DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Portal arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de bu deneyime davetlisiniz. Gizle Detaylar ve Geri Bildirim
FİFA 14 TUŞ ayarı
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
3
Cevap
0
Favori
361
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Oyuna Özel Forumlar >> FIFA Serisi >> FİFA 14 TUŞ ayarı
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      780 Mesaj
      18 Ekim 2013 18:53:34 Konu Sahibi
      arkadaslar kurbanınız olayım delirmek üzereyim playstoreden aldm oyunu üçgenle pas falan atıyo ayarlardan ayarlamama ragmen hala aynı select yerine ücgene basıyorum yokmu bunun bi cözümü lütfen

• Yarbay
      2549 Mesaj
      18 Ekim 2013 21:19:40

Oyuna girerken select side yerinde ücgene bas. R2 yap ve kendi tuş ayarlarını yap. Ondan sonra yuvarlak yap sonra custom 1 olarak kaydet. Sonra oyna girerken select side kısmında classic yazar. Onu R2 tuşlarını kullanarak Custom 1'e getir. Bunları yaptın mı ? Ben Xbox'ta oynuyorum ona göre söyledim tuşları. R2 yada R1.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sev_Snape -- 18 Ekim 2013; 21:21:53 >
      drandanmete kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Xbox Live gamertag : Vahlok DX
    • Yüzbaşı
      780 Mesaj
      18 Ekim 2013 22:51:36 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: Sev_Snape

Oyuna girerken select side yerinde ücgene bas. R2 yap ve kendi tuş ayarlarını yap. Ondan sonra yuvarlak yap sonra custom 1 olarak kaydet. Sonra oyna girerken select side kısmında classic yazar. Onu R2 tuşlarını kullanarak Custom 1'e getir. Bunları yaptın mı ? Ben Xbox'ta oynuyorum ona göre söyledim tuşları. R2 yada R1.

sagolasın hocam cözdüm birde bise sorcaktım ultimate teamda elemanlar kart mart diyolar kart çekiyolarmıs oyuncu cıkıyomus hangi karttır acaba o

• Yarbay
      2549 Mesaj
      18 Ekim 2013 23:05:19
      quote:

Orijinalden alıntı: drandanmete

Alıntıları Göster

sagolasın hocam cözdüm birde bise sorcaktım ultimate teamda elemanlar kart mart diyolar kart çekiyolarmıs oyuncu cıkıyomus hangi karttır acaba o

Ultimate team oynamıyorum bana göre değil. O yüzden sorunun cevabını tam bilmiyorum. Youtube'da vardı ultimate team incelemesi bi ara bulursun.

Xbox Live gamertag : Vahlok DX
Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.