Şimdi Ara

FIFA 15 - DH Orjinal Kullanıcılar Kulübü - Korsana Hayır! (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
384
Cevap
6
Favori
15.988
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kuran olursa haberimiz olsun bildik arkadaşlarla zevkli oluyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende sabah satın aldım oyunu, şimdi ilk maçımı attım. Şu klavye kontrollerini düzgünce ayarlayabilmenin yöntemi var mı ya ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CEO -- 25 Eylül 2014; 23:02:24 >
  • dh nick: boranfirat
    origin (pc)

nick: boranfirat139

saygılar
  • ya şu oyunu klavyeyle oynamayın artık :D

origin id: DenyingScarab8
  • Aynen, Xbox 360 Gamepad gibi bir saheser var PC icin. İnanilmaz keyif ve konfor katar, deneyin kendiniz gorun

• quote:

Orijinalden alıntı: Salvatuon

Aynen, Xbox 360 Gamepad gibi bir saheser var PC icin. İnanilmaz keyif ve konfor katar, deneyin kendiniz gorun

Aynen bende logitech F710 gamepad var kablosuz rahat ve keyifle oyun oynuyorum

• Origin id: Elasmosaurus123

Pcde oynuyorum
  • SkyLine4121 origin id'm

Pc'den oynuyorum.
  • PC origin id:denizsagdic2

yalnız yüklemede %75 atıyor o nasıl çözülüyor yav

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dexland -- 26 Eylül 2014; 20:33:30 >
  • WestbrookHD

Ekleyin
  • arkadaşlar bende aldım ama online oynayamıyorum şu anda EA sunucularına bağlanılamıyor gibi bir hata alıyorum
  • Special_Turkey

Oyunu ilk gördüğümde apışıp kaldım, harika olmuş dedim

Ancak oynadıkça online maçlarda hile yapıldığı şeklinde şüphelerim oluştu. Rakip şut çekiyor, top autta bir bakmışım penaltı, penaltı pozisyonun tekrarı bile yok, saçma sapan penaltılar. Yaptığım fauller sık sık kırmızı kartla cezalandırılıyor. Az önce Balıkesirsporu seçtim, season maç yaparken defans oyuncusu rakip kaleci ile karşı karşıya kalan Sercan Yıldırım'ı biçti. Top bi yere Sercan bi başka yere yapıştı, kesin kırmızı kart diye beklerken oyun devam etti, yazıklar olsun. Bunun gibi onlarca saçma hakem kararı.

Yine online maçlarda Fenerbahçe ile oynarken Paris Saint-Germain, Borussia Dortmund gibi fantezi takımlarla dengesiz eşleşmeler yüzünden season maçlardan soğudum.

Fifa 14 de böyle saçmalıklar yoktu. Acilen bu saçmalığa ya da hileye çözüm bulunması gerekiyor yoksa Fifa 15 tam bir fiyasko kalacak benim için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Korgeneral -- 27 Eylül 2014; 1:12:46 >

• Oyunun gelmesini bekliyorum.Oyun geldikten sonra ve bilgisayarı toplayınca Origin ID mi yazarım.
  • Beyler Pro Club'da Donanimspor'u kurdum beklerim.
    Gelin takimin nasil olacagina hep birlikte karar verelim.
  • Origin ID : omer1989
    Platform : PC
  • Origin adım: enverhmn ekleyin arkadaşlar turnuva falan düzenlenir aramızda..

• Origin ID: MysterionTR
    Platform: PC

ekleyin beyler
  • ORIGIN ID : ALIDRVS

yukarıdaki arkadaşla takım kurduk takımımızın adı QNQZ UNITED gelmek isteyen arkadaşlar buradan ya da originden mesaj atarak bana ulaşabilirler.
  • Beyler ilk defa bir oyuna bu kadar para verdim ekleyin beni maç yaparız.

Origin ID: msahin55
    Platform: PC
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0D5961688 -- 28 Eylül 2014; 22:50:05 >
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.