Şimdi Ara

Fifa 15 Playstore'da Sunuldu! Alacaklar sorularını sorabilir!KODLAR GELDİ! (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
620
Cevap
3
Favori
33.277
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Gecenin bu saatinde key beklerken can sıkıntısı işte
  • quote:

Orijinalden alıntı: ottmn

Bak bişey daha dikkatimi çekti saat 00:33 te iniyo diye mesaj yazmışsın şimdi de key 01:33 de geldi diyosun

Adam paşalar gibi indiriyor,gerisi boş.
  • quote:

Gecenin bu saatinde key beklerken can sıkıntısı işte

Umut kelimesi artık zihnimde ottmn ile beraber canlanıyor

Romanlara konu olur senin bekleyişin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi L&M -- 25 Eylül 2014; 3:07:39 >
  • Beyler ben şimdi satın aldım hemen key'im geldi şimdide indiriyorum, sandığımdan daha kolay oldu valla
  • quote:

Orijinalden alıntı: j-willburak47

Beyler ben şimdi satın aldım hemen key'im geldi şimdide indiriyorum, sandığımdan daha kolay oldu valla

Ben bunu 2 saattir açıklamaya çalışıyom sen ne kolay anlattın böyle bir çırpıda

Yoksa seninde mi doğum günün bugün , kutlıyım mı ?
  • quote:

Hareketlere bah hareketlere ... Oyun eskidi ...2.El'e düştü...CD Keyi patladı... Patch çıktı sen daha yeni
  • Er yada geç gelecek
  • quote:

Orijinalden alıntı: L&M

quote:

Beyler ben şimdi satın aldım hemen key'im geldi şimdide indiriyorum, sandığımdan daha kolay oldu valla

bugün bir çok kişinin doğum günü dün doğum gününü bugüne ayarlamıştım, gece bi bakayım dedim, hediye kodunun geldiğini görünce hemen satın aldım saniyesinde redeem code ta geldi, şu anda %5 civarlarında sabah uyanınca rahat rahat bakarım artık

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: L&M

quote:

bugün bir çok kişinin doğum günü dün doğum gününü bugüne ayarlamıştım, gece bi bakayım dedim, hediye kodunun geldiğini görünce hemen satın aldım saniyesinde redeem code ta geldi, şu anda %5 civarlarında sabah uyanınca rahat rahat bakarım artık

Olm ben tırsmaa başladım TTNET farkı faturaya yansıtmasın yapar vallam TTNET bu , yani bi yerde de haklılar Fifa alanların hepsi Eylül de doğdu

Bide GTA çıksın Playstore'a 2.Dogum günüm o olacak

• Benım maılıme gelmemıs kod daha
  • ben kredi kartıyla tek seferde çektim kafam rahat
  • Oyunu alanlar ne zaman siparişi vermişti?
    Belirli bir sıralama var mı acaba?
  • beyler mailine bakıp duranlar playstore daki fifa nın oyun bilgilerinde en alt kısma baksınlar direk, benimde mail gelmedi ama oraya geldi kod.
  • quote:

Orijinalden alıntı: çağrışş

Oyunu alanlar ne zaman siparişi vermişti?
    Belirli bir sıralama var mı acaba?

J-will ile ben 00:00'dan sonra yani oyun ön sparişten cıktıktan sonra aldık ...Bizim key5dk da geldi ...

Ön sipariştekiler de başladı yavaş yavaş almaya ama sen mail bekleme playstore dan bak key 'e oraya daha çabuk tanımlanıyor
  • quote:

ben kredi kartıyla tek seferde çektim kafam rahat

Sen kediye ciğer emanet etmişin haberin yok
  • bana da geldi şuan da hatta mail olarak gelmedi daha playstoredan kontrol edeyim dedim oraya gelmiş yarım saat önce ordada yoktu bişey maile geç geliyor sanırım alanlar playstoredan da bi kontrol etsin oyunlarım kısmından
  • ve mutlu son
  • arkadaşlar gelmeyen varmi? ben 24 eylülde aldım daha kod falan yok ortada
  • quote:

ve mutlu son

AHahhahaha muradına ermiş saat 4 te
  • 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.