Şimdi Ara

Fifa 15 Playstore'da Sunuldu! Alacaklar sorularını sorabilir!KODLAR GELDİ! (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
620
Cevap
3
Favori
33.277
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2n2 2 kullanıcısına yanıt
    bu gece gelebilir olmadı yarın dağıtılacak kesin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sipaly

bu gece gelebilir olmadı yarın dağıtılacak kesin.

Eyvallah

• umarım yarın dağıtırlar gün içinde indirmeye başlayıp perşembe gecesi sabahlarız
  • Bu sabah dogum günümü 23 Eylül yapmama rağmen henüz hala 20 TL indirim gelmedi.
    24'ü yapıp yarını mı bekleyeyim acaba? Almak istiyorum Fifa'yı hala ön siparişteyken.
  • quote:

Orijinalden alıntı: narcatas

Bu sabah dogum günümü 23 Eylül yapmama rağmen henüz hala 20 TL indirim gelmedi.
    24'ü yapıp yarını mı bekleyeyim acaba? Almak istiyorum Fifa'yı hala ön siparişteyken.

Bildiğim kadarıyla yaptığın günden bir gün sonrasını doğum gününü yap. o şekilde geliyor hediye aynı gün içinde verilince verilmeyebilir. Şimdi bu saatte istersen 24 olarak güncelle ve 12 den sonra hediyenin gelmesini bekle
  • quote:

Orijinalden alıntı: Enginay10

quote:

Bildiğim kadarıyla yaptığın günden bir gün sonrasını doğum gününü yap. o şekilde geliyor hediye aynı gün içinde verilince verilmeyebilir. Şimdi bu saatte istersen 24 olarak güncelle ve 12 den sonra hediyenin gelmesini bekle

Deneyelim bakalım hocam.
    Yıllar sonra ilk defa PES'ten FİFA'ya geçeceğim sanırım, demo oldukça heyecanlandırdı.
    2014 oynayanlar ne düşünüyor nasıl sizce bu seneki oyun?

• 25 eylül 00.00 diyor yahu. indirsek şimdiden bekletiyorlar. ilk defa fifa aldım hayatımda bi çılgın heyecan var içimde :)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Enginay10

quote:

Deneyelim bakalım hocam.
    Yıllar sonra ilk defa PES'ten FİFA'ya geçeceğim sanırım, demo oldukça heyecanlandırdı.
    2014 oynayanlar ne düşünüyor nasıl sizce bu seneki oyun?

Hocam bende 2014 fifayla geçtim diyebilirim, 13 ü de oynadım biraz ama ben 14 ten başladım diyorum. Ya 15 in de demosunu çıktığından beri oynuyorum. Daha alıştığımı sanmıyorum ama bence genel olarak herşey yerli yerinde. Görsel olarak zaten bambaşka...

• sistem pc için kaldırıyorsa ve internet yeterliyse.
    sabahlar geceler birbirine girecek emin olabilirsiniz.
    ben de geçen sene playstore'den alan arkadaşların izlenimlerini okuyunca bu gece beklenti içerisindeyim..
  • Almayı düşünüyorum

• keylerden hala bir haber yok akşama verseler bari.
  • Akşam keyler gelir

• Beyler bi şey soracam, ben playstore a yeni üye oldum, yeni üyelikten dolayı 10 tl lik indirim kodu geldi ama bu doğum günü olayı tam olarak nasıl oluyor, ben bilgilerimden doğum günümü bugüne aldım herhangi bi mesaj gelmedi, şimdide yarına aldım, acaba yarın mesaj gelir mi, iki üç defa değiştirdim doğum tarihini bi sıkıntı olur mu ?
  • j-willburak47 J kullanıcısına yanıt
    playstore galiba işi anladı :) herkes dogum günü değişikliği yapıp indirimlerle oyun alınca bu olayı engelledi.

ben de dogum günü çeki ile aldım fakat benimki gerçekten de dogum günü çekiydi :) geçen yıl taa aralık ayında hediye çeki vermişler dogum günüm için. ben de hiç oyun almadıgım için öylece kalmış orda..oradaki kodu kullanarak 100 tlye 12 taksitle aldım
  • quote:

Orijinalden alıntı: j-willburak47

Beyler bi şey soracam, ben playstore a yeni üye oldum, yeni üyelikten dolayı 10 tl lik indirim kodu geldi ama bu doğum günü olayı tam olarak nasıl oluyor, ben bilgilerimden doğum günümü bugüne aldım herhangi bi mesaj gelmedi, şimdide yarına aldım, acaba yarın mesaj gelir mi, iki üç defa değiştirdim doğum tarihini bi sıkıntı olur mu ?

Doğum gününü bugün yaparsan sistem algılamıyor sanırım. Yarın yaparsan olur.
  • eyvallah ilgilendiğiniz için, bende yarını beklerim öyleyse, nasılsa keylerde yarın gelecek zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: j-willburak47

eyvallah ilgilendiğiniz için, bende yarını beklerim öyleyse, nasılsa keylerde yarın gelecek zaten

ben de öyle yaptım 20 tl lik indirim çeki geldi bilginize
  • Uzun zamandır ilk defa bi' futbol oyununu beğendim ve orijinal aldım bakalım inşAllah pişman olmam.
  • playstore bu gece dağıtır keyleri umarım.
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.