ?

Birde offline olarak kendi seçtiğim 20 takımla/ülkeyle turnuva düzenleyebiliyor muyum?

Fifa2014 te bunlar yoktu, 15 te de yoksa almayacağım.

Teşekkürler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nightmare_00

quote:

Orijinalden alıntı: kingkong100

Fifa 15 oyununu yerden yere vuruyorsunuz Allahin askina Pes 2015 demosunu indirin gorun bakalim oyle salliyorsunuzya acin oynayin bakalim size sunu soyleyeyim Pes 2015 oyunu Fifa 15 in yaninda 16 bitlik oyun gibi duruyor :)

Fifa 15 inanilmaz olmus kiymetini bilin daha ne yapsin adamlar.

Şakamısın sen birader?PS4 Fifa 14 ile millet karşılaştırıyor kafa basmıyor senin herhalde.Her Fifa 15'e kötü diyene PESçi damgası vurmak kolayınıza geliyor herhalde..Kötü diyenlerin bende dahil hepsi PS4 için veya PS3 için dünya kadar verip oyunu deneyen insanlar , onun için boş boş konuşup durma bence..

Boşver kardeşim aynen dediğin gibi oyuna kötü diyince kötü oluyoruz halbuki alır fifa 14 oynarım diyen de biziz bazılarının babasının firması ya ea da konamide herkesi kendileri gibi sanıyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: niomer1

Fifa 2015 offline oynanabiliyor mu? Yani ben İngiltere Ligi nden Liverpool u seçip hem Premier League de hem ŞL de hemde FA Cup ta oynayabiliyor muyum ?

Birde offline olarak kendi seçtiğim 20 takımla/ülkeyle turnuva düzenleyebiliyor muyum?

Fifa2014 te bunlar yoktu, 15 te de yoksa almayacağım.

Teşekkürler...

Bunlar yoktu dediğiniz en ust satırdakilerin hepsi vardı fifa 14 te girin kariyer moda secin manager modu lig fa cup lig kupası avrupa kupası hepsine gidiyorsunuz zaten ?

2. satırdaki sorunuzu bilmiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eBRiHanceR

quote:

Orijinalden alıntı: wasaby

Beyler süper ligin match day live sayfası nasıl?imkanı olan gösterebilir mi acaba?

Bu özellik çok hoşuma gitti

Buyur hocam istediğiniz kısım

Bu kısım çok güzel olmuş, Türkiye Süper Liginden haberler ve fotoğraflar görmek, keyif verici ve farklı bir duygu

Konami şirketi, Türkiyeyi çok boşladı. Oyununa Türkçe menü getirdi, bir daha Türkiye ile ilgili en ufak bir şey yapmadı, elinin tersiyle iteledi.

• quote:

Orijinalden alıntı: piocu

Dün akşam oyunun tam surumunu arkadaşımda oynadım , oyun resmen langırta dönmüş. Berbat kamera açıları , direkte patlayan toplar , acayip kaleciler , sahada karınca misali durmadan yer değiştiren futbolcular.Geçen sene ps4 deki fifa 14 buna bin basar.

hadi sen git pesini oyna, o çok süpermiş
  • Gecen sene fifa 13 online dolumuydu fifa 14 den sonra ? Fifa 14 online oyniyan kalirmi fifa 15 ten simdilik uzak kalicaklar icin bir soru

• 
Sayfa: önceki 643644645646647
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.