Şimdi Ara

FİFA 14 İÇİN TFF, SPOR BAKANLIĞI VE KULÜPLER BİRLİĞİNE MEKTUP FAKS VE MAİL YAĞMURU YAPALIM. SYF 2 !! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
188
Cevap
0
Favori
13.460
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Destek, daha çok kişi katılsın lütfen. FUTta Türkiye ligi fena mı olur?
  • arkadaşlar ben öncelikle mail adresi olan kulüpere tek tek attım maili
  • Çok yararlı bir konu olmuş hocam tebrik ediyorum. Umarım amacımıza ulaşırız.

Bir düzeltme yapayım. FIFA 2005'te de Galatasaray vardı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ByKryL

Çok yararlı bir konu olmuş hocam tebrik ediyorum. Umarım amacımıza ulaşırız.

Bir düzeltme yapayım. FIFA 2005'te de Galatasaray vardı.

DÜZELTME İÇİN TESEKKÜRLER
  • arkadaslar sizce bu maili sadece tff ve spor bakanına atsak ii olur mu ki
  • bence yayıncı kuruluş digiturk' e de bir yazı yazılabilir..
  • Federasyon kendi ligine daha düzen ve çare bulamıyor basit bi futbol oyununa (onlara göre) çare bulacak ? Hiç sanmıyorum.Y.Demirören ve onun yandaşçıları gitmeden bu iş düzelmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: canabispub

bence yayıncı kuruluş digiturk' e de bir yazı yazılabilir..

bu da güzel fikir aslında..
  • Aynı konuyu playstation bölümüne de açar mısın orada daha çok kişi var.Bu yaz da baya uğraşmışlardı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: K U N

Aynı konuyu playstation bölümüne de açar mısın orada daha çok kişi var.Bu yaz da baya uğraşmışlardı.

dostum simdi söyle diyelim ilk önce daha fifa 14 cıkmadan ugrasırsak sonuc daha erkili olabilir artı oyun da platform fark edilmio die biliorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdogan_cicik

quote:

Orijinalden alıntı: K U N

Aynı konuyu playstation bölümüne de açar mısın orada daha çok kişi var.Bu yaz da baya uğraşmışlardı.

dostum simdi söyle diyelim ilk önce daha fifa 14 cıkmadan ugrasırsak sonuc daha erkili olabilir artı oyun da platform fark edilmio die biliorum

Tabi edilmiyor,onu demek istemedim.Baya uğraşanlar var böyle mail gönderme ile falan.Daha çok kişiye ulaşılır.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşım anadolunun tek şampiyonu olan bursaspor yanlış bir ibare olmuş

Seneye yaparlar umarım ligi tekrardan oynarız
  • Twitterden ea ya sordum ama daha cevap yok mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: qS05

Twitterden ea ya sordum ama daha cevap yok mu?

aslında bu konuyu twitter da tt yapsak ea yıda :D belki ozaman takarlar bizi
  • Kardeş valla baya yazip uğraşmışsın bendende destek sana. Bukadar kişiylen olmaz bu iş daha fazla kişi lazımkı elemanlarda dikkate alsınlar
  • Didier Drogba ve Mamadou Niang Milos Krasic ekleyin arkadaşlar ayrıca tam destek fifa forumlarınada konu açalım.

Galatasaray-TFF-Fanatik-EA gönderdim mailleri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MrCnR06 -- 31 Ocak 2013; 21:50:36 >
  • Şu oyunu o kadar oynuyoruz. Türkiye ligi gelirse ki gönül isterki 2. ligler de gelsin, oyunun satışı ciddi miktarda üstlere çıkar. Bunu bilen EA bile baskı yapar TFFye.
  • tüpçü varken başta bir hayır gelmez
  • Destek
  • quote:

Orijinalden alıntı: .::HANDSOME::.

tüpçü varken başta bir hayır gelmez

+1
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.