Şimdi Ara

Fifa 13 Ultimate Team - Hata

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
716
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Benim kombinasyonumda "Tactical Defending" seçili fakat Ultimate Team de online tournament da bir silver kupaya girdim biriyle maç yaparken ayarlarda Tactical gözükmesine rağmen Legacy defans oynamak zorunda kaldım. Keza ondan sonra başka bir maça girdim bu sefer direk Legacy defans oldu ayarlarda gözüken şey. Yani online turnuvada ultimate team da istediğim gibi oynamayacak mıyız ya ? ya da karşıdaki adam legacy ise biz tactical kullanamıyor muyuz? Bana bir bug gibi geldi ama.. Aynı problemi yaşayan oldu mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: Schroef

Arkadaşlar merhaba,

Benim kombinasyonumda "Tactical Defending" seçili fakat Ultimate Team de online tournament da bir silver kupaya girdim biriyle maç yaparken ayarlarda Tactical gözükmesine rağmen Legacy defans oynamak zorunda kaldım. Keza ondan sonra başka bir maça girdim bu sefer direk Legacy defans oldu ayarlarda gözüken şey. Yani online turnuvada ultimate team da istediğim gibi oynamayacak mıyız ya ? ya da karşıdaki adam legacy ise biz tactical kullanamıyor muyuz? Bana bir bug gibi geldi ama.. Aynı problemi yaşayan oldu mu?

yeri burası mı ?
  • Ya arkadaşım yeri meri sana mı soracağım ya moderatör değilsin bir şey değilsin. Biliyorsan cevap ver tipe bak ya. Yeri orası evet bak oyun yazıyor bitti kapak?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Schroef

Ya arkadaşım yeri meri sana mı soracağım ya moderatör değilsin bir şey değilsin. Biliyorsan cevap ver tipe bak ya. Yeri orası evet bak oyun yazıyor bitti kapak?

oyuna özel forumlar - pes yazıyor ? kapak ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.