Şimdi Ara

[FİFA 15 PS4 ANA KONU] NEXT GENERATION (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
18.115
Cevap
87
Favori
545.890
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fifa 15 de İnsallah STSL Cikar.Gerci Bu Kocabaş TFF de Başkan Olduğu Sürece Cikmaz Gibime Geliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu konuda bir bilgi verebilirim. 2 sene boyunca EA SPORTS data grubunda Fenerbahçe için Reviwer'lık görevi yaptım. O dönemde data grubunun başkanı olan ve kanada stüdyosunda görev yapan kişiden şöyle bir bilgi verildi. Türkiye liginin lisans anlaşması sona erdi fakat Uefa kupasını kazandığı yıl Galatarasay ile yapılan uzun süreli lisans anlaşması devam ediyor dolayısı ile Galatasaray oyunda yer almaya devam edicek. Türkiye ligi ve bir kaç klüp ile görüşülcek(popüler olanlar) maddi konuda şartlar uygun olursa Rest of World bölümünde Türk takım sayısı artıcak. Şimdi bu bilgiden sonra geçtiğimiz Eylül ayında yine bir soru vardı David Rutter'a Türk ligi soruldu soruyu soran Fifasoccerblog editörü Asim Tanvir Rutter'ın cevabı ise lisans hakkında genel bir cevaptı "klüpler ve fedarasyonlar ile görüşüyoruz, taleplerimizi iletiyoruz,lisanslar için belirlenen finansal şartlar doğrultusunda her 2 taraf içinde uygun olduğu takdirde oyuna dahil ediyoruz,yeni oyunlarımızda da takım sayıları artıcak" Bu bilgiden sonrada Ömer Temelli'nin geçen sezon yazdığı tweet'ide hatırlayabiliriz. "Görüşüyoruz". 2.ise görüldüğü gibi PES serisinde her sene yer alan sayılı türk takımları bu yıl oyunda yer alamadı şikeye bağlanıcak neden odur. Nedeni ise Konami türk takımlarını elinde bulundurduğu Şampiyonlar ligi ve Uefa kupası lisansları sayesinde oyuna dahil edebiliyordu. Federasyon veya klüp ile görüşmesine gerek yoktu kupada yer alan her takımı haklarına sahipti. Klüp ile bir anlaşma olmadığı için, takımın avrupa kupasından da men edilmesi sonucunda doğal olarak oyuna dahil edemediler. Son olarak EA SPORTS'un yakın bir zamanda şampiyonlar ligi haklarını alacağı söyleniyor eğer böyle bir durum olursa şampiyonlar ligine gidicek türk takımlar her zaman oyuna yer alıcaktır buda bir ihtimaldir.

• quote:

Orijinalden alıntı: staylano

Türkiye Ligi Fenerbahçe yüzünden kalktı zaten. bence bu sene de olmaz.

He he.

• Sadece istanbul takımları değil, umarım ligteki 18 takımda Fifa 15'te olur.
  • Fifa 16nin ana konusunda ben aciyom kimse acmasin

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: tamehliyetsiz

quote:

Yav he he

Türkiye Ligi'nin kalkma sebebinin şike süreci olduğu uçan kuş biliyor, tartışmaya kapalı.

şike sürecinden lig kalksa en başta İtalya gider. 2-3 tane lig kalır Fifa'da.
    İyi güldürdün gece gece sagolasın dostum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Carcharies -- 14 Nisan 2014; 1:06:05 >

• eğer ea bana fifa satmak istiyorsa stsl olması şart sonraki senelerdede türkçe ve türkçe spiker beklerim. bizde oyun satışları düşük düşük diyorlar yüksek olanlarıda görüyoruz. adamlar sallamıyorlar resmen bizi.
    fifa 15 boykot kampanyası başlatalım bakın nasıl koyuyorlar. türkçe , türkçe spiker , hemde stsl, fm takip edenler bilir fm nin türkçe olması sürecini bilir 4-5 yıl sürdü ama bugün standart halini aldı aynı sürecin fifadada yaşanması lazım. o baskıyı adamlar hissediyordu hissettiğini biliyordun. ve sonunda çıkardılar kimse kusura bakmasın fifa takipçileri hiç tutkulu değil, o bie yana eline vur ekmeğini al zamanında trligini kaldırark yaptılar adamlar zaten. bir futbol sever olarak futbol oyunu oynamıyorum eksikliğinide hissetmiyorum. ne zaman stsl türkçe spiker olur o zaman futbol oyunlarına dönüşümü yaparım.
  • Birileri geri kafalılık edip lisansı vermediği sürece ligimiz eklenmez bu oyuna arkadaşlar, beklemeyin. Ligden umudu kestim ben o yüzden, Fenerbahçe gelse şükredeceğim.
  • Tüpçü para peşinde.. Ea yetkilileri Lisans görüşmeleri yapmak istediğinde federasyonun talepleri rezildi.
    Lisansları ver gitsin liginin adı duyulsun, kalitesi artsın dünyada

