Şimdi Ara

FİFA 14 İÇİN TFF, SPOR BAKANLIĞI VE KULÜPLER BİRLİĞİNE MEKTUP FAKS VE MAİL YAĞMURU YAPALIM. SYF 2 !!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
188
Cevap
0
Favori
13.460
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

BEYLER LÜTFEN BİMERE BAŞVURUN

BANA AİT BAŞVURU

Başvuru Tarihi : 25.04.2013 Başvuru Sayısı : 385945

http://imageshack.us/photo/my-images/13/adsztyt.jpg/

http://n1304.hizliresim.com/18/v/mh7gs.jpg

resim linki

beyler başvurum işleme alınmıs insallah ilgilenirler..

Saygıdeğer arkadaşlar bir arkadaşımızın paylaştığı haberde bu sorunun çözümünün kulüpler birliğinin onayı ile TFF tarafından toplu lisans ile çözüleceği herkes tarafından aşikardır.
    Bu konu hakkında bu forumu kullanan ve bu oyunun hastalarından ricam var ilkini ben başlatacağım. Herkes bir metin hazırlayıp aşağıdaki vermiş olduğu adreslere mail ve mektup atsın.

Beyler lütfen ciddiye alalım yoksa 2012-2013 te ki gibi koskoca bir hayamlkırıklığı ile sonuçlanacak.. Nitekim çabalarımızda umarım sonuçlanır. Beyler tekrar ediyorum. herkes ufak bir metin hazırlasın muhatap olarak Sayın Bakanımız, TFF Başkanlığı ve Kulüpler Birliği Başkanlığı diyerek metine dalalım. Bilsinlerki bu işinh onlar tarafından çözülceğini anlasınlar.

Altarnatif olarak faksta çekilebilir. Beyler sizlerden şiddetle rica ediyorum. Gerçekten mektup yada faks yolu ile gönderim yapanlar foruma yazsınlar ki sayımızı bilelim. Ve göndermeye gönüllü arkadaşlar lütfen bu iletişim adreslerine her birine ayrı ayrı mektup atsınlar. PTT ile bunları göndermek için en fazla 3-5 lira veririz. Benden söylemesi lütfen ciddiye alalım ve ORGANİZE OLALIM.

T.C. GENÇLİK ve SPOR BAKANLIĞI - MERKEZ BİNA

Adres : Örnek Mahallesi Oruç Reis Caddesi No:13 Altındağ / ankara
    Telefon: + 90 312 596 60 00 | 444 0 472 (Çağrı Merkezi)
    Faks : + 90 312 596 60 10

Türkiye Futbol Federasyonu

Adres : İstinye Mahallesi Darüşşafaka Caddesi No: 45 Kat: 2-3 PK:34460
    İstinye / İstanbul
    Telefon : 0 212 362 22 22
    Faks: 0 212 323 49 50

TÜRKIYE SÜPER LİG PROFESYONEL FUTBOL KULÜPLERİ VAKFI ANKARA

Tel : +90.312 473 71 77 – 473 71 78
    Fax : +90.312 473 71 79
    Adres : Ceyhun AtIf Kansu Caddesi No:102 Beycanoğlu İş Merkezi B2 Blok Kat -7 D:11 06520
    Balgat – ANKARA

/

LÜTFEN DUYARLI OLALIM...

Facebook Paylaşım Sayfası:http://www.facebook.com/erdogancicik/posts/549358705094630

Herkese Selamlar;
    Buradan tüm FİFA SERİSİ oyunlarını seven ve bizzat bu oyunun hayranlarına sağ duyu çağrısı yapmak istiyorum.Arkadaşlar ben kendimce yaptığım bir basit analiz ile FİFA oyununa kulüpler bazında Türkiye Liginde mücadele eden takımlarımızın ilk isimlerinin anılarak oyuna lisanslı olarak dahil edildiği tarihi FİFA 1999 serisinden bugüne dek EA şirketinin çıkarmış olduğu FİFA serisi oyunlarında türk takımlarımızın lisans durumu aşağıda listelediğim gibidir. (Eğer ki yanlış bir bilgi ise lütfen değiştirmem konusunda foruma yazın!!!)

