Şimdi Ara

FİFA 15 PS3 PSN KARDEŞLİĞİ ORTAK ARANIYOR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
2.030
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Her zaman kardeşlik yaparak alim yaptigim ortagim ps4e terfi ettiğinden psn kardeşliği ile ps3 FIFA 15 almak icin sağlam ortak ariyorum. Oyunu araldan on siparişle almistim sonradan vazgeçtim. Çünkü pes 2015 de fena degil Onu da PC ye almak için bütçe lazim.
    Ps3 psn storelarin hiçbirinde henüz FIFA 15 pre-order görünmüyor. Ama bugün yarin acilir. Sağlam bir ortak bulursam siparişi kredi kartıyla vereceğim, ortak bana ücretin yarisini eft yapacak. Zaten tecrubeliler tercihim olur. Fiyat ps4 için standart editions 209 TL bu ps3 muhtemelen 169 veya 179 TL olur gibi. Gecen sene 149 TL idi yanilmiyorsam.
    Evet ortak arayanlardan haber bekliyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Psn ye geleceği kesin mi bir bilgi var mı ps3 için

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yado1907

Psn ye geleceği kesin mi bir bilgi var mı ps3 için

Niye gelmesin ki sadece ps4 FIFA 15 satislarini etkilemesine diye bir pazarlama stratejisi sanirim. Bugün yarin psn e düşer.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • naturklich kullanıcısına yanıt
    Ben cuma günü livechatte görüştüm sony ile. Salı günkü psn güncellemesiyle beraber gelicek dedi.
  • Serdar abi uzun süredir gözükmüyordun ortalarda. Senin turnuvaları özledik Bu arada sen niye geçmedin ps 4'e ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: frd34

Ben cuma günü livechatte görüştüm sony ile. Salı günkü psn güncellemesiyle beraber gelicek dedi.

Sony salladı sanırım hareket yok. Season ticket için gelmiş ama normal hali yok. Yalnız fifa 15 ps3 full game var bir de fifa 15 demo var. İkisinde de demo var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erbaa82

Serdar abi uzun süredir gözükmüyordun ortalarda. Senin turnuvaları özledik Bu arada sen niye geçmedin ps 4'e ?

PS4 düşünmüyorum ya uzun süre. Turnuva olayı da zor.
    Aral game paramı iade etmiş şaşırdım, çok bekletmedi
    https://support.us.playstation.com/app/answers/detail/a_id/2185

Gün içerisinde gelicek hocam. Dün açıklama yapmışlar.

PS4 e öncelik verdikleri için PS3 ü sallıyorlar. Seneye PS4 almak şart oldu zaten.
  • quote:

https://support.us.playstation.com/app/answers/detail/a_id/2185

Gün içerisinde gelicek hocam. Dün açıklama yapmışlar.

PS4 e öncelik verdikleri için PS3 ü sallıyorlar. Seneye PS4 almak şart oldu zaten.

Fiyat tahminim 179 tl. Sizce?
    Ayrıca us psnden ortaklık yapsak sıkıntı olur mu fut vs açısından?
    Hocam TR psnden alma.

Us Psn de muhtemelen 60 $ olarak gelicek. Kardeşlik yaparsın bi sıkıntı olmaz.

Sadece Fut ta fifa point alman için PSN kart alman gerekiyor.
    Diğer türlü TR psn den fut a girersen kredi kartı ile alabilirsin. Ama Tr psn de zaman zaman kafasına göre takılıyo kredi kartlarında bazen kabul etmiyor.
  • quote:

Hocam TR psnden alma.

Diğer türlü TR psn den fut a girersen kredi kartı ile alabilirsin. Ama Tr psn de zaman zaman kafasına göre takılıyo kredi kartlarında bazen kabul etmiyor.

Bazıları forumda online maçlarda us'ten kişilerle eşleştirir lag olur vs demiş ne alaka? Zaten us'ten download başladıktan sonra tr hesaba geçip ordan oynayacağız.
    Bir de FUT açısından bonusu kim alacak sorun oluyor diyorlar kardeşlikte o nedir peki?
    Hocam geçen sene Us psnden almıştım. Herhangi bir sıkıntı yaşamadım. Normal oyunda zaman zaman lag zaten oluyor. Eşleştirme olayı tamamen şans işi.

Bonus büyük ihtimalle gelmez. Gelicek olursa. Oyunu aldığınız mail adresi ile Origin Id açarsınız. Ortak olduğun kişi ile anlaşırsın pakatten ne çıkarsa yarı yarıya bölersiniz :) Paketlerden genellikle bişey çıkmıyor ama.
  • quote:

Orijinalden alıntı: naturklich

quote:

Sony salladı sanırım hareket yok. Season ticket için gelmiş ama normal hali yok. Yalnız fifa 15 ps3 full game var bir de fifa 15 demo var. İkisinde de demo var.

Gelmiycek galiba

• quote:

Hocam TR psnden alma.

US psn den alıp tr de fifa points store bile girmeyebilir.Bölge hatası verecektir.Benim fifa 14 tr den olduğu icin us hesaplarda store açılmıyor kardeş.

• Ne zaman düşecek bu oyun psn'ye. Bari pre-order gelse.

• Büyük İskender B kullanıcısına yanıt
    vallahi uyuz oldum yaa gelsin artık
  • ps3 için us psn store'a oyun geldi arkadaşlar.arama yapınca çıkıyor
  • Bizim Türk'lerin alayı zaten us psnden aldığı için gene karşına Türk'ler gelir rahat ol

us psnden 55tl'ye aldım kardeşlik ile baya bir sezon maçı yaptım daha laglı maç olmadı şuanda durum gayet iyi tr psnden o paraya değmez çok pahalı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ylönen

Bizim Türk'lerin alayı zaten us psnden aldığı için gene karşına Türk'ler gelir rahat ol

us psnden 55tl'ye aldım kardeşlik ile baya bir sezon maçı yaptım daha laglı maç olmadı şuanda durum gayet iyi tr psnden o paraya değmez çok pahalı.

Hocam PS3 versiyonunu mu aldınız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ylönen

Bizim Türk'lerin alayı zaten us psnden aldığı için gene karşına Türk'ler gelir rahat ol

Hayırlı olsun ben de us'ten aldım ortakla ama adam başı 67 küsur tl hocam bi yanlışın olmasın.
    60 usd x 2,236= 134,16 TL/2= 67,16
    Ortağı kazıkladın mı :)

Edit: Ben de gece bıraktım download'a sabah inmiş. İşe gitmeden iki maç attım cimbomumla.
    İlk maç fernandes'li lokomotiv moskova geldi, tek kale oynadığım maçta yediğim şanssız golle 1-0 yenildim
    ikinci maçta milan geldi 40. dk'da 4-0 yapınca kaçtı eleman

4-3-2-1 ile cimbom yardırıyor orta sahanın ortasına baksana melo selçuk dzemaili

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi naturklich -- 24 Eylül 2014; 13:34:24 >

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.