Şimdi Ara

Fifa 15 Playstore'da Sunuldu! Alacaklar sorularını sorabilir!KODLAR GELDİ! (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
620
Cevap
3
Favori
33.271
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hadi be abi hadi be abi, verin şu keyide açayım indirmeyi. Yarın sabahın köründe kalkıcam
  • Keyi şuan verseler dahi yarın gece saat 2 ye kadar oynayamayacağımı bilmeme rağmen heyecanlandım ilk defa orijinal aldığım için olsa gerek
  • niye bekletiyorlar anlamıyorum herkesin keyleri zaten belli altı üstü sisteme girecekler çok mu zor ?
  • Sabah mesayi saatinde mi verecekler ne zaman verecekler bu keyi ya.
  • şu an yapılacak en mantıklı iş
    yatıp uyumak..
    playstore çalışanları bunu yapıyordur bence :)
  • senin TTnet gibi hangi işi düzgün yaptın ki !!!!
  • C de yer yok orginde oyunun yükleneceği bölümü nerden değiştiriyoruz d ye kuracağım.bir sorun olur mu dewğiştirirsek orgin games in içine kurmamış olacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mss1905

ttnet 24 saatlik roket interneti açtım.15gb falan olsa boyutu 45dk-1 saate iner 5mb ile.Fiber interneti olan 24 saatlik bedava roket interneti açsın 100mb oluyor hız.

Sağol dostum iyi hatırlattın fiberim var yarın açarım roketi :)
  • ulan ttnet yapacağın işi

FIFA 15

Ön sipariş verdiğiniz ürünün download link ve aktivasyon kodu dağıtımı 25 EYLÜL 2014 00:00:00 tarihinde yapılacaktır.
  • Yüklemeye başlamadan önce origin içinden değiştirmelisin klasörü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Başladı .... Yumulun
  • origin--application settings--advanced a gelip en üstteki sekmeden oyunun kurulacağı yeri belirleyebilirsin.
  • Beyler hiç keyi yollanan oldumu ona göre biraz daha bekleyeceğim de
  • Oyun şuan Playstore'da çıktı olarak gözüktü. Keyler yollanmaya başlanmış demek oluyor galiba. Hadi bakalım
  • Of ulan oyun indirecez hızımız kesilmesin diye kotamızı bitirmedik ama tüm dünyanın yumulacağını unuttuk ...

%1 ' de ve 87 -115 Kbit arası speed değişiyor Oyun 7.45GB
  • Geçen sene oyun çıktıktan sonra satın alanlara kodları gönderip, ön sipariş verenleri bekletmişlerdi diye hatırlıyorum. Bakalım şimdi ne yapacaklar.
  • Geçen sene ön siparişler beklenenden erken dağıtılmıştı.
  • Bende daha key falan yok bazı arkadaşlar başladı falan yazmışda
  • Playstore'dan hala ses seda yok...
  • lütfen kimse yalan yazmasın bende de yok hala beyler gelmedi
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.