Şimdi Ara

FIFA 14 DEFANS SORUNU (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
2
Favori
11.331
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bende Fifa 14 de defans yapmaya çalışırken analog kırdım kolum , parmaklarım ağrıdı :D Ama çözümü şöyle buldum dilebilirim. Maça Ataking + High Pres + Team Press ile başlıyorum 4-2-3-1 sistemim bu arada. Top rakip yarı sahada iken bildiğiniz üzere baskı yapıyorum L2 + pas tuşu ile çok fazla gol şansı buluyorum eğer rakip iyi kontra ya ı-çıkan birisi değilse işiniz çok kolay fakat iyi bi kontracı ve oyuncu ise bulduğunuz pozisyonları gole çevirmeniz gerek. Ben bu sistemle maç başı 20+ şut çekiyorum..
  • surda tactıcal defans cok ıyı dyenler acaba hayatı boyunca bır klupte top oynamısmı tactıcal defans nedır solım tactıcal defans svunmada az adamla yakalandıgın zaman gerı gerı gıderek zaman kazanmak demektır onun dısında gıdıp dırek adama basarsın.. futbolda tactıcal defans dıye bır sacmalık yoktur...Sacmalıktan ote baska bısey degıl
  • Defans yapması tam bir işkence.
  • Onlinede legacy defans yokmu. Bir tek ben kullanamiyormusum gibi geldi bana.

Xboxta oynuyorum ne rezil bir oyun arkadas pesin yanina gelemez oynanis ve gercecilikte aralarinda 5 sene var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.