Şimdi Ara

fifa 13 turnuvası xbox (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
130
Cevap
0
Favori
2.060
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Su anda baya olduk

Bir filir alalim diyer arkadaslarla uc gurup yaparsak bitmesi zor olur diyorum
    Herkez 3 guruplu olsun derse yazalim senide
    Gelmeyen olursa yazarim sana ben liveden

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • scorpionnn kullanıcısına yanıt
    3.grup olursa bende katılırım turnuvaya :)

Gt:Alperr Karadag
  • tamam kardeşim haber verirsin.

birde beyler konu çok dağınık olmuş. eksi'de daha önce yaptık biz bi kaç kere turnuva. organizasyon güzel olursa gerçekten çok zevkli oluyor. 2 gün de bitecek bi iş değil zaten bu. scorpion dostum senin konuyu toparlayıp bi an önce saatleri, turnunavının başlangıc tarıhını eklemen lazım. gruplar birde 4 kişi olursa her grubun ilk 2 si üst tura çıkarsa daha zevkli olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: psychotolga

tamam kardeşim haber verirsin.

birde beyler konu çok dağınık olmuş. eksi'de daha önce yaptık biz bi kaç kere turnuva. organizasyon güzel olursa gerçekten çok zevkli oluyor. 2 gün de bitecek bi iş değil zaten bu. scorpion dostum senin konuyu toparlayıp bi an önce saatleri, turnunavının başlangıc tarıhını eklemen lazım. gruplar birde 4 kişi olursa her grubun ilk 2 si üst tura çıkarsa daha zevkli olur.

kardesim biri yardimci olsa konu hakinda super olur gercekten
    ben pek anlamiyorum ilk defa duzenliyorum birsey soyle
    onu yapalim
    kurarlar ne olmali sence
  • beyler, turnuvaya 4 grup olunca başlıyalım. gruplar 4'er kişi olur. şu an bu sayıya ulaşmış olmalıyız zaten. takım seçimleri de çekilişle olsun. hem turnuvanın zevki artar. hem adaletsizlik olmaz. gruplarda tek maç üzerinden ilk 2'ye girenler üst tura çıkar. üst tur maçları da iki maç üzerinden devam eder. bugun ve yarın organizasyonu tamamlıyalım. cumartesi maçlara başlıyalım. gruplar belirlendikten sonra gruptaki kişiler grubunda ki oyuncularla iletişime geçip maçını yapar skoru buraya bildirir. maçlardan sonrada uygun bi şema çıkarılır. üst tura devam edilir.

grup maçları; cumartesi-pazar günü yapılsın yanlız. uzamasın iş. pazartesi de kura çekilir. organizasyon yapılır. salı üst tur maçlarını oynanır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: psychotolga

beyler, turnuvaya 4 grup olunca başlıyalım. gruplar 4'er kişi olur. şu an bu sayıya ulaşmış olmalıyız zaten. takım seçimleri de çekilişle olsun. hem turnuvanın zevki artar. hem adaletsizlik olmaz. gruplarda tek maç üzerinden ilk 2'ye girenler üst tura çıkar. üst tur maçları da iki maç üzerinden devam eder. bugun ve yarın organizasyonu tamamlıyalım. cumartesi maçlara başlıyalım. gruplar belirlendikten sonra gruptaki kişiler grubunda ki oyuncularla iletişime geçip maçını yapar skoru buraya bildirir. maçlardan sonrada uygun bi şema çıkarılır. üst tura devam edilir.

grup maçları; cumartesi-pazar günü yapılsın yanlız. uzamasın iş. pazartesi de kura çekilir. organizasyon yapılır. salı üst tur maçlarını oynanır.

bence en mantiklisi odur

• Hazırlık maçı yapmak isteyen varsa 10dk sonra oyundayım.

Gamertag: finchello

Bol şans

• ben yapiyom su anda

sence 4 gurup iyi mi
  • Alperr Karadag arkadaism seni live eklemiyorum ben neden se sen eklesene beni
  • beyler 3 kisi daha bulalim ki yada bir arkadasiniz varsa davet edin
    hafta sonu baslayalim
  • Dostum eline sağlık çok güzel düzenlemişsin bence 16 tane aynı seviyede takım belirleyelim ve kura ile seçelim.

• quote:

Orijinalden alıntı: imPossibLe360

Dostum eline sağlık çok güzel düzenlemişsin bence 16 tane aynı seviyede takım belirleyelim ve kura ile seçelim.

kurayi cekicez 3 kisi daha bulalım da bir
  • son iki kisi laım beyler yrn baslayalım bulalım da
  • katılım devam ediyor anladığım kadarıyla. beni de yazarsanız sevinirim.

GamerTag : WoW 1903
  • Ediyor kardesim 4 gurubu tamamliyinca baslicaz

• quote:

Orijinalden alıntı: eKopuz

katılım devam ediyor anladığım kadarıyla. beni de yazarsanız sevinirim.

GamerTag : WoW 1903

seni bulamadı xbox live sen eklermisin beni
    tamam eklerim ben bende reali alırım kimse almadıysa :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: AlperKaradag

tamam eklerim ben bende reali alırım kimse almadıysa :)

aynı gurupta oldun kimse yoksa alabilirsin
  • Sanırım gruplar belli olmuş nerdeyse ama sadece D grubuna 1 kişi daha lazım ? Umarım bu hafta sonu başayabiliriz artık turnuva'ya.
    Bu arada grup maçları için de fikstür kurası yapılacak sanırkm ayrıca ?
    Bi de bi ricam olucak; grup maçları da şampiyonlar ligindeki gibi rövanşlı olsun ama eşleşenler hemen 2 maçı peş peşe yapıp 6 puan üzerinden puanlarını alsalar daha hızlı ilerleyebiliriz grup aşamalarında.
    ekledim
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.