Şimdi Ara

FİFA 14 İÇİN TFF, SPOR BAKANLIĞI VE KULÜPLER BİRLİĞİNE MEKTUP FAKS VE MAİL YAĞMURU YAPALIM. SYF 2 !! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
188
Cevap
0
Favori
13.460
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar en az 20 tane tff ye mail attım lütfen sizde aşagıdaki maili sizde atın LÜTFENNNNNNN

Sayın TFF yetkilileri, ulusal ve yerel basın radyo televizyon gazete, dergi spor yayın müdürleri, çalışanları, değerli spor yorumcuları ve ülkemizin güzide kulüp yöneticileri her birinize tek tek selam eder ve sizlere biz Futbol oyun hayranları olarak sıkıntımızı dile getirmek üzere bu maili göndermek zorunda kaldık.

Biz oyun severler olarak 15 yaşından 45-50 li yaşlara kadar binlerce arkadaş EA Sports şirketinin yapmış olduğu FİFA Futbol oyununu faal olarak oynamaktayız. Bu oyun sadece basit bir bilgisayar oyunu olmaktan ziyade ligimizin ve kulüplerimizin dünya pazarında müthiş bir reklamını sağladığını bilmekteyiz. Bu pazarda ne yazikki FİFA 12 itibari ile sadece Galatasaray yer almakta, bizler Galasaraylı-Fenerbahçeli-Beşiktaşlı-Trabzonsporlu-Bursasporlu-Kayseri Sporlu vb. ülkemizin mükemmel kalitede olan takımlarımızı bu oyunda göremezken ülkemizin gerek UEFA Ülke sıralaması gerekse Uluslararası Futbol Tarihi ve İstatistikleri Federasyonunun yapmış olduğu Lig zorluk sıralamasında yanına dahi yaklaşmayacak ligler sırf ülkfe futbol federasyonunun akıllıca almış olduğu toplu lisans kararları nedeni ile oyunda yer almaktadır.

Ülkemizde özellikle uluslararası platformda kendini ispatlamış son derece mükemmel kariyerlere sahip yabancı Wesley Sneijder-Dirk Kuyt-Raul Meireles- Manuel Fernandes-Fernando Muslera-Felipe Melo-Moussa Sow-Emmanuel Eboué- Gustavo Colman-Hugo Almeida-Joseph Yobo-Tomas Ujfalisi-Filip Holosko-Deivson Rogério da Silva (Bobo)- Pablo Martin Batall vb. ismini unuttuğumuz sayamadığımız nice yıldızlar ve bir o kadar da yerli yıldızlarımız varken;

Liginde bırak bir yıldızı barındırmayı bizim 2. Lig ekiplerimizde bile oynayamayacak futbolculardan oluşan ligler sırf bu toplu lisans prosedürünü yapabildikleri için oyunda yer almaları bizleri çok ama çok üzüyor.

Bizler oyun EA Sports şirketinin yapmış olduğu FİFA Serisi oyunseverler olarak FİFA (14) 2014 serisinde lisansların toplu olarak tek elden federasyon tarafından yapılarak oyunda bulunmasını ve ülkemizin ligini dünyanın diğer tarafıdaki insanlarında bilmesini ısrarla istiyoruz...

• 10 adet bakanımız suat kılıç a gönderilmiştir
  • Daha çok destek kulüplere,spor programlarına ve gazetelere özel mailler hazırlamalıyız birde ea için ingilizcesi iyi olan arkadaş varsa iyi olur
  • Altlara düşürmeyelim lütfen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Destek verelim beyler.
  • ben tam destek veririm ve konuyu başlatan arkadaş tamamen haklı. suudi arabistan ligi var ve bizim ligimiz yok. tabi böyle o lig var bu lig var bizim ligimiz niye yok deyip serzenişte bulunmamamız gerek. birşeyler yapıp FIFA 2014 için gerekli hamleyi yapmamız gerek. ancak şöyle bir durum da var twitter'dan hashtag ya da twitter'dan mention yaparak da ulaşabiliriz amacımıza.
  • Destek
  • geçen senede beri aklıma geldikçe mail atıyorum ea ve tff'ye ama yılmak yok tam destek atmaya devam..
  • fifa 14'te hangi lig olsun diye oylama var kaç zamandır..

Oylanan ligler ;

Arjantin , Çin , Hint , Macaristan Ligleri var.. Arjantin Aperturayı isterim ancak TÜRKİYE LİGİ ölüm kalım meselesi..
  • Şimdilik telefondan 1 tane Mail attım. Bilgisayarı açınca daha çok göndereceğim. Fifa 12-13teki eksikliğin bu oyundada olmasını istemiyorum.

• çok yararlı konu olmuş , fifa 2014 çıkana kadar güncel kalmasını sağlayalım arkadaşlar..
  • Guncel tutalim gencler...

• Bende katılıyorum ilk mailimi attım
  • Butun adreslere yolladim metni herkes destek versin birde ingilizce metin olursa iyi olur ea ye yollariz

• Ben de mail göndereceğim :)
  • Erdoğan bey konunun ilk mesajı ile ilgili bir düzeltme yapıyım... Galatasaray FIFA 2001-2003-2004 senelerinde oyundaki tek türk takımıydı...

Ayrıca FIFA 2000'de Türkiye Ligi bulunmasına karşın Galatasaray oyunda yoktu... Nedeni ise UEFA kupasını almasından dolayı Galatasaray'ın EASports firmasından lisansı için fazla miktarda para talep etmesiydi... Bu yüzden oyuna dahil edilmedi... Bu da FIFA'da Galatasaray'ın ilk koyulduğundan bu yana tek olmadığı FIFA oyunudur :D

Saygılarımla :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: umutnaderi

Erdoğan bey konunun ilk mesajı ile ilgili bir düzeltme yapıyım... Galatasaray FIFA 2001-2003-2004 senelerinde oyundaki tek türk takımıydı...

Ayrıca FIFA 2000'de Türkiye Ligi bulunmasına karşın Galatasaray oyunda yoktu... Nedeni ise UEFA kupasını almasından dolayı Galatasaray'ın EASports firmasından lisansı için fazla miktarda para talep etmesiydi... Bu yüzden oyuna dahil edilmedi... Bu da FIFA'da Galatasaray'ın ilk koyulduğundan bu yana tek olmadığı FIFA oyunudur :D

Saygılarımla :)

anlaşıldı güzel kardesim hemen ddüzelteyim maillere devam özellikle suat kılıç a
  • BEYLER LÜTFEN KONUYU GÜNCEL TUTP MAİLLERE DEVAM EDELİM BAKIN YOKSA BU İŞ YATAR AMA YATIRMAYACAGIZ...
  • Suat Kılıç'a 2 tane yollandı!
  • Destek
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.