FİFA 1999 Galatasaray-Beşiktaş
    FİFA 2000 Türkiye Ligi Tamamı
    FİFA 2001 -Galatasaray
    FİFA 2002 Galatasaray
    FİFA 2003-Galatasaray
    FİFA 2004-Galatasaray
    FİFA 2005-Galatasaray
    FİFA 2006 Galatsaray-Fenerbahçe
    FİFA 2007 Türkiye Ligi Tamamı
    FİFA 2008 Türkiye Ligi Tamamı
    FİFA 2009 Türkiye Ligi Tamamı
    FİFA 2010 Türkiye Ligi Tamamı
    FİFA 2011 Türkiye Ligi Tamamı
    FİFA 2012 Galatasaray
    FİFA 2013 Galatasaray

Öncelikle şunu belirtmek isterim çok iyi bir Galatasaray taraftarı olarak ben öncelikle türkiye cumhuriyeti devleti vatandaşıyım. Fenerbahçe, Beşiktaş, Trabzonspor,Bursa, Kayseri Gaziantep vb. gibi takımlarımızın bu oyunda olmamasından dolayı samimiyetle vugulamak istiyorum Futbol Federayon Başkalığı kurumuna kırgınım. EA şirketi yukarıda da gördüğümüz gibi 2007-2011 yılları arasında sorunsuz ve gayet mükemmel bir şekilde olması gereken ligimizi oyununa eklemiştir. Ancak 2012 yılı ve 2013 yılı da baz alınmak üzere oyunda sadece Galatasaray bulundu. Ben tekrar tekrar söylemek istiyorum. Bir Galatasaraylı olarak Fenerbahçe başta olmak üzere (ezeli rakibimiz ebedi dostumuz) Karakartalımı Karadeniz fırtınasını Anadolunun tek şampiyonu Bursasporu ve diğer anadolu kulüplerini görmek ve onlar ile bu oyunu oynamak istiyorum...

Arkadaşlar şimdi gelelim asıl mevzuya bu federasyon yönetimi M.Ali AYDINLAR zamanında alınmış kararın (KARARLARI:takım lisanslarının toplu olarak TFF tarafından değil tek tek kulüpler bazında kulüplere başvurularak alınması) TFF' yi ve TFF'de üst düzey yönetimde olan makam sahibi kişilerin mail adreslerine ulaşıp burada paylaşarak ve biz FİFA oyun severleri olarak ortak bir metin hazırlayıp federasyondan söz alıncaya kadar federasyonun resmi mail adresi başta olmak üzere TFF' de gerekli makam sahibi şahısları mail yağmuruna tutalım. Arkadaşlar unutmayın birlikten kuvvet doğar ben bunu başaracağımıza inanıyorum. Forumda herkesten aşağıda belirtilen mail adreslerine en AZ 100 faks adresine de en az 1 faks çekilmesini arzu ediyorum. İNANIN BU İŞLER BÖYLE ÇÖZÜLÜYOR!!!!!

SİZE YAŞANMIŞ BİR ÖRNEK VERİCEM:

BENİ BİLEN BAZI ARKADAŞLAR BİLİR MESLEĞİM UZMAN JANDARMA. UZMAN JANDARMALARIN ŞÖYLE BİR SORUNU VARDI.657 SAYILI DEVLET MEMURLARI KANUNUNA GÖRE HERKES DİPLOMASINA GÖRE EMEKLİ SANDIĞINDAN EMEKLİ EDİLİR. ANCAK BU DURUM DAHA ÖNCEDEN ÇIKAN BİR KANUN NEDENİ İLE UZMAN JANDARMA BİR İNSAN LİSANS DİPLOMASI ALSA BİLE ORTAOKUL STATÜSÜNDE EMEKLİ EDİLMEKTEYDİ. EMUJAD DERNEĞİ İNTERNET SİTESİ FORUMUNDA MESLEKTASLARIMIZ İLE BİRLİKTE TOPLANIP TÜM TBMM MİLLETVEKİLLERİNE TÜM BAKANLIKLARA MAİL VB. İLGİLİ TÜM KURUMLARA MAİL FAKS ATTIK VE SONUC NE Mİ? SORUNUMUZ ÇÖZÜLDÜ!!! ARKADAŞLAR BİRLİKTEN KUVVET DOĞAR DOĞDU DA EMİNİM Kİ BURADA DA DOĞACAK..

