Şimdi Ara

Fifa 15 Playstore'da Sunuldu! Alacaklar sorularını sorabilir!KODLAR GELDİ! (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
620
Cevap
3
Favori
33.281
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: ottmn

Sabreden derviş muradına erermiş

Olm ben kafayı yiyecem bunlar fifa 14 ü yüklemişler bildiiiğin offf oynadığım demo ile alakası yok oyunun ...
    Demo 10 numaraydı ama bu oyun bildiğin çok kötü yaa

• Şaka yaptığını söyle..

Ben Pes 2010 dan sonra ilk defa bi futbol oyununu beğendim demoya güvenip ilk defa orijinal aldım eğer demo dan kötüyse yıkılırım verdiğim paraya içim cız eder
  • ben de indiriyorum şu anda akşama doğru oynarım ancak işe gidecez malum :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: L&M

quote:

Orijinalden alıntı: ottmn

Sabreden derviş muradına erermiş

Olm ben kafayı yiyecem bunlar fifa 14 ü yüklemişler bildiiiğin offf oynadığım demo ile alakası yok oyunun ...
    Demo 10 numaraydı ama bu oyun bildiğin çok kötü yaa

Fifa 15'i alamayan ilkokullu detected.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• indirdim kurdum ama oyuna hiç girmeyecek mi saat 02:00 a kadar ?
  • Beyler Fifa 14 ü olmayanlar hala fut webe giremiyor demi 15 i almasına rağmen,bende sorun yoktur inşallah

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wadecan93 -- 25 Eylül 2014; 8:42:36 >
  • wadecan93 W kullanıcısına yanıt
    Fifa 15 FUT u acana kadar giremezsin..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2n2 2 kullanıcısına yanıt
    Normalde EU icin bugun cikmali. Belki gece 2 olmadan EU ya acilir. Cunku UK'ta gece 2 de acilacak.. EU UK'tan 1 gun oce acilacak gosteriyordu.

• Ön siparişte paket vermiyor muydu playstore? Geçen sene iki kod vermişti, şimdi baktım tek kod var.
  • Bayramdan sonraya bırakayım. Sistem yoğun sanırım
  • Bugün vpn kullanmadan normal olarak oynayabiliyor muyuz? Hepsini indirip deneyen var mı? Benim inmesine daha 4 saat var
  • quote:

Orijinalden alıntı: selates

Ön siparişte paket vermiyor muydu playstore? Geçen sene iki kod vermişti, şimdi baktım tek kod var.

Bendede tek kod var sizde durum ne beyler UT kodları var mı?

• Öncelikle hayırlı olsun herkesin kodları gelmiştir umarım.
    Fakat UT için ayrı bir kod gelecek mi nasıl yapacağız o işi?
    Bu kodlar herkesin dediği gibi US kodu, Playstore dışından alanların kapaklarında Dempsey değil Arda vardır diye düşünüyorum?
  • Meksika origin'de 80 lira.
  • Demosunu acmadi bilgisayar. Network frame hatasi bilirsiniz. Almak istiyorum oyunu ama acar mi acmazmi acaba pc?

• Selfroot kullanıcısına yanıt
    Geçen sene playstore kampanya yapmıştı. Standat edition'a ekstradan 15 hediye paket vereceklerini söylemişlerdi. fakat bu yıl öyle bir kampanya yapılmadı. hediye paket verecek olsa playstore onu davul zurnayla duyururdu satarken :)

yani boşa beklemeyin hediye paket falan gelmeyecek arkadaşlar :) bol bol maç yapıp trade kasıp coins biriktirin yapacak bişey yok :)
  • gece 04.05 de key gelmiş

herkes için hayırlı uğurlu olsun kapışmaya beklerim
  • 300 kb ile indiriyor normalmi bu ? kotayıda aşmadık yoğunluktanmı acaba
  • Playeble kısmı 5 para etmez demonun aynısı nerdeyse.Bu arada playeble kısmında bir maç yapayım dedim kaleciler felan çıktı ortasahaya geldiler bu bug felan mı ? Full oyunda böyle birşey var mı
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.