• Fifa16 konusunu da ben açıyorum kimse açmasın
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekostros

Bu konuda bir bilgi verebilirim. 2 sene boyunca EA SPORTS data grubunda Fenerbahçe için Reviwer'lık görevi yaptım. O dönemde data grubunun başkanı olan ve kanada stüdyosunda görev yapan kişiden şöyle bir bilgi verildi. Türkiye liginin lisans anlaşması sona erdi fakat Uefa kupasını kazandığı yıl Galatarasay ile yapılan uzun süreli lisans anlaşması devam ediyor dolayısı ile Galatasaray oyunda yer almaya devam edicek. Türkiye ligi ve bir kaç klüp ile görüşülcek(popüler olanlar) maddi konuda şartlar uygun olursa Rest of World bölümünde Türk takım sayısı artıcak. Şimdi bu bilgiden sonra geçtiğimiz Eylül ayında yine bir soru vardı David Rutter'a Türk ligi soruldu soruyu soran Fifasoccerblog editörü Asim Tanvir Rutter'ın cevabı ise lisans hakkında genel bir cevaptı "klüpler ve fedarasyonlar ile görüşüyoruz, taleplerimizi iletiyoruz,lisanslar için belirlenen finansal şartlar doğrultusunda her 2 taraf içinde uygun olduğu takdirde oyuna dahil ediyoruz,yeni oyunlarımızda da takım sayıları artıcak" Bu bilgiden sonrada Ömer Temelli'nin geçen sezon yazdığı tweet'ide hatırlayabiliriz. "Görüşüyoruz". 2.ise görüldüğü gibi PES serisinde her sene yer alan sayılı türk takımları bu yıl oyunda yer alamadı şikeye bağlanıcak neden odur. Nedeni ise Konami türk takımlarını elinde bulundurduğu Şampiyonlar ligi ve Uefa kupası lisansları sayesinde oyuna dahil edebiliyordu. Federasyon veya klüp ile görüşmesine gerek yoktu kupada yer alan her takımı haklarına sahipti. Klüp ile bir anlaşma olmadığı için, takımın avrupa kupasından da men edilmesi sonucunda doğal olarak oyuna dahil edemediler. Son olarak EA SPORTS'un yakın bir zamanda şampiyonlar ligi haklarını alacağı söyleniyor eğer böyle bir durum olursa şampiyonlar ligine gidicek türk takımlar her zaman oyuna yer alıcaktır buda bir ihtimaldir.

eline saglik sonunda neden böyle oldugunu ögrenmis oldum.

• PC'de FIFA 14 aldığım için PS3'e almıyorum. FIFA 15 de World Cup 2014 gibi ufak tefek animasyon eklentileriyle çıkarsa almam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • yalniz Q3 olmayacak mi? her sene eylul son haftasi cikiyor.
  • omzunda_muzikaletli_zenci kullanıcısına yanıt
    Haklısın Q3 olacak..
  • oyun bana göre Türkçe çıkabilir. iPhone, Android vs. tüm uygulamaları yakın zamanda Türkçe'ye çevrildi.
  • quote:

oyun bana göre Türkçe çıkabilir. iPhone, Android vs. tüm uygulamaları yakın zamanda Türkçe'ye çevrildi.

Aynen

• Türkçe çıkağını hiç sanmıyorum ama inşallah...

• quote:

quote:

quote:

Yav he he

Türkiye Ligi'nin kalkma sebebinin şike süreci olduğu uçan kuş biliyor, tartışmaya kapalı.

yaşın 15 olduğundan dolayı senin öyle sanman normal . yaşının 15 olduğu konusu da tartışmaya kapalı .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-293545EA6 -- 14 Nisan 2014; 18:19:12 >
  • futbol oyunları 2-3 yılda bir çıkmalı bence fifa14 ten gayet memnunum şuan
  • quote:

Orijinalden alıntı: Uygx

quote:

quote:

quote:

Yav he he

yaşın 15 olduğundan dolayı senin öyle sanman normal . yaşının 15 olduğu konusu da tartışmaya kapalı .

Bende şike yüzünden kaldırıldı sanıyordum. Gerçek nedeni nedir?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.