Şimdi Ara

FİFA 13 19,99 TL [TÜKENDİ]

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
1.960
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler markafonide Aral Game in kampanyası var FİFA 13 orijinal almak isteyenler kaçırmasın 19,99 TL gibi baya uygun fiyat

http://www.markafoni.com/product/3019671/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi busterr -- 26 Kasım 2012; 22:11:55 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Hiç acımadım aldım bir tane Aral ın kendi sitesinde 100TL cdkey sitelerinde 50TL civarı kutulusunu 25TL ye aldım kargo dahil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Selfroot -- 26 Kasım 2012; 21:18:29 >
  • Bende aldım çok sağol alamayanlar için 120 lirada anlaşabiliriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HooMie

Hiç acımadım aldım bir tane Aral ın kendi sitesinde 100TL cdkey sitelerinde 50TL civarı kutulusunu 25TL ye aldım kargo dahil.

Aynen bende aldım 1 tane Battlefield 3 falan da olsa süper olacak ama Most Wanted var 30 liraya değer mi onun multisine acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: nigel gearsley

Bende aldım çok sağol alamayanlar için 120 lirada anlaşabiliriz.

10 tane alsan 1000 lira kârdasın da kimse almaz o fiyata az indir 60-70 yapsan yine 500 lira kâr az değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi busterr -- 26 Kasım 2012; 21:41:02 >
  • Bu ürün başka bir üyenin sepetinde!

diyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: busterr

quote:

Orijinalden alıntı: nigel gearsley

Bende aldım çok sağol alamayanlar için 120 lirada anlaşabiliriz.

10 tane alsan 1000 lira kârdasın da kimse almaz o fiyata az indir 60-70 yapsan yine 500 lira kâr az değil

Ticari zekam kendini gösteriyor zaman zaman ne yapalım Allah vergisi.

• Başka bir üyenin sepetinde ne anlama geliyor bilmiyorum şimdi bakınca bendede öyle görünüyor. Alan çıksın beyler site kasıyor demek

• quote:

Orijinalden alıntı: busterr

Başka bir üyenin sepetinde ne anlama geliyor bilmiyorum şimdi bakınca bendede öyle görünüyor. Alan çıksın beyler site kasıyor demek

Ben de aldım biraz önce. Bende de aynı şey yazıyordu. Sayfayı sürekli olarak yenileyin. Sepete ekle butonunu görür görmez alın. Stoklar fazla dayanmaz bence. Acele etmekte fayda var. Daha geçen gün Amazon'dan 20 dolara alacaktım. İyi ki almamışım.
  • Hala devam edıyormu acaba
  • Sıcak fırsatlardaki wd hdd gibi buda :) forumda bu aralar heyecanlı bekleyiş var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ulaştı bugün elime üstünde tavsiye edilen perakende fiyat 99,99 TL etiketi duruyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi busterr -- 1 Aralık 2012; 23:01:25 >
  • Fiyat harbi guzelmis 2 ay once felan almistim
    6-7 ay daha degeri var oyunu sonra 2014 cikar 13 5-10 dolara duser

• Kaçırdık

• Nasıl kaçırdım şunu?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.