Şimdi Ara

Fifa 15 Playstore'da Sunuldu! Alacaklar sorularını sorabilir!KODLAR GELDİ! (17. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
620
Cevap
3
Favori
33.271
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu oyun playstoreden elime geçince sanki dunyadaki tek amacıma ulaşacakmış gibi hissetmeye başladım artık..
    Çık be oyun çık ..
  • İlk defa origin üzerinden oyun yükleyeceğim. Diyelim ki oyunu kurduk bir süre oynadık ultimate team'den de ilerledik. Sonra bilgisayara format attık. Origin hesabı üzerinden oyunu aynı şekilde yükleyip kaldığımız yerden devam edebiliyoruz değil mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nén-El

İlk defa origin üzerinden oyun yükleyeceğim. Diyelim ki oyunu kurduk bir süre oynadık ultimate team'den de ilerledik. Sonra bilgisayara format attık. Origin hesabı üzerinden oyunu aynı şekilde yükleyip kaldığımız yerden devam edebiliyoruz değil mi?

işte orjinal olunca orgin cloud kaydedıyor oyunu butun savelerın orgınde kayıtlı olucak oyunu tekrar kurunca ıstersen savelerınıde gerı yuklersın sıkıntı olmaz fifa 14 de oyleydı cunku
  • answer25 A kullanıcısına yanıt
    Eyvallah. O zaman playstore'un verdiği kod oyunu origin hesabına bir kerelik eklettirmek için. Sonrasında o hesaba bağlanmış olan oyunu o hesapla açtığım bilgisayara yükleyebiliyor olacağım. İlk defa kutusuz orjinal oyun alıyorum da emin olayım dedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nén-El

Eyvallah. O zaman playstore'un verdiği kod oyunu origin hesabına bir kerelik eklettirmek için. Sonrasında o hesaba bağlanmış olan oyunu o hesapla açtığım bilgisayara yükleyebiliyor olacağım. İlk defa kutusuz orjinal oyun alıyorum da emin olayım dedim.

aynen kardeşim bir kere orgin hesabına aktif etmen yeter oyunu sonra oyundan bır dosya sılınse calısmasa bıle orgın kendılıgınden eksık dosyayı bulup duzeltır oyunu calıstırır orjınal almanın faydaları hayırlı olsun sımdıden oyunun
  • İnşallah bu gece indiririz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kaçta gelecek bu keyleerrr
  • 00.00 diyor da bakalım net bişey yok gelsede anca oyun inicek oyunu zaten 26 oynamaya başlıcaz beklicez

• beyler bir sorum olacak cogu kişinin (pc) origin hesabında fifa 2015 download olarak gözukuyor ama bende hala yok
    bunun nedeni ne
    playstore'den sipariş verdim ben..
  • quote:

Orijinalden alıntı: optimusizmir

beyler bir sorum olacak cogu kişinin (pc) origin hesabında fifa 2015 download olarak gözukuyor ama bende hala yok
    bunun nedeni ne
    playstore'den sipariş verdim ben..

sebebi key lerin gelmemesi Playstore jey gönderip orgin girince bizde indiricez ama 26 kadar beklicez yinede oyunu oynamak için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi answer25 -- 24 Eylül 2014; 22:58:52 >
  • indiren nasıl indiriyor peki.
    önemi değil ben şimdiden indireyim bir de 26'sında indirmekle uğraşmayalım ama değil mi.
  • Playstore ile alanlar key aldıktan sonra originde eklenecek. Playstore'dan almayıp originden alanlar için Originde ekli oluyor oyun.. Ayrıca oyun yarın açılacak Avrupada. Bu gece gönderirler herhalde
  • anladım hocam..
    bugünde açtık playstoreyi bekliyoruz.
  • Bakalım tam 12 de vercekler mi keyleri.
  • hiçbir kıpırtı yok site akıcı ve bir hareket yok..
  • az kaldı heyecanla bekliyoruz :)
  • ttnet 24 saatlik roket interneti açtım.15gb falan olsa boyutu 45dk-1 saate iner 5mb ile.Fiber interneti olan 24 saatlik bedava roket interneti açsın 100mb oluyor hız.
  • Kıpırtı yok halen daha..
  • Saat 12 ve daha key ortalıkta yok. Haydi ulan yakma bizi Oymapınar
  • kpss sonucu bekler gibi bekliyorum
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.