Şimdi Ara

Fifa 15 Playstore'da Sunuldu! Alacaklar sorularını sorabilir!KODLAR GELDİ! (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
620
Cevap
3
Favori
33.277
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Playstore dan alsak ultimate team oynayabilir miyiz ve icinden gold kart cikiyor mu ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • samura92000 kullanıcısına yanıt
    Geçen sene 5 tane kadar hediye vermişti playstore..Ultimate Team vermesi bişey etkilemez pek bi önemi yok. İlk yazımı okursanız orda link var. Farkları orada detaylıca anlattım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: allenbaha

Geçen sene 5 tane kadar hediye vermişti playstore..Ultimate Team vermesi bişey etkilemez pek bi önemi yok. İlk yazımı okursanız orda link var. Farkları orada detaylıca anlattım.

hocam nasıl hediye verdi şimdi biz önsipariş verdik ama keyler olmadıgı için web app kullanmıyoruz bunu telafi edecek tarz bişey mi ?
  • Westside26 kullanıcısına yanıt
    Fifa 15 keyi ile Web App kullanmanın alakası yok. Fiifa 14 key'in varsa web app'den yararlanabiliyorsun zaten. Key gelince oyun içinden devam ediyorsun.
  • Keylerin erken gelme olayıyla ilgili bir tezim var beyler, Bence oyun Amerika'da çıktığında (biliyorsunuz orada erken yayınlanıyor) Tedarikçi firmada EA games yada her kimse Playstore'a keyleri yolluyor diye düşünüyorum. Yani keyler gelebilir diye bir düşüncem var, bilemiyorum ne kadar doğru ne kadar yanlış.
  • Otakutr kullanıcısına yanıt
    Geçen sene bugünlerde yollamıştı bana. Tarih gene çıkış günü göstermesine rağmen erken yollamışlardı. Bu senede bekliyorum inşallah yanılmam
  • allenbaha A kullanıcısına yanıt
    Bende buna nazaran böyle bir tezde bulundum =) Umarım erken gelirde hepimiz çok mutlu oluruz. Geçen sene yanılmıyorsam bu zamanlarda, akşam saatlerinde dağıtmaya başlamışlardı. :D
  • Otakutr kullanıcısına yanıt
    Heyecanlandırdın beni
  • Bıraz once playstore den satın aldım. Key eylul 25 gece 12 de yollayacagız yazmıslar. Bu durumda orıgınden kod olmadan on yukleme yapamıyorum sanırım.
    Insallah GTA5 de playsotre gelır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ploff -- 22 Eylül 2014; 18:48:52 >
  • ploff kullanıcısına yanıt
    Geçen senede 26 yada27 Eylül 00:00 da yazmasına rağmen 3-4 gün önce göndermişlerdi. Evet insallah GTA V te playstore'a gelir. Fakat tahminen o zamana oyunborsasi.org da acilmis olur. Cok uygun miktara aliriz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Otakutr

Bende buna nazaran böyle bir tezde bulundum =) Umarım erken gelirde hepimiz çok mutlu oluruz. Geçen sene yanılmıyorsam bu zamanlarda, akşam saatlerinde dağıtmaya başlamışlardı. :D

hocam keyi gönderdiğinde playstore email gönderiyor mu? şimdi gönderir haberimiz olmaz telefonda kurulu gerçi oulook ama bazan çalışmıyor. Bu heyecanı kaçırmak istemem
  • Enginay10 kullanıcısına yanıt
    Hatırladığımca geçen sene göndermemişti mail , oyunlarımda fifa 15 oyun bilgilerine tıklayınca görürsün.
  • quote:

Orijinalden alıntı: allenbaha

Hatırladığımca geçen sene göndermemişti mail , oyunlarımda fifa 15 oyun bilgilerine tıklayınca görürsün.

valla benimde aklıma düşürdünüz, şimdi durup durup playstore bakacağım. al bi dert daha
  • allenbaha A kullanıcısına yanıt
    Bakalım belkı sansımıza erken gonderırler. Genelde Steam ve Orıgınden oyunları satın alıyorum. Playstore ılk defa oyun satın aldım. Fıyatı ozellıkle taksıt secenegı uygun geldı. Ayrıca bılgılendırme ıcın tesekkurler
  • Geçen sene erken göndermişti dediği tarihten. Biz de vpn ile ipleri değiştirip erkenden oynamaya başlamıştık oyunu. Fakat bazılarımız ban yemişti bir süre. Sonra ban kalkmıştı ama uğraşmtırmıştı. Bu sene erken gönderseler bile ben normal tarihinde oynamaya başlayacağım. Ne olur olmaz uğraşamam bir daha ban olayı ile.
  • kursunnkalem K kullanıcısına yanıt
    Aynen banada uyarı geldi ama ban gelmemişti şansıma.. Erken göndersinlerde Fifa 15'i originde görmek yeter bana
  • Ininal desteklese direk alicam

• İşleminiz sırasında hata oluştu.
    Lütfen sistem yöneticisi ile iletişime geçiniz.

bu ne alamıyorum
  • Bf4 almıştım ilk çıktığında playstore dan.1 2 gün önce yollamışlardı keyi.Yine aynısı olacaktır.
  • Jiraiya kullanıcısına yanıt
    Sonra dene yada ttnet facebook sayfasındaki uygulama ile sorunu sor. Yarın arar ve bilgilendirirler. Yada direkt sen Ttneti ara
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.