Bakınız UEFA ÜLKE SIRALAMASIhttp://mehmetmuratilgaz.com/2012/12/07/son-bes-yil-uefa-ulke-siralamasi-6-aralik-2012/
    Bakınız İFFHS (Uluslararası Futbol Tarihi ve İstatistikleri Federasyonu) Lig Sıralamasıhttp://www.iffhs.de/?3ccdc42ec70a294b4cd433c4e30e (2010 yılına kadar lig sıralaması bakma linki)

http://skorer.milliyet.com.tr/iffhs-dunyanin-en-iyi-ulusal-futbol-ligleri-siralamasi/-/detay/1653656/default.htm (2012 yılı sıralamamız.)

BU SIRALAMALARI GÖSTERMEMİN AMACI LİGİMİZİN KAT KAT ALTINDA LİGLER TÜM TAKIMLARI İLE OYUNDA AMA BİZİM LİGİMİZ MALESEF RESMİ HİYARARŞİ NEDENİ İLE OYUNDA YOK...

AŞAĞIDA TFF RESMİ MAİL ADRESİ VE BAZI MÜDÜRLÜKLERİN FAKS NUMARALARI VARDIR...

NOT. ÖNCELİKLE FORUMDA ORTAK BİR METİN HAZIRLAYALIM ARKADAŞLAR HERKES BİRŞEYLER YAZSIN FORUMA SONRA BİR KAÇ ARKADAŞ İLE FORUMDA TEK METİN HALİNE GETİRELİM BU TEK METİNİ MAİL OLARAK YOLLAYALIM.....

LÜTFEN DUYARLI OLALIM...

Türkiye Futbol Federasyonu - İstinye

Adres : İstinye Mahallesi Darüşşafaka Caddesi No: 45 Kat: 2-3 PK:34460
    İstinye / İstanbul
    Telefon : 0 212 362 22 22
    Faks: 0 212 323 49 50
    Mail: iletisim@tff.org

Türkiye Futbol Federasyonu - Ankara

Adres : Ehlibeyt Mahallesi 6. Sokak No 3 06520 Balgat / Ankara
    Telefon : 0-312- 473 45 45
    Faks : 0-312-473 45 02

Kulüp Lisans Kurulu
    Telefon Santral : 0-212 362 22 22
    Faks : 0-212-323 49 37

Temsilciler Kurulu
    Telefon Santral : 0-212 362 24 60
    Faks : 0-212-323 49 39

Etkinlikler ve Dış İlişkiler Müdürlüğü
    Faks : 0-212-323 49 68

Pazarlama Müdürlüğü
    Faks : 0-212-323 49 61

İletişim Müdürlüğü
    Faks : 0-212-323 49 60

Bilgi İşlem Müdürlüğü
    Faks : 0-212-323 49 89

Profesyonel Futbolcu Tescil İşleri Müdürlüğü
    Faks : 0-212-323 49 48

İSTANBUL İL BAŞKANLIĞI

Yemen Ekşioğlu
    TFF İl Başkanı
    yemeneksioglu@tffistanbul.org

Ufuk Tatar
    TFF İl Başkan Yardımcısı
    ufuktatar@tffistanbul.org

Yıldırım Ceyran
    TFF İl Bşk. Genel Sekreteri
    yildirimceyran@tff.org

KULÜP LİSANS KURULU YÖNETİMİ

Yrd. Doç. Dr. Naim Demirel
    Başkan
    ndemirel@fsm.edu.tr

EA Resmi mail adresleri

backofthenet@ea.com
    support@easports.com

SPOR BAKANI SUAT KILIÇ

suat.kilic@tbmm.gov.tr

BU MEVZUYU GAZETELERE BİLE TAŞIYARAK HABER YAPTIRIP DİKKAT ÇEKEBİLİRİZ!!!

FANATİK GAZETESİ : bilgi@fanatik.com.tr
    FOTOMAÇ GAZETESİ: spor@fotomac.com.tr
    AMK GAZETESİ : editor@amkspor.com.tr

HABETÜRK GAZETESİ

internet@haberturk.com

Genel Yayın Yönetmeni
    Gülin ÇELİKLER
    gulincelikler@haberturk.com

Genel Yayın Müdür Yardımcısı - Sorumlu Müdür
    Barış Erkaya
    berkaya@haberturk.com

Haber Koordinatörü
    Özgür UĞUR
    ozgurugur@haberturk.com

Proje Müdürü
    Necmiye UÇANSOY
    nucansoy@haberturk.com

Sosyal Medya Müdürü
    Abdullah DEMİR
    ademir@haberturk.com

POSTA GAZETESİ

internet@posta.com.tr
    İnternet Yayın Yönetmeni
    Mehmet Coşkundeniz
    mehmet.coskundeniz@posta.com.tr

MYNET

info@mynet.com

ENSONHABER

Spor Müdürü
    serkan.ustuner@ensonhaber.com

SPOR YORUMCULARI

Hıncal ULUC
    uluch@sabah.com.tr

Mert AYDIN
    mert.aydin@fotomac.com.tr

Rıdvan DİLMEN
    ridvan.dilmen@fotomac.com.tr

KLUPLERİMİZİN MAİL ADRESLERİ

ANTALYASPOR info@antalyaspor.com.tr
    AKHİSARSPOR MAİL ADRESİ BULUNAMADI.
    BURSASPOR Bursaspor@bursaspor.org.tr
    BEŞİKTAŞ SK bilgi@besiktasjk.com.tr
    ESKİŞEHİRSPOR MAİL ADRESİ TESPİT EDİLEMEDİ.
    ELAZIĞSPOR info@elazigspor.org.tr
    FENERBAHÇE SK halklailiskiler@fenerbahce.org
    GALATASARAY SK dergi@galatasaray.org
    GAZİANTEP SK nfo@gaziantepspor.org.tr
    GENÇLERBİRLİĞİ SK MAİL ADRESİ TESPİT EDİLEMEDİ
    İSTABUL BB info@istanbulbbsk.org
    KASIMPAŞA info@kasimpasa.com.tr
    KAYSERİ kayserispor@kayserispor.org.tr
    KARABÜK MAİL ADRESİ TESPİT EDİLEMEDİ
    MERSİN İY MAİL ADRESİ TESPİT EDİLEMEDİ
    ORDU info@orduspor.org.tr
    TRABZONSPOR info@trabzonspor.org.tr
    SİVAS bilgi@sivasspor.org.tr

MAİL ADRESLERİNE SÜREKLİ EKLEME YAPILACAKTIR.

MAİL LERİ DAHA HIZLI ATMAMIZ İÇİN İSTEYEN ARAKDAŞLAR AŞAĞIDAKİ YAZILIMI İNDİRSİN TAVSİYEDİR...
    http://www.tamindir.com/mozilla-thunderbird/indir/

LÜTFEN DUYARLI OLALIM...

ARKADAŞLAR BİR METİN HAZIRLADIM LÜTFEN YARDIMCI OLUN EKLEMEK DEĞİŞTİRMEK İSTEDİKLERİNİZİ YAZIN LÜTFENNN....

Sayın TFF yetkilileri, ulusal ve yerel basın radyo televizyon gazete, dergi spor yayın müdürleri, çalışanları, değerli spor yorumcuları ve ülkemizin güzide kulüp yöneticileri her birinize tek tek selam eder ve sizlere biz Futbol oyun hayranları olarak sıkıntımızı dile getirmek üzere bu maili göndermek zorunda kaldık.

Biz oyun severler olarak 15 yaşından 45-50 li yaşlara kadar binlerce arkadaş EA Sports şirketinin yapmış olduğu FİFA Futbol oyununu faal olarak oynamaktayız. Bu oyun sadece basit bir bilgisayar oyunu olmaktan ziyade ligimizin ve kulüplerimizin dünya pazarında müthiş bir reklamını sağladığını bilmekteyiz. Bu pazarda ne yazikki FİFA 12 itibari ile sadece Galatasaray yer almakta, bizler Galasaraylı-Fenerbahçeli-Beşiktaşlı-Trabzonsporlu-Bursasporlu-Kayseri Sporlu vb. ülkemizin mükemmel kalitede olan takımlarımızı bu oyunda göremezken ülkemizin gerek UEFA Ülke sıralaması gerekse Uluslararası Futbol Tarihi ve İstatistikleri Federasyonunun yapmış olduğu Lig zorluk sıralamasında yanına dahi yaklaşmayacak ligler sırf ülkfe futbol federasyonunun akıllıca almış olduğu toplu lisans kararları nedeni ile oyunda yer almaktadır.

Ülkemizde özellikle uluslararası platformda kendini ispatlamış son derece mükemmel kariyerlere sahip yabancı Wesley Sneijder-Dirk Kuyt-Raul Meireles- Manuel Fernandes-Fernando Muslera-Felipe Melo-Moussa Sow-Emmanuel Eboué- Gustavo Colman-Hugo Almeida-Joseph Yobo-Tomas Ujfalisi-Filip Holosko-Deivson Rogério da Silva (Bobo)- Pablo Martin Batall vb. ismini unuttuğumuz sayamadığımız nice yıldızlar ve bir o kadar da yerli yıldızlarımız varken;

Liginde bırak bir yıldızı barındırmayı bizim 2. Lig ekiplerimizde bile oynayamayacak futbolculardan oluşan ligler sırf bu toplu lisans prosedürünü yapabildikleri için oyunda yer almaları bizleri çok ama çok üzüyor.

Bizler oyun EA Sports şirketinin yapmış olduğu FİFA Serisi oyunseverler olarak FİFA (14) 2014 serisinde lisansların toplu olarak tek elden federasyon tarafından yapılarak oyunda bulunmasını ve ülkemizin ligini dünyanın diğer tarafıdaki insanlarında bilmesini ısrarla istiyoruz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BayCicikTR -- 27 Nisan 2013; 0:41:11 >

• arkadaşlar sürekli güncel tutalım günde 3-5 mail atsak bu iş olur..
  • bencede yapılması gereken birşey ben detek veriyorum
  • Benden de tam destek Fakat 2011 de sadece GS var diye hatırlıyorum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cas3Lua

Benden de tam destek Fakat 2011 de sadece GS var diye hatırlıyorum..

yok dostum turkiye ligi vardi 11de :)
  • Destek
  • arkadaşlar lütfen bi metin hazırlayalım şimdidien bastırırsak emin olun arkadaslar bu iş olur...

1-metin hazırlayıp foruma yazın
    2-metinlerden harmanlama bir tek metin yapalım
    3-bu tekmetinleri rutin bir şekilde tüm iletecegimiz yerlere iletelim..
  • Destek metni hazırlayın yollarım hemen
  • federasyondan ayrı, oyunda olmayan diğer büyük klüplere de ulaştırmamız gerekiyor bu durumu. belki federasyon bizim sesimizi duymaz ama bir büyük takım bu durumu duyarsa mutlaka gündem olacaktır. çünkü bu oyunda olma meselesi ligin dünyaya bedava reklamı. niye bu şekilde bir rezalet uygulama var anlamak mümkün değil
  • +1
  • metin hazırlayalım herkes destek olucaktır
  • AMK gazetesi YAYIN YAPARSA BU İŞ ÇÖZÜLÜR :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: psychomax13

federasyondan ayrı, oyunda olmayan diğer büyük klüplere de ulaştırmamız gerekiyor bu durumu. belki federasyon bizim sesimizi duymaz ama bir büyük takım bu durumu duyarsa mutlaka gündem olacaktır. çünkü bu oyunda olma meselesi ligin dünyaya bedava reklamı. niye bu şekilde bir rezalet uygulama var anlamak mümkün değil

arkadaş doğru sölüyor diğer kulüplerimizin mail adresleri en kısa zamanda eklenecektir arkadaşlar..

ÖNCELİK BİR SABİT METİN HAZIRLAMAK
  • quote:

Orijinalden alıntı: psychomax13

federasyondan ayrı, oyunda olmayan diğer büyük klüplere de ulaştırmamız gerekiyor bu durumu. belki federasyon bizim sesimizi duymaz ama bir büyük takım bu durumu duyarsa mutlaka gündem olacaktır. çünkü bu oyunda olma meselesi ligin dünyaya bedava reklamı. niye bu şekilde bir rezalet uygulama var anlamak mümkün değil

güzel kardesim bildiğim kadarıyla senin ingilizcen de cok cok iyi bu hazırlayacağımız metini ingilizceye cevirmekte bizlere yardımcı olurmusun...
  • ''Nede güzel olurdu Türkiye ligi olsa'' demek istemiyorsak bundan sonra tek yapacagımız desteklemek .
  • ARKADAŞLAR ARAMIZDA DİKSYONU VE İKNA KABİLİYETİ YÜKSEK BİR ARKADAŞ VAR MI. (METNİ HAZIRLAMASI İÇİN)
  • ben bir metin hazırladım bile ;

"

Değerli TFF yetkilileri ;
    FIFA 14'te Türkiye Ligi'ni ekleyin yeaaa,çoh sıkıldık
    "
  • ARKADAŞLAR YUKARDA BİR METİN HAZIRLADIM EKLEMEK DEĞİŞTİRMEK KAFANIZA YATMAYAN YER OLDUYSA LÜTFEN HABER VERİN....
  • yazı çok güzel olmuş ama katılımın artması lazım